Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1299 TL fiyat ile anneme almak istiyorum. cihazın gideri var mı? Android Oreo güncellemesi aldımı? tavsiye eder misiniz? Batarya 2600 lük sanırım. hemen bitiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s_s64 kullanıcısına yanıt
    2 haftalikken ekran yuzunden servise giden telefona darbe veya dusurmedigim halde kullanici hatasi deyip 460 tl istiyorlar suan

• Merhaba arkadaşlar uzun süredir kullanıp yorum yapacak olan var mı ve rica etsem telefonun sar değerini atacak olan var mı kullanma kılavuzundaki

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjibekir

2 haftalikken ekran yuzunden servise giden telefona darbe veya dusurmedigim halde kullanici hatasi deyip 460 tl istiyorlar suan
    KVK MI ?
  • s_s64 kullanıcısına yanıt
    Teleservice

• Uzun süredir kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi acaba. Biraz geçmiş sayfalara baktım da ısınma sorunu ve batarya sorunu varmış sanırım. Ben aceleci davrandım ve telefonu birkaç saat önce sipariş verdim şuan iptal edemiyorum. Yorumlarınıza göre kargo gelince geri yollamayı düşünüyorum

• Yaşadığım şehir aşırı sıcak elimde patlamasın telefon

• Cihaz da batarya sorunu var 2 . Cihazim olarak kullaniyorum ama bugun cok cabuk bitti batarya arada acarken ekran karisiyor 28 gunluk cihaz daha

• hadjibekir H kullanıcısına yanıt
    Lenova'ya ve şikayetvar.com'a yaz. 15 günlük telefonda çizik yokken ekran kırılması nasıl kullanıcı hatası oluyor. Sonuçta bu telefonları cepte taşıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Telefon boşta wifi açık gelen bildirimlere bakmayla telefonu kullanmadan 4 gün gidiyor. Pil wifi açık 30 dk telefon görüşmesi, 10 fotoğraf, 2-3 saat internette sörf, WhatsApp kullanımı 4.5-5 saat ekran süresiyle 1 günü çıkartıyor. Yoğun kullanımda 12 saatte bitiyor. Yalnız hızlı şarj oluyor yaklaşık 70 dakikada tam doluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 9 Ağustos 2018; 23:37:9 >
  • QuavoHuncho kullanıcısına yanıt
    Telefonu uzun süredir kullanmıyorum. Ama telefonun ısınması normal düzeyde. Çok aşırı ısınmıyor. Pil sorunu ileride oluşabilir. Telefon %5 e gelince bazen çat diye bitiyor. Her zaman tam şarj tam deşarj yapan biri olarak bu %20 lerde kapanma olacak mı kullanıp göreceğiz. Telefonu uzun zaman kullanan kişiler böyle bir sorunla karşılaşmış. 1 sene sonra olmaya başlıyormuş.
    Telefonun ekranı süper, kamerası iyi ben memnunum telefondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 9 Ağustos 2018; 23:51:32 >
  • doguking kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı uygulamalar tam optimize edilmiyor çok pil yiyor. A spor 9 dakika ekran süresinde % 37 gözüküyor. Pil canavarı olmuş resmen uygulama.

Sar değerini resimde paylaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 10 Ağustos 2018; 0:21:13 >
  • castbreeder C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam cevapların için. Telefon bugün gelir muhtemelen Hepsiburada dan söylemiştim. Direk geri yollamayı düşünüyordum da şimdi kararsız kaldım açıkçası. Acaba açıp bir süre kullansam iade de sıkıntı olur mu tabi memnun kalmazsam cihazdan

• kullancan en ufak çizikde kabul etmicekler öyle sacma iş olurmu sen kendini bi magaza yerine koy al kullan begenmedim de iade iste olmaz o iş :)

zaten memnun kalınmicak bi telefon degil ancak batarya kapasitesi çok düşük iyi batarya istiyorsanız sony ve xiaomi ürünlerini tercih edin xiaomide yazılımsal sorun yaşayayacagınızıda bilerek alın. her rom stabil ve hatasız olmayabiliyor mi6 mı sırf o yüzden sattım gittim mix 2 aldım en ufak hatası yok suan sadece tek yazılımsal hata whatsaapda ses kaydı dinlerken ekran kitleniyor acaip bi sorun.. ben sony ve htc öneririm mesela u11 plus harika cihaz. alma imkanım olsa alırım yada zenfone 5z he üst seviye hemde 3.5 jack var 3.5 jack gerçekden çok lazım oluyor
    Simkart takmadan kullanıp geri yollayabilirsin. Sıkıntı çıkarmaz satıcı hepsiburada ise iade alır. Hepsiburada aracılığıyla satan satıcılar iade almayabilirler. Satıcı ile görüşüp bilgi al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 10 Ağustos 2018; 13:54:0 >
    Yazdim hocam da birsey de cikmadi tuketici heyetine basvurcam servis kagidini bekliyorum

Yani dis ekranda sikinti yok ama ic ekranda fiziksel hasar olusmus kullanici hatasi buymus nasil oluyorsa anlamadim

Düşürme, çarpma gibi durumlarda oluşan şok böyle durumlara sebep olabiliyor ne yazıkki. Dıştan görünen hiç bir hasar olmamasına karşın camın altındaki amoled panelin kırılması nadir fakat gerçekleşebilecek bir durum. Ama eğer düşürme, çarpma vs olmadıysa hakem heyetine başvurun derim.
    İç ekran kırılması benimde başıma geldi. Moto G telefonumu boy hizasından fayansa düşürdüm. Telefonda kırılmaz cam vardı. Kırılmaz cam ve dokunmatik kırılmadı. Ama ekran kırıldı. Kullanıcı hatası olduğundan ekran alıp kendim taktım. Ondan sonra benzer şekilde düşürdüm ama bir sorun yaşamadım. Senin durumun çok farklı ekran bence sorunlu. Youtube'da adam Moto Z'ye bükme testi yapıyor. Telefon esniyorda esniyor, yamuluyor ama hiç ekranı kırılmıyor. Yani onu izleyen biri olarak senin ekran nasıl kırıldı şaşırmamak elde değil. Telefon ön cebinde mi kırıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castbreeder -- 11 Ağustos 2018; 0:23:41 >
    Ürünü az önce kargoya verdim hocam iade için. Hepsiburada dan iade talebinde bulundum cayma hakkını kullanarak. Kesinlikle sim kart vs. Takmadım sizin önerinizi dinleyerek. Tek şüphem var iade de kutudan çıkan şarj aleti plastik bir poşet gibi bişeyde idi onu yırttım ama aynı poşete geri koyup yolladım. Bakalım inşallah bu küçük şey için sıkıntı çıkmaz

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.