Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim telefonum da şu anda serviste ve son aşamada. Sonucu bir kaç gün içerisinde sizinle de paylaşırım.
  • parça bekleniyor diyipte para iadesi alan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

parça bekleniyor diyipte para iadesi alan var mı

Benim parça bekleniyor yazıyordu ve iade çıktı, gerçi para daha hesaba yatmadı ama:)

Bu arada Moto Z2 play, projeksiyon hediyesiyle tekrar Turkcell e gelmiş.

Alacak olanlara tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar moto z fiyat 1500 TL. Z play ise 1348 TL. Bu fiyatlar dip gibi. Sizce alınır mı?

Batarya problemleri cidden çok sık rastlanıyor mu?

Şu an moto g4 plus kullanıyorum, çok memnunum ama elim biraz kaşınıyor
  • leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    Bence elini az daha kaşı moto z2 play al turkcelden projeksiyon hediyeli projeksiyon mükemmel vede z2 play kronik sorunsuz

Kendi çektiğim projeksiyon fotoğrafları tavanda 70" görüntü

• Kamerada odaklanamama ve pilde ani düşme/çıkma sorunlarıyla cihazı servise yolladım. MH ekran, hoparlör ve pil değişecek demişti. Cihazım tamirde 20. işgününü doldurdu ve lenovoyu arayıp değişim istedim. Fatura benim adıma olmadığından ücret iadesi isteyemedim(ikinci el almıştım). Telefonu yollarken kutuya şarj aletinide koymayı unutmuşum.
    Bu durumda kapalı kutu moto z ile değişim olurmu? değişim olursa ne kadar beklerim? farklı birşey yapmalımıyım? Tecrübesi olan arkadaşlar sorularımla ilgilenirse sevinirim.

Kargo giriş yapıldı (Maltepe) DEMI054 26.02.2018 16:08
    Kayıt alındı (327267894) TELESERVICE 27.02.2018 13:29
    Cihaz tamire alındı (327267894) TELESERVICE 27.02.2018 14:45
    Yedek parça bekliyor (327267894) TELESERVICE 27.02.2018 14:46
    Cihaz tamire alındı (327267894) TELESERVICE 23.03.2018 15:31
    Yedek parça bekliyor (327267894) TELESERVICE 23.03.2018 16:41
  • Arkadaşlar bende telefonu servise göndereceğim ancak faturasını bulamiyorum, Vodafone'dan almistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinokkyo

@hakangündüz

Hocam en önemli sorun çoğu arkadaşın yaşadığı malum şu bataryanın çabuk boşalması. Son bir aydır günde en az 3 kere şarj etmek zorunda kalıyordum telefonu.
    İkinci sorun sebepsiz kapanıyordu telefon. Hem de şarj seviyesi gözetmeksizin.
    Son olarak ise mesela ana ekranda bulunan google sekmesine bir şey yazmaya çalışırken en az 4-5 kere dokunmak zorunda kalabiliyordum. Ekran titreme yapıyordu. Muhtemelen ya anakart ya da dokunmatik sorunu.

@G.USTA

Tekrar aynı şekilde arızalanmayacağını bilsem tamir etsinler göndersinler diyeceğim hocam telefonu, ben razıyım. Para iadesi alsam bu paray bu değerde telefon bulmak sorun. İlla ki üzerine para koyup öyle almak gerek. O kadar alışmıştım ki telefona. Kullanmaktan inanılmaz keyif alıyordum. Olur da tamir olursa ilk için power pack alıp kullanmak olacak.

Bir de telefonu dün öğlen saatlerinde teslim almış olmalarına rağmen hala sisteme giriş yapmadılar. Bu durum normal mi?

Teleservice yukarıda bahsettiğim sorunları onardığını söyleyerek cihazı geri gönderdi. Cihazımı kargodan bugün teslim aldım. Bakalım artık kullanıp göreceğiz. Umarım gerçekten tamir olmuştur.

