Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.321
Cevap
42
Favori
190.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ondaki batarya 3000 mah olabilir. 2600 mah'lı modellerde kronik bir sorun var gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba benim tel serviste 2 haftadir yedek parca bekleniyor yaziyor. Batarya probleminden gondermistim. Sizce normal mi bu sure

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• İlk servis tamiratında (batarya ve ekran değişimi yapılmış) ısınma, hızlı batarya boşalması sorunu çözülmedi, bende bekletmeden yeniden teleservice geri gönderdim, Motocaretr yi de bilgilendirdim. Sonuç olarak değişim/ücret iadesi teleservice tarafından kabul edilmiş ve bugün kargo ile evrakı tarafıma ulaştı. Ürünü Beşken Elektronikten satın almıştım. evrak ile gittiğimde nakit olarak satış bedelini tarafıma derhal iade ettiler. Beşken elektronik çok düzgün/kaliteli bir firmadır, burada da kalitesini hemen gösterdi. Kaliteli firmalar ile ticaret yapmanın farkı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pinokkyo kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fiyat seviyesinde xiaomi mi note 3 alınabiliyor, ücret iadesi alabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim. Ücret iadesini bugün hesabıma yatırmışlar ve oneplus 5t alarak aranızdan ayrıldım. Moto z gerçekten çok şık bir telefon ve performansı, stabilitesi çok iyiydi. Ama ne yazık ki pek çok kullanıcıda bu batarya sorunu görüldü. Yalnız 20 iş gününü geçtikleri takdirde yasal hakkınız gereğince ücret iadesi istediğinizi ısrarla belirtin ve garanti yönetmeliği mevzuatına aykırı durumda bulundukları için yasal işlem başlatacağınızı söyleyin. Ben yumuşak davranmadım, böyle yapmasaydım eminim beni daha bekletirlerdi daha önce yapmadıkları şey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.USTA -- 7 Mart 2018; 23:39:29 >
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    para iadesi talebini kime iletttiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Hocam bu fiyat seviyesinde xiaomi mi note 3 alınabiliyor, ücret iadesi alabilirseniz kesinlikle tavsiye ederim. Ücret iadesini bugün hesabıma yatırmışlar ve oneplus 5t alarak aranızdan ayrıldım. Moto z gerçekten çok şık bir telefon ve performansı, stabilitesi çok iyiydi. Ama ne yazık ki pek çok kullanıcıda bu batarya sorunu görüldü. Yalnız 20 iş gününü geçtikleri takdirde yasal hakkınız gereğince ücret iadesi istediğinizi ısrarla belirtin ve garanti yönetmeliği mevzuatına aykırı durumda bulundukları için yasal işlem başlatacağınızı söyleyin. Ben yumuşak davranmadım, böyle yapmasaydım eminim beni daha bekletirlerdi daha önce yapmadıkları şey değil.

Hocam itiraf edeyim tam bir Xiaomi markası hayranıyım ancak çift hat telefonlara da alerjim var. Keşke Xiaomi tek hatlı telefon üretse. Çok araştırdım ve çift hatlı telefonların sar değerlerinin çok yüksek olmasından başka net bir negatif eleştiriye rastlamadım. Sadece sar değeri yüksek diye tercih etmemek olur mu? Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişir. Keşke Moto Z'mi adam gibi tamir etseler de kullanmaya devam etsem ama tamir etseler bile her Allahın günü telefonum acaba tekrar bozulur mu diye yaşamak da istemem. Olur da iade/değişim olursa mutlaka ama mutlaka tek hatlı telefon bakarım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MekanSIzZ_IM

Merhaba benim tel serviste 2 haftadir yedek parca bekleniyor yaziyor. Batarya probleminden gondermistim. Sizce normal mi bu sure

Hocam bildiğim kadarıyla 20 gün süreleri var. Bu süreyi aşarlarsa baskı yapın.
    Bir de adım gibi eminim Teleservice de burada olan biteni gün be gün takip ediyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvarkan1967

Moto Z amiral gemisi hala.tek sıkıntı pil oreo gelirse iyilestirme yaparlar die bekliyoruz.hız,stabilite, ekran ,bu fiyat bandında alınıcak en iyi telefon.

pil ile ilgili ne tür bir sıkıntınız var acaba?

• Valla kardeşim 9 ay oldu alalı son 3 aydır sıkıntı yaşıyoruz 1 günü zor çıkarıyorum oda greenify diye bi uygulama var,arka planda çalışan uygulamaları kapatıyor zar Zor oda tek beklentim oreo pil tarafında inşallah bi iyilestirme yaparlar.3000 mah yapsalarmış süper olurmuş dediğim gibi telefon çok iyi heleki ekran süper, evde 3 tane tel var bundan onlara bakasım gelmiyor.

• OREO daha gelmedi, :(

haftaya Android P (ver 9.0) bazı markalarda üst modellerde çıkacakmış, moto niye geç kalıyor....

