Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maaşımı alınca almayı düşünüyorum, gerçi 2 seneyi devirdi fakat fiyatlar aşırı pahalı tüm markalarda. Moto X Pure Edition var. Taşlarda ne sayarlar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: castbreeder

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Daha önce Motorola olarak Atrix ve Moto G 2013 kullandım. Atrixi 2 sene dayandı dokunmatik sorunu oluşup bozuldu. Moto G 2013 5 sene oldu telefonu 2. telefon olarak hala kullanıyorum. Moto G 2013 sağlam olduğundan eşimede aldım oda hala kullanıyor. 2.5 yaşında oğlum Moto G yi nerdeyse hergün düşürür şuana kadar herhangi bir sorun oluşmadı. Umarım Moto Z de uzun ömürlü bir telefon olur. Teknosa gittigidiyor dükkanından 1151 TL'ye aldım.Telefonu alalı 2 hafta oldu. Kutusundan telefon, simkart takmak için aparat, mıknatıslı arka kılıf, şeffaf yan koruma kılıfı, type c kulaklık dönüştürücü çıktı. Android 6 ile gelen telefonu bir kaç güncelleme ile 7.0 yaptım. Henüz 7.1.1 yada oreo güncellemesi yapmadım. 2 haftalık kullanıcı olarak telefonun ekranını çok beğendim. Parlaklığı, renklerin canlılığı çok iyi. Arka kamerayı çok beğendim. Özellikle gündüz çekimleri çok iyi. Ön kamera çok iyi değil, oda flaşıyla işi kurtarıyor. Parmak izi algıması çok iyi, hiç teklemiyor anında okuyor. Konuşma sesi net. Sesle komut çok hoşuma gitti. Ok googledan artısı telefon çalışırken ekran kapalı olsa dahi komutlar çalışıyor. Turbo şarjı ile 70-75 dakikada hızlıca doluyor. Ayrıca elimde olan 18w Q.C. 3.0 şarj aletiylede denedim. Onunlada 90-100 dakika arasında doluyor. Turbo Power diye yazı çıkmadı. Type C kablom 2.4 A, daha iyi bir kablo alıp tekrar deneyeceğim. Aynı süreyi alıp alamayacağımı merak ediyorum. Daha önce LG G3 kullandığımdan, ısınmanın ne olduğunu iyi bilen biri olarak bu telefonun ısınması beni hiç rahatsız etmedi. Eksi olarak söyleyebileceğim telefonun youtube gibi uygulamalardaki ses çıkışı bana yeterli gelmedi. Moto G 2013 ile kıyasladığımda ses çok az geliyor. Ayrıca arka kamerada çok kolay kılcal çizikler oluşuyor.
    Bu durumda telefonun orjnal şarzı qc 3 hızında dolduruyor olmalı.3A lık bir type c ile denediniz mi?

• Arkadaşlar merhaba

Merak edenler için şu meşhur batarya sorunu sonrası servise giden ve bataryası değişen telefonumu artık 6 aydır normal şarj alteti ile kullanıyorum. Telefonun bu 6 aylık performansı oldukça tatmin edici. Böyle devam etsin ben başka birşey istemem.

Diğer taraftan yaklaşık 10 telefon görüşmemin 6'sında karşı taraftan sesimin gelmemesi ile ilgili şikayetler alıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan başka arkadaşlarım var mı acaba?
  • Alttaki mikrofon cok çabuk kirleniyor toplu igneyle fazla bastırmadan temizleyin.

• Moto Z, fiyatı 1700 TL, çıkmış 1,5 sene önce 2300 almıştım sanırım oralara doğru cikicak.

• Elimizdeki telefonun kıymetini bilelim

• tüm güncelleme işlemleri bitince format atmayı unutmayın ' demiş bir arkadaş.SDkarttaki dosyalara dokunmadan format ı nasıl atacağım? birisi yazabilir mi?
  • soultrap99 S kullanıcısına yanıt
    Format atarken cihazdan hafiza kartini cikarman yeterlo olacaktir kardesim

• Telefonu alalı daha 3 hafta olmadı ama burn in başladı sanal tuşlarda. Hemen otomatik gizleme yaptım bu kadar çabuk olması canımı sıktı

• Merhaba arkadaşlar bu telefonun teşhir modelini almayı düşünüyorum 1249tl ye.Sizce teşhiri alınır mı ve bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka tel var mı?
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Özellikle aynı konundan ben de servise verdikten sonra pil olayını düzelttiler ama sesim karşıya ya az gidiyor diye sık sık şikayet almaya başladım tamirden sonra.
  • Detom-- D kullanıcısına yanıt
    Amoled ekrana sahip bir telefonun teşhir ürününü almayın derim. Alırsanız da ekrandaki burn in sorunundan dolayı ekran değişimini baştan kabullenmişsiniz demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heithered -- 2 Eylül 2018; 8:51:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heithered

Amoled ekrana sahip bir telefonun teşhir ürününü almayın derim. Alırsanız da ekrandaki burn in sorunundan dolayı ekran değişimini baştan kabullenmişsiniz demektir.
    Teşekkürler hocam almaktan vazgeçtim.Sebebi ise oyun performansı pubg 625 li telefon rahat oynatırken bu telefonda ısınınca kasmalar başlıyor 5 6 dk içinde alacak varsa işlemcisine bakıp oynatır diyenler almasın
  • maverick72 M kullanıcısına yanıt
    Benimde aynısı oldu fön makinasıyla iki dakika tutun.hic bir şey kalmaz toz kaçmıştır.

• pupg de nasıl moto lar full ayar kasmadan oynatabiiliyormu

• Merhaba telefonu yaklaşık 2 aydır filan kullanıyorum gayet memnunum şu an ama düzgün bir ekran koruyucu bulamadım bir türlü önerisi olan var mı?
  • Telefonculardan bulamazsınız, hepsi buradan temin edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvarkan1967

Benimde aynısı oldu fön makinasıyla iki dakika tutun.hic bir şey kalmaz toz kaçmıştır.
    Hocam yakmayalım telefonu? Aynı sorun bende de var.

• Uzakdan tutun hiç bir şey olmaz.

• Beyler ben de bağlantı 4g gösteriyor bizim peder de mate 10 lite var onda 4,5g gösteriyor niye öyle acep

J7 prime da da 4,5gosteriyor

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.