• Arkadaşlar ekranın sağ üst köşesinde yer alan pilin yüzdesini nereden açıyorduk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

Kamerada odaklanamama ve pilde ani düşme/çıkma sorunlarıyla cihazı servise yolladım. MH ekran, hoparlör ve pil değişecek demişti. Cihazım tamirde 20. işgününü doldurdu ve lenovoyu arayıp değişim istedim. Fatura benim adıma olmadığından ücret iadesi isteyemedim(ikinci el almıştım). Telefonu yollarken kutuya şarj aletinide koymayı unutmuşum.
    Bu durumda kapalı kutu moto z ile değişim olurmu? değişim olursa ne kadar beklerim? farklı birşey yapmalımıyım? Tecrübesi olan arkadaşlar sorularımla ilgilenirse sevinirim.

İkinci el almışşsınız. Size ücret iadesi yapamayacaklarını mı söylediler acaba? Yoksa siz mi böyle düşündünüz? Bende ikinci el aldım ve alırken böyle bir izin için satan kişiden yazı aldım. Umarım işime yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

Kamerada odaklanamama ve pilde ani düşme/çıkma sorunlarıyla cihazı servise yolladım. MH ekran, hoparlör ve pil değişecek demişti. Cihazım tamirde 20. işgününü doldurdu ve lenovoyu arayıp değişim istedim. Fatura benim adıma olmadığından ücret iadesi isteyemedim(ikinci el almıştım). Telefonu yollarken kutuya şarj aletinide koymayı unutmuşum.

Merhabalar. Telefonu servise verdiğimde 20 gün sonra bana direk iade belgesi çıkardılar. Hepsinuradaya başvurdum, para iadesi aldım. Bütün kutu içeriği bende kaldı.

• Selamlar herkese. Bir kaç gün önce gece resim çekerken flaş acinca resimlerin adeta bir duman bulutu içerisinde gibi çıktığını farkettim. Işık sekiyordur dedim farklı yerlerde de denedim ama sonuç aynıydı. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba? Bir örnek paylaşıyorum.

• NE KADAR GERİ ÖDEDİLER
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Tüm ücret hesabıma geri yatırıldı.

• orayı anlayamadım. şuan ki cihazın güncel fiyatı mı yoksa ilk aldığımız faturadaki fiyatı mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın. Faturada yazan miktar iade edildi.

• bende telefonumu yeni servise verdim... ekranda iz sorunu ve sarj problemiii.. degisim olur mu acaba
  • para iadesi olur mu
  • Pilin çabuk bitmesi ve bazen kendi kendine işlem yapması nedeniyle servise giden cihazın bataryası ve dokunmatik modülü değişmiş. Lakin batarya konusunda memnun oldugumuzu söyleyemem. Zira cihazı ilk aldığım aylardaki kullanim alışkanlığı ile ayni kullanimda daha az süre alıyoruz. O zaman 4.5-5 saat olan süre 3 saat anca oluyor. kapanana kadar kullansalar belki bı yarım saat daha gider. Ama anlamı yok. Biraz daha test edip olmadı tekrar göndereceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Pilin çabuk bitmesi ve bazen kendi kendine işlem yapması nedeniyle servise giden cihazın bataryası ve dokunmatik modülü değişmiş. Lakin batarya konusunda memnun oldugumuzu söyleyemem. Zira cihazı ilk aldığım aylardaki kullanim alışkanlığı ile ayni kullanimda daha az süre alıyoruz. O zaman 4.5-5 saat olan süre 3 saat anca oluyor. kapanana kadar kullansalar belki bı yarım saat daha gider. Ama anlamı yok. Biraz daha test edip olmadı tekrar göndereceğiz.

Hocam benzer sebeplerden ben de servise gönderdim telefonu. Şu anda telefonun performansından açıkçası çok memnunum. Hızlı şarj aletini kullanmıyorum artık. Standart kullanım ile şu anda telefonun tam 1 gün giddiyor şarjı.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.