Şimdi Ara

MOTOROLA MOTO Q İncelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
27.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mirsatbehcet

quote:

Orjinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Ebay'den aldığım wifi mini sd kart gayet güzel çalıştı. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Bu iyi haber aldığınız modelin linkini verebilirmisiniz acaba.

Benim aldığım satıcının şu anda satışı yok ama aşağıdaki linkdeki kartın aynısı.

http://cgi.ebay.com/Spectec-MiniSD-WiFi-Card-for-Motorola-Moto-Q-Music-Q9m_W0QQitemZ310030166777QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories

• Arkadaşlar yeni moto Q aldım.mesaj geldiğinde 3 kere aralıklı çalıo titriyo bunu nasıl önleyebilirim. Teşekkürler
  • Profil seçimlerinde düzenle yaparak istediğin şekilde uyarı almanı ayarlayabilirsin.
  • http://ekopapers.com/random.htm

Değişik ve motoQ için hazırlanmış güzel temalar.
  • @mirsatbehcet Paylaşım için teşekkürler.Gerçekten güzel temalar.
  • Profil ayarlarında öle bi seçenek yok ki msjı okusamda aralıklı olarak 3 kere uyarı veriyo.yapamadım bi türlü
  • @mirsatbehcet oyunların bulunduğu site biliomusun?
  • Oyunlar için farklı sitelerden faydalanıyorum direk bir site öneremeyeceğim. Ama türk sitelerinde çok güzel prolar var. Bu arada arena sitesinde 21 Gb veri toplu halde sunuldu (mobile ppc programları) indirmeye başladım bittiğinde değişik şeyleri rapidden vermeye çalışırım. İsteyenler arena-tr den bakabilir.
  • arkadaşlar WM 6.1 i kuramadım yardımcı olurmusunuz
  • sbf uzantılı dosyayı açamadım
  • Arkadaşlar önceki sayfada 6.1 e update ile ilgili linkte rom ve diğer dosyalar mevcut fakat nasıl yapıldığını anlatan pdf dosyasını indiremiyorum. bu dosya elinde olan arkadaşlar tekrar upload edebilirlermi?
  • Bugün hızlıal dan sipariş verdiğim moto q geldi.Gelmez olaydı..

Kutu haşat.Telefon kullanılmış.Kutu içeriğinde mini SD yok. Tüm aparatlar ın poşetleri çıkarılmış ayrıca kutuya konmuş.Ve telefonun alt kısmında hayvan gibi TURKCELL yazıyo.Aradım söyledim.Yok müşteri hizmetlerine not bırakın bilmem ne.Hızlı aldan alacak olan varsa aman dikkat..
  • quote:

Orjinalden alıntı: taytaylan

Bugün hızlıal dan sipariş verdiğim moto q geldi.Gelmez olaydı..

Kutu haşat.Telefon kullanılmış.Kutu içeriğinde mini SD yok. Tüm aparatlar ın poşetleri çıkarılmış ayrıca kutuya konmuş.Ve telefonun alt kısmında hayvan gibi TURKCELL yazıyo.Aradım söyledim.Yok müşteri hizmetlerine not bırakın bilmem ne.Hızlı aldan alacak olan varsa aman dikkat..

gözünü sevdiğimin g-old bilgisayarı
  • Arkadaşlar merhaba
    Ben turkcell internet paketiyle motorola moto q aldım bugüne kadar sorunsuz kullanıyordum ancak bugün donma yapmaya başladı...Aralıklarla 4 kere falan yