Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam,

Benim cihazımda aşırı ısınma, kapanma, özellikle 30% şarj seviyelerinde, batarya performansı zaten bitikti max 2,5 saat ekran süresi alabiliyordum.

7 Şubat tarihinde Ankara Teleservice e teslim ettim cihazı, değilim istediğimi de belirttim. Ürünü ilk etapta burda yapmaya çalışmışlar olmamış, üst seviye diye İstanbul a göndermişler, son 20 gündür de parça bekliyor gözüküyordu. Geçen hafta 20 işi günü de dolunca aradım, çıkan arkadaş ürün için Lenovo dan değişim ya da ücret iadesi onayı gelmiş, max 1 hafta içinde size form gelicek onla ve faturayla birlikte aldığınız yere gideceksiniz dedi. Bugün form da gelmiş.

Bu arada dün akşam Moto Z2 play siparişi verdim, Turkcell’den den projeksiyon hediyesiyle.

Umarım sorun yaşayan herkes iade alabilir.

İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UMUT KIRDI

Teşekkürler hocam,

Benim cihazımda aşırı ısınma, kapanma, özellikle 30% şarj seviyelerinde, batarya performansı zaten bitikti max 2,5 saat ekran süresi alabiliyordum.

7 Şubat tarihinde Ankara Teleservice e teslim ettim cihazı, değilim istediğimi de belirttim. Ürünü ilk etapta burda yapmaya çalışmışlar olmamış, üst seviye diye İstanbul a göndermişler, son 20 gündür de parça bekliyor gözüküyordu. Geçen hafta 20 işi günü de dolunca aradım, çıkan arkadaş ürün için Lenovo dan değişim ya da ücret iadesi onayı gelmiş, max 1 hafta içinde size form gelicek onla ve faturayla birlikte aldığınız yere gideceksiniz dedi. Bugün form da gelmiş.

Bu arada dün akşam Moto Z2 play siparişi verdim, Turkcell’den den projeksiyon hediyesiyle.

İyi günler.

Eyvallah hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben de telefonumu göndereli bir hafta oldu. Hala yedek parça bekliyor modunda. Bakalım nasıl sonuçlanacak. Para iadesi olursa muhtemelen benim alacağım telefon da Z2 Play olacak.
    Z2 Play ve Projeksiyonu kullandıktan sonra tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pinokkyo -- 12 Mart 2018; 16:14:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam,

Teleservice e verdiniz sanırım siz de? Büyük ihtimalle size de iade çıkacaktır.

Telefonum geldiğinde deneyimlerimi ve moto z ile farklarını sizlerle paylaşırım.

• quote:

Rica ederim hocam,

Teleservice e verdiniz sanırım siz de? Büyük ihtimalle size de iade çıkacaktır.

Telefonum geldiğinde deneyimlerimi ve moto z ile farklarını sizlerle paylaşırım.

Evet hocam Teleservice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pinokkyo -- 13 Mart 2018; 14:0:7 >
    Umarım size de iade çıkar hocam.

• garantiye verdiğim vodafone çok gevşek. ne servis kağıdı ne takip nosu hiç birşey alamadım. var mı bu şekilde cihazını vodafone a teslim eden. bir sıkıntı yaşamam inşallah
  • lenovo ve motorolaya twitterdan yazıyorum 8.0 ne zaman gelecek diye, dağıtıma başlandı ama ülkenize ne zaman uğrar belli değil diyorlar
  • Lenovo motorola markasini turkiyeden cekiyomus kademeli olarak satisi durucakmis arkadaslar bilginiz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinokkyo

quote:

Teşekkürler hocam,

İyi günler.

Eyvallah hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Ben de telefonumu göndereli bir hafta oldu. Hala yedek parça bekliyor modunda. Bakalım nasıl sonuçlanacak. Para iadesi olursa muhtemelen benim alacağım telefon da Z2 Play olacak.
    Z2 Play ve Projeksiyonu kullandıktan sonra tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim hocam.

Sanmam iade olacağını sadece pilse problem eğer, 2. haftanın sonunda onarıp göndermişlerdi.
  • Motorolanın en büyük hatası pili hızlı doldurma fonksiyonu zorunlu yapması, her defasında biz menüden seçince olmalıydı, böylelikle pillerde bazı arkadaşlardaki gibi sıkıntı olmazdı. Çok hızlı dolunca daha kısa sürede bozuluyor. Sadece acil durumlarda o özelliği açsak yeterli olurdu, sonuçta ben genelde sadece akşamları evde dolduruyom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

Orijinalden alıntı: Pinokkyo

quote:

Teşekkürler hocam,

İyi günler.

Sanmam iade olacağını sadece pilse problem eğer, 2. haftanın sonunda onarıp göndermişlerdi.

Hocam ilk haline döndürsünler telefonu vallahi ben razıyım. İlla ki değişsin demiyorum zaten. Ayrıca sorun sadece pil değil. Ekrar ara ara takılıyordu ve telefon, şarj yüzdesi gözetmeksizin ara ara kapanıyordu.
  • doguking kullanıcısına yanıt
    lenovo'yu çekip sadece motorola'yı sürecekler diye biliyorum bende.

• Tam tersi hocam motorolayi cekiyolarmis satis yoneticisi arkadasim var onla konustuk gecen yeterli talep olmadigi icin sadece lenovo ya yonleniceklermis

Merhabalar,

Z2 play cihazın ve yanında projeksiyon hediyesi dün elime ulaştı.

Önceki telefonum da Moto Z olduğu için cihaz bana çok şık geldi, ağırlık olarak değerlere bakmadım ama sanki Z2 play biraz daha hafif.

Bu arada tabi ki yeni çıkan çerçevesiz telefonlara bakınca cihaz eski tip duruyor 70% gibi düşük ekran oranı var ama beni rahatsız etmiyor.

Hız olarak işlemcinin Moto Z ye göre düşük olmasından dolayı acaba ben hisseder miyim, takılma olur mu diyordum ama, benim gibi normal bir kullanıcı iseniz, oyun vs oynamıyorsaniz hissetmeniz çok zor. Dün aynı anda yaklaşık 15 program arka planda inerken ve bir o kadar program açıkken, ben de telefonu kurcaliyordum herhangi bir takılma ya da ısınma olmadı. Yaklaşık 3 tane büyük boyutlu güncelleme geldi en küçüğü 150 MB civarı.

Pil olarak yine oldukça başarılı ilk şarj da ekran ışığı full açık yaklaşık 5 saat ekran süresi aldım. Bunun içinde 2 saatten fazlası da projeksiyon ile dizi vs izledim.

Gelelim projeksiyona , açıkçası beklentimden çok daha iyi çıktı, özellikle karanlık ortamda hiç de fena olmayan göruntu kalitesi mevcut. Moto Z varken de almayi istemiştim ama fiyat yüksek olunca vazgeçmiştim. Evde karanlık ortamda film, dizi keyfi rahatlıkla yapabilirsiniz. Cihazın kendi dahili bataryası da mevcut, ayrıca şarj edebiliyorsunuz. Bu bataryalar telefondan şarj yemeden yaklaşık 45 dakika kullanabilirsiniz. Sonrasını telefonda alıyor.

Şimdilik ilk izlenim bunlar, herhangi bir sorusu olan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İyi günler.

• quote:

Merhabalar,

Z2 play cihazın ve yanında projeksiyon hediyesi dün elime ulaştı.

Önceki telefonum da Moto Z olduğu için cihaz bana çok şık geldi, ağırlık olarak değerlere bakmadım ama sanki Z2 play biraz daha hafif.

Bu arada tabi ki yeni çıkan çerçevesiz telefonlara bakınca cihaz eski tip duruyor 70% gibi düşük ekran oranı var ama beni rahatsız etmiyor.

Hız olarak işlemcinin Moto Z ye göre düşük olmasından dolayı acaba ben hisseder miyim, takılma olur mu diyordum ama, benim gibi normal bir kullanıcı iseniz, oyun vs oynamıyorsaniz hissetmeniz çok zor. Dün aynı anda yaklaşık 15 program arka planda inerken ve bir o kadar program açıkken, ben de telefonu kurcaliyordum herhangi bir takılma ya da ısınma olmadı. Yaklaşık 3 tane büyük boyutlu güncelleme geldi en küçüğü 150 MB civarı.

Pil olarak yine oldukça başarılı ilk şarj da ekran ışığı full açık yaklaşık 5 saat ekran süresi aldım. Bunun içinde 2 saatten fazlası da projeksiyon ile dizi vs izledim.

Gelelim projeksiyona , açıkçası beklentimden çok daha iyi çıktı, özellikle karanlık ortamda hiç de fena olmayan göruntu kalitesi mevcut. Moto Z varken de almayi istemiştim ama fiyat yüksek olunca vazgeçmiştim. Evde karanlık ortamda film, dizi keyfi rahatlıkla yapabilirsiniz. Cihazın kendi dahili bataryası da mevcut, ayrıca şarj edebiliyorsunuz. Bu bataryalar telefondan şarj yemeden yaklaşık 45 dakika kullanabilirsiniz. Sonrasını telefonda alıyor.

Şimdilik ilk izlenim bunlar, herhangi bir sorusu olan olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İyi günler.

Eyvallah hocam çok güzel açıklamışsınız.
    Cihazın kendi dahili bataryasından kastettiğiniz nedir onu anlamadım.
    Bir de sanırım Turkcell Genpa güvencesi ile geliyor telefon? Doğru mudur? Genpa ile Teleservice hizmeti arasındaki farkları biliyor musunuz?
    Kendi bataryası derken şöyle hocam, projeksiyon un ufak da olsa kendi dahili bataryası var. Tam değerini bulamadım kâğıtta ya da kutuda yazmıyor ama , ilk etapta kendi pilini tüketiyor yaklaşık 45 dakika filan, sonra gücünü telefondan almaya devam ediyor.

Garanti olarak yine teleservice hocam o konuda sıkıntı yok, kutudan servis için teleservice iletişim bilgileri çıkıyor. İlk cihazımi da Türkcell den almıştım o da aynı şekilde teleservice di.

• İnsta share projector 1100 mah gücünde bir bataryaya sahip. Telefon ve projector full doluyken 3 saatlik bir filmi rahatlıkla izletiyor. Tavsiye ederim.
  • incipio şarj kiti (ağustos 2017 de hepsiburadadan alındı faturalı) 1 tane şarj cihazı ve 2 tane orjinal type-c jak dönüştürücüyü 250 tlden satabilirim.

pazarlık ve bilgi için 0531 964 54 91 numarasına whatsapp tan yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Honred -- 16 Mart 2018; 19:35:29 >
  • lenovo motorola markasını tr den çekmeye karar vermiş hatta bazı cihazları toplatıyorlar... türkcel in sitesinde moto z2 play vardı projeksiyon hediyeli onu bile satıştan kaldırmış an itibariyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

lenovo motorola markasını tr den çekmeye karar vermiş hatta bazı cihazları toplatıyorlar... türkcel in sitesinde moto z2 play vardı projeksiyon hediyeli onu bile satıştan kaldırmış an itibariyle

Nerden öğrendiniz hocam bu haberi

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.