Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende dün babama hepsiburadadan moto-z aldım. Yalnız sürüm 6.0 ve güncelleme yok diye gösteriyor. 8.0 a güncellemenin bir çaresi yokmudur ?
  • Sim kart takinca geliyor guncellemeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin 1000 ile 1700 arası telefon bakıyorum kardeşime...

Elimde Xiaomi mi note 3 mavisi var..bu telefon bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon gibi geliyor..

Telefon günlük oyun oynamayan sadece internette dolaşan biri için ne kadar dayanır ve snapdragon 820 işlemci var ama snapdragon 820 çıkmadan önce 810 serisinde ısınma oldugunu okudum bu cihazda herhangi bir ısınma oluyor mu günlük kullanımda?

• hayir sd810 da isinma oldugunu duydum.diyen adamlara hala sasari arkadas sd810 sd800le ayni seviyede isiniyor bi kactane editorun uydurmasyin yarattigi sikintidir bu sd800 isinmiyorduda sd810mu isiniyor yada sd810 isiniyor diyen neden sd800 de isiniyor demez ben bunu cozemiyorum.sd810 icin isiniyor diye yaygara cikaranlarin tek temek dayanagi buyuk cekirdekleri kapattig8 icin biraz percormans kaybi yasatmasidir. ki gercerkden diger islemcilerle ayni seviyede isinan bi cipsetti. sd820 4 cekirdekli bi islemci ve dogaldir ki ayni temeller uzerine iyilestirmelerle kuruldugu icin daha az isiniyor ve gercek gucunu yansitiyor. sd820de dogal ki isinicak isinmasi imkansiz ama sd800 serisjnin ve sd810 un yarisindan daha az isiniyor bazi durumlarda yaz ayinda ancak belki sd800 serisini aratmicak.derecede isinabilir.okadar suan sd835 kullaniylrum ve oda isiniyor yani direncle karsilasan bi cipsetin bu sicaklarda isinmamasin imkansiz.

• bu arada bu teleservis beni bayramdan sonraya atti en son dumduz sovucem bunlara

• s_s64 kullanıcısına yanıt
    SD810 ısınan bir işlemci.Hatta bazı markalar güncelleme ile işlemcinin frekansını düşürdü.Sırf 810 ısınıyor diye 808 bile çıkardı Qualcomm. 801 ısınmıyordu 820 de arada ısınıyor.Cihaz ince olduğu içinde biraz fazla hissettiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UltimateAlpha

SD810 ısınan bir işlemci.Hatta bazı markalar güncelleme ile işlemcinin frekansını düşürdü.Sırf 810 ısınıyor diye 808 bile çıkardı Qualcomm. 801 ısınmıyordu 820 de arada ısınıyor.Cihaz ince olduğu içinde biraz fazla hissettiriyor.
    iste bunlar hep editorlerin uydurmasi sizlerde buna inaniyorsunuz ;) 6 tane sd810 kullanan cihaz kullandim hepside farkli cihazlardi ve hic birisi lg g3 kadar isinmiyordu...

sd808 orta seviye bi islemciydi ust seviyeden pek sayilmaz sd650den asim sahim bi farki yok hatta sd652 daha iyi

yukarida yazdigim kelimeyi cok bariz sekilde anlamamissiniz.
    sd810 isiniyor diyenler.sd800de neredeydi
    tersinden bakarsak sd800 isiniyor diye yaygara yapmayanlar sd810a neden yaygara yapiyorlardi? en buyuk yaygara sebepleri hiz dusmesi idi ki bu butun cilsetlerde vardir.sd845 de dahil. sd810 un hiz dusmesine ses edenler htc sensation un cipsetine neden laf etmedi isinma ve isinmadan dolayi kasmanin ne oldugunu cok net olarak o cihazda test edebilirsiniz halen piyasada bulunan bi cihaz... alip test edebilirsinizde ozellikle sensation xe
    siz isinma gormemissiniz anlasilan

sd810 a darbeyi vuran samsungdur ve apple dir bunu asla unutmayin o yaygara bunlardan cikti ha iyiki cikti o yaygarayi cikartmasalardi bugun sd835 kullaniyor olmaz halen ayni sartlarda cihaz kullanirdik...
    sd810 a kadar ayni sicaklikta hatta daha cok isinan cihazlari kullanip ses etmediginiz gibi yine ses etmeden kullanirdiniz... ben sony z2 mi soguk suyla soguttugu u hatirliyorum ancak hic bi sd810 lu cihazimi soguk suyla yikama ve sogutma ihtiyaci hissetmedim :) soguk suyla yikamak deli cesareti gibi gorunen cahilce bi hareket olsada yapicak bisey yoktu sicakdan çalışmıyordu cihaz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_s64 -- 22 Ağustos 2018; 20:54:38 >
    Öyle olsun bakalım :)

• hocam emin ol oyle parasini verenin borusunun caldigi bir ortamda her turlu entrikayi ceviriyorlar :)

ama sundan emin ol o entrikalar.donmese bugun hala isinan telefonlar kullanicaktik evet sd810 isiniyor suan ki sd820 ve sinraki nesillere gore ama bi sd800 dende oyle ahim sahim fazla cok isinmiyor :)

• Herkese merhaba. Hali hazırda 3.5 senelik LG G2 kullanıcısıyım. Fakat telefonu wifi , gps ve şarj durumu yüzünden değiştirmeye karar verdim. Bütçem 1350 lira civarlarında. Hepsiburada'da e-zenticc adlı mağaza 1350 liraya Moto Z satıyor. Şimdi Moto Z almayı düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim :

1-) Telefonun herhangi bir kronik problemi var mı ? Bataryasının 1 sene sonra öldüğünü söylemiş kullananlar.
    2-) Telefondaki ses çıkışı nasıl ? Hem kulaklık hem hoparlör bakımından...
    3-) Moto Z en son hangi yazılımı aldı ?
    4-) Hızlı şarj ortalama telefonu kaç dakikada şarj ediyor ?
    5-) Herhangi bir type-c kablosu alıp bilgisayarla bağlantı kurabilir miyim ?
    6-) Genel olarak 1350 liraya değer mi ? Almalı mıyım ?
    7-) Batarya haricinde herhangi bir eksi yönü var mı ?

Şimdiden teşekkürler
  • moto mods ile kaç saat ekran süresi alabilirim ? ve normal şarj girişinden takarsam moto mods'u da mı doluruyor ?
  • Motorola z2 play kullanan arkadaşlar cihazlarından memnun mu acaba?

Kendi konusunda hiçbir hareket olmadığı için buraya yazmak zorunda kaldım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• erendpt kullanıcısına yanıt
    1.299tl ye xperia z5 dual de dusunebilirsiniz.

• Allah belasını versin böyle telefonun. batarya iyice pert oldu garantiside yok. %80 de pat diye kapanıyor telefon
  • Arkadaşlar merhaba, LG G3 kullanıyordum fakat, telefonum bir süredir bozuk olduğundan dolayı yeni telefon arayışındayım. 1.300 TL civarında güzel fotoğraflar çekebileceğim bir telefon ararken karşıma Moto Z çıktı. Anlamıyorum doğrusu bu işlerden, bu fiyat aralığında kamerası en az LG G3 kadar iyi olan başka önerebileceğiniz bir model var mıdır?
  • Moto Z kamerası üzmez sizi moto camera,da yeni güncelleme geldi, süper oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: .BUTTERS STOTCH.

Allah belasını versin böyle telefonun. batarya iyice pert oldu garantiside yok. %80 de pat diye kapanıyor telefon
    batarya degisimi ucuz ginderin servise degistirtin 130 lira falandir en fazla

teleservice sanırım hocam, İstanbula göndermek gerekiyor değil mi?

• evet maltepe subesine gonder

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvarkan1967

Moto Z kamerası üzmez sizi moto camera,da yeni güncelleme geldi, süper oldu.
    Ben de öyle düşünüyorum hocam ama yine de alternatiflerini de öğrenmek istedim, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.