Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende fatura vardı yanımda onu verdim, onun dışında garanti belgesini ve kargo fişini istediler.
  • UltimateAlpha kullanıcısına yanıt
    Ben çok mail attım. Önce parça bekleniyor yazıyordu, sonra değişim için yetkili onayı bekleniyor yazdı. Hakem Heyetine gideceğim deyince parça geldi tamir olacak diye bana yazdılar. İade çıkmış sizin fakat ben hala kimden iade alacağımı bilemiyorum? Vodafone mu, Motorola mı, KVK mı ödeyecek? Bir de satın aldığım Vodafone şubesi de kapanmış.
  • Valla hocam ben Vatandan almıştım iade aldım bugün ama bayi kapanmışsa ne yapılabilir bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uygun fiyattan sıfır veya ikinci el batarya modu satan varsa bana ulaşsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 7 Kasım 2018; 1:18:58 >
  • cumartesi günleri resmi işgünü içinde sayılıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seglopsi kullanıcısına yanıt
    Sayılıyor.

• UltimateAlpha kullanıcısına yanıt
    4 günüm kaldı ama ücret iadesi istesem mi diye tereddütlerim var açıkçası. 3 aşağı 5 yukarı alacağım cihaz da aynı özelliklerde olacak ve üzerine de en az 1000 lira para vermek mantıklı gelmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seglopsi kullanıcısına yanıt
    Ben iade istiyorum diye mail attım iade aldılar.Ordaki kişinin insayatifine kalmış sanırım.İşlemler cumarteside yapılıyordu.

• Oreo 8 yüklü cihazlara root ve rom yükleme yapabiliyor muyuz?

Cihaz moto Z xt1650 03

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkill -- 9 Kasım 2018; 15:46:7 >
  • Arkadaşlar merhaba. 20 aylık Moto Z kullanıcısıyım bu süreçte telefonumu çeşitli sorunlardan ötürü(Batarya,ghost screen vs.) 3 defa servise gönderdim. 3'ünde de onarım yapılıp geri gönderildi. En son servisin üzerinden 6-7 ay geçti. Şu an bambaşka bir sorunum var. Wi-Fi ile internete bağlıyken hızı çok yavaş. Doğru düzgün video bile izleyemiyorum. Bunun önce evimdeki internetle ilgili olduğunu düşündüm. Hatta mevcut internetin müşteri hizmetleriyle de çok kavga ettim çünkü onlar herhangi bir sıkıntı görmüyordu. Az önce arkadaşımın telefonu ve kendi telefonumdan aynı konumlarda hız testi yaptık. Arkadaşımın telefonu 40 mbps hız alırken benim telefonum 2-3 mbps hız aldı. Bu kadar büyük farkın olması hiç normal değil. Konudaki mesajları okudum ama göremedim böyle bir problemle karşılaşan oldu mu aranızda? Eğer gönderirsem telefon servise 4. kez gitmiş olacak. Bu durumda değişim ya da ücret iadesi alma şansım ne olur? Bu problemi yaşayıp servise giden varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinirim.

• Android sürümünü düşürmeyi dene

• Gizli kod menüsü

*#*#4636#*#* burda wifi menüsü var biraz kurcalayan istersen. Belki yardımcı olur

• captain1034 C kullanıcısına yanıt
    Sıfırlarsan düzelebilir belki.

• Arkadaslar z2 play icin kilif almak istiyorum, aliex de tavsiye edeceginiz bir urun var mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Spigen markasına bakabilirsin.Ama şefaf alma sararıyor ilerki günlerde.

• tasmania kullanıcısına yanıt
    UltimateAlpha kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler arkadaslar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar moto z beyaz aldım arka kamerada kameta üstünde droid yazıyor Türkiye garantili bu cihaz ama siyahta arkadaşta var moto yazıyor sizde durum nedir

• acu540 A kullanıcısına yanıt
    Droid sadece A.B.D'de satılan versiyonu sanırım.Moto yazıyor global olanlarda diye biliyorum.

• acu540 A kullanıcısına yanıt
    Droid sadece Amerika'da satılır. Versiyon model numarası nedir?

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.