Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.320
Cevap
42
Favori
190.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle hepsiburada da resimlerde droid yazıyor hocam. Yolladım artık garantiye pil ve ekran ve aniden kapanma için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ya baktım, görüntüler normal. Ekran ani kapanmaları pil hastalığı. Droid imaresine rastlamadım. Size yanlışlıkla, yanlışlıkla Amerikan sürümü denk gelmiş olabilir. Cihazı onarımdan sonra geri alın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi burada dan aldım ssi şimdi

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu

• Benim Moto Z telefonumdada batarya problemi var son gunlerde artik %60larda kapaniyor disari cikarken harici sarz almak zorunda kaliyorum. Hepsiburada dan almistim. Aldigim firmayi aradim direk garantiye verin bizle alakasi yok diyor. Ankarada garanti kapsaminda gidip verebilecegim yetkili servis yok. Parali servise sordum moto z sorunlu bataryayi degistirirken ekrani zarar goruyo o yuzden ekran da degistirmesi gerekebilir dedi. Teleservisi ariyorum ama biturlu yetkiliye baglanip birine soramiyorum. Benim ne yapmam lazim 🤔 direk kargoya verip yollamam mi lazim 😔

• Teleservice Motorola bakmıyormus artık. Kvk ya yönlendiriyorlar.

• Moto z guncelleme geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kvk ya mı basvurayim?

• quote:

Orijinalden alıntı: gulada

Benim Moto Z telefonumdada batarya problemi var son gunlerde artik %60larda kapaniyor disari cikarken harici sarz almak zorunda kaliyorum. Hepsiburada dan almistim. Aldigim firmayi aradim direk garantiye verin bizle alakasi yok diyor. Ankarada garanti kapsaminda gidip verebilecegim yetkili servis yok. Parali servise sordum moto z sorunlu bataryayi degistirirken ekrani zarar goruyo o yuzden ekran da degistirmesi gerekebilir dedi. Teleservisi ariyorum ama biturlu yetkiliye baglanip birine soramiyorum. Benim ne yapmam lazim 🤔 direk kargoya verip yollamam mi lazim 😔
    Aynı sorun bende de vardı, Hepsiburada'dan 200 liraya batarya mod aldım 3500 mah Motorola marka. Biraz kalınlaştı telefon ama gayet iyi oldu. 1 günü çok çok rahat çıkarıyor. Tavsiye ederim.

• Telefonu iade ettim Turbopower mod elimde kaldı 2 hafta lullandım kullanmadım çöpe atcam sanırım

• UltimateAlpha kullanıcısına yanıt
    hocam atmayin ben talip olurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba.

3 yıldır kullandığım Asus Zenfone 2 cihazım, artık iflas sinyalleri vermeye başladı. Yeni bir telefona ihtiyacım var. Moto z2 ile Redmi 2- arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

1.500 Tl yi geçmeyecek başka markalara da açığım.
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    Peki cok dayanmayip yine bozulursa ? Bundan nasıl emin olacagiz

• quote:

Orijinalden alıntı: UltimateAlpha

Telefonu iade ettim Turbopower mod elimde kaldı 2 hafta lullandım kullanmadım çöpe atcam sanırım
    Yaaa nasil iade ettiniz? Bir yil oldu ben alali iade alirlar mi? Teleservise mi yolladiniz?

• gulada G kullanıcısına yanıt
    KVK'ya gitti iade formu gönderdiler.Benim önceki telefonum motorola moto g4 plus'tı.Onu 1 sene kullanıp iade etmiştim ama onu teleserviceye göndermiştim.

• Benim telefonumun mikrofonun sesi karsidakine az gitmeye başladı. Neden olabilir acaba

Once teleservise mail atayim degilmi ?

Telefon orada serviste ise oraya atın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Karsimda bir muhatap bulamadigim icin telefonu henüz yollamadim. Ariyorum karsima muhatap olacagim kimse cikmiyor. Telesekreteden ileri gitmiyor adres veriyor yurtici kargoyla yollayin diyor hat kapaniyor. Sekretere baglanmiyor

Mail atmayı deneyin ben öyle yaptım.

Evet gece mail attim anlattim durumu. Artik Lenovo telefona bakmiyoruz diye cevap gelmis. Eee ortada mi kaldim simdi ☹️

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.