• .i. . kullanıcısına yanıt
    Yok canım daha neler Android P geliştirici sürümünün ilk versiyonu yayınlandı bunun gibi toplam 3-4 versiyon yayınlanıp ondan sonra google pixel cihazlara gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratvarkan1967

Valla kardeşim 9 ay oldu alalı son 3 aydır sıkıntı yaşıyoruz 1 günü zor çıkarıyorum oda greenify diye bi uygulama var,arka planda çalışan uygulamaları kapatıyor zar Zor oda tek beklentim oreo pil tarafında inşallah bi iyilestirme yaparlar.3000 mah yapsalarmış süper olurmuş dediğim gibi telefon çok iyi heleki ekran süper, evde 3 tane tel var bundan onlara bakasım gelmiyor.

yedekleriniz varsa sıfırlamayı deneyin. ben görev yöneticisindeki uygulamaları bile kapatmam 1 günü çok rahat çıkarıyor. telefonum 9-10 aylık filan hepsiburadadan aldım, sabah şarjdan çekiyorum 9 gibi, gece 10-11 gibi eve gidiyorum %30-35 gibi şarj kalıyor. evde de şarjı bitene kadar kurcalayınca 4 saate yakın hatta bazen daha fazla ekran açık kalma sürem oluyor. tabi kullanımdan kullanıma değişir ama oyun oynamıyorum, whatsapp instagram arama ve facebook için kullanıyorum.

telefonu aldığımdan beri bir kere aynı sorunu yaşadım. ilk defa apk olarak bir uygulama yükledim, normalde beğendiğim uygulamaları satın alırım ama denemek için apk yükledim. ondan sonra telefon hep uyanık kalmaya ve pili yarım gün gibi gitmeye başladı. sıfırlayınca sorun çözüldü.

• İki defa sıfırladım değişen bir şey olmadı forumda da bi cok arkadaş bu konuda müzdarip bende Vodafone,dan aldım sanırım ilk parti gelen telefonlarda bu sıkıntı var yabancı forumlarda ,da böyle bi sıkıntı olduğunu söylüyorlar, böyle devam edicez yolumuza artık.

• telefonu eskisi gibi kullanıyorum, 1 günü rahat çıkaran telefon günde 3 defa bitiyor. ek batarya olmasa hiç kullanılamayacak durumda. tek ümidim oreo.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Hocam merhabalar,

Hayırlı olsun ücret iadesini akabilmişsiniz.

Benim de servisten değişim veya ücret iadesi onayı çıktı, şu an kağıdı bekliyorum sadece.

Ürünü takistli aldığınızı belirtmişsiniz. Merak ettiğim konu ücret iadesini fatura tutarı kadar yaptılar ve siz takistleri ödemeye devam mı edeceksiniz? Eğer öyle ise ben de beklemeden yeni telefon almayı düşünüyorum2.

Teşekkürler.

• UMUT KIRDI U kullanıcısına yanıt
    Hocam fatura tutarını ödüyorlar. Taksitler bitene kadar ödemeye devam edeceksiniz. Bende beklemeden yeni telefon aldım, oneplus 5t kullanıyorum tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.USTA -- 11 Mart 2018; 10:39:44 >
  • G.USTA kullanıcısına yanıt
    Teşekkürker hocam cevabınız için, yeni telefonunuz da hayırlı olsun.

One plus 5t özwllik olarak dikkatimi çekti ama açıkçası tıp olarak çok boşuna gitmediği için eledim.

Xiaomi Mı mix 2 hoşuma gidiyor ama o da öne plus gibi ithalatçı garantili. Onlarda bir problem çıksa şimdiki gibi iade filan almak zor olur.

Muhtemelen gidip turkcell 'den Moto z2 play alicam gibi, 2300 lira projeksiyon da hediye ediyor.

Tekrar teşekkürler

• moto z yi iade ettiğim için; az kullanılmış hasarsız
    1-)Lenovo Moto Mod Özel Tasarım Kapak Bej (ahşap) https://www.hepsiburada.com/lenovo-moto-mod-ozel-tasarim-kapak-bej-p-HBV000002QIAZ

2-) Spigen Moto Z Rugged armor Kılıf https://www.hepsiburada.com/spigen-moto-z-force-kilif-rugged-armor-black-m05cs20637-p-HBV000003X8W8?magaza=Hepsiburada&t=product&q=spigen%20moto

ikisini birlikte satıyorum ( 40-TL) ilgilenenler pm ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi creaR4 -- 13 Mart 2018; 8:11:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UMUT KIRDI

Teşekkürker hocam cevabınız için, yeni telefonunuz da hayırlı olsun.

One plus 5t özwllik olarak dikkatimi çekti ama açıkçası tıp olarak çok boşuna gitmediği için eledim.

Xiaomi Mı mix 2 hoşuma gidiyor ama o da öne plus gibi ithalatçı garantili. Onlarda bir problem çıksa şimdiki gibi iade filan almak zor olur.

Muhtemelen gidip turkcell 'den Moto z2 play alicam gibi, 2300 lira projeksiyon da hediye ediyor.

Tekrar teşekkürler

Hocam selamlar. Sizin de iadeniz hayırlı olsun. Sizin iade süreciniz nasıl ilerledi? Benim telefonum da yaklaşık bir haftadır serviste. En azından benim ve benim gibi bekleyen/bekleyecek arkadaşlar için referans olur.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.