Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendek8 ekranin halide bu cok nadiren aciliyor goruntu geliyor sonra goruntu gelmiyir titriyor.

kardesim kirmisti onceden calisiyordu fakat bugun ekranin sag alt tarsfi dokulmus malesef suan cok nadiren kafasina gore aciliyor sonra isiniyor sadece titriyor koy kenara acma dedim.kardesime artik yapacak bisey yok su dolar kurunda nekadar masraf cikarirlar bilmiyorum kendim alip degiseyim dicem bukadar hassas ve ince bi cihazi acip degismekde profesyonel mudahele gerektirir ev ortamindada olmaz bu bakalim nolacak hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Moto Z güvenlik güncellemesi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvarkan1967

Moto Z güvenlik güncellemesi geldi.
    Evet yükledim bende.

8.1 de gelirmi acaba 9.0 imkansız gibi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 14 Ağustos 2018; 10:40:41 >
  • 8.1 son olabilir 9.0 sanmıyorum gelirsede sürpriz olur.

• QuavoHuncho kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz iade aldılar cihazı merak edenler varsa.

• Ben de bu telefonu alarak bu gün aranıza katıldım şu anda güncellemeleri yapıyor telefon büyük ihtimal gece biter bütün güncellemeler

Teknosa 'dan 1300 e aldım s8 alıcaktım ama bizim için lükse kaçıyor artık s8 veya s9 1 maaşımı telefona vermek şu dönem de pek akıl karı gelmedi ...

form istanbulda son birtane kaldı magzada görevliler söyleyince depodan getiriyorlar aklınızda olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herakles24 -- 15 Ağustos 2018; 13:49:13 >
  • 604.36 tl ekran tamir ucreti teleservis mecbur yaptiricam

• az önce ödeme detaylarına baktım bataryayı servis dahilinde değiştirmemişler ama şu durumda servis ile inatlaşacak durumum olmadığı için hazır cihaz sökülmüşken yapsınlar artık 43 tl batarya için kesmişler 464 tl ekran ve işçilik dahil 6 tl 19tl 70 tl gibi rakamlar ile total 604 tl tuttu

anlicanız batarya 43 tl imiş batarya değiştirtmek isterseniz eğer 70 tlde işçilik kesseler 130 tl gibi bi rakama batarya değişimi çıkıyor sanırım

neyse 2200 tl diğer moto z den para iadesi almıştım ikinci el 900 liraya almıştım onu oradan ödeşmiş olalım teleservisle :)
  • Motorola 9,0 alacak cihazları açıklamış moto Z yok listede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvarkan1967

Motorola 9,0 alacak cihazları açıklamış moto Z yok listede.
    Evet bende gördüm listeyi zaten 9.0 beklentimiz yoktu sonuçta 2 yıllık bir cihaz moto z fakat 8.1 olmalı bence..
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ben de moto z aldım, aranıza katıldım. Şimdi güncellemeler yapılıyor. Yabancı sitelerde Oreo'dan sonra pil problemlerinden bahseden çok. Sizde problem yaşayan var mı? Android 7.1 de mi kalayım, 8'i de yükleyeyim mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abi -- 18 Ağustos 2018; 0:35:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir deö NFC kullanarak Yapıkredi bankası Cüzdan uygukaması ile Mobil Ödeme yapan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abi -- 18 Ağustos 2018; 0:35:46 >
  • Abi kullanıcısına yanıt
    Ben Garanti Bankası'nın Bonus Flaş uygulaması ile yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon bugun elime geçti. Teknosa'dan aldim. Yalniz dusuk ve orta parlaklikta farkedilen bir adet kirmizi olu piksel var. Sorun etmeli miyim?

• Tabiki

• Abi kullanıcısına yanıt
    Sorun yok hiçbir sürümde.doğal olarak pil performansı zamanla azalıyor

• Sizce bu cihaz hala alınır mı. Huawei p smart ile bunu kiyaslarsak hangisi alınır

• zcxxx32 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Android 8 i indidim ama yüklememiştim. İlk fırsatta yükleyeceğim.

• ltfkrcmk07 L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bonus flash ta olduğuna göre yapıkredi cüzdanda da olur diye düşünüyorum. Kullandığımda burada paylaşırım.

• Huawei p smart moto Z yanına yaklasamaz,tek eksi yanı pil onuda moto modla kapatabilirsiniz,oyun telefonu değil geri kalan surede 1 gün çıkartır.pil ömrüde 1 sene götürüyor onuda servis 1 günde değiştiriyor,

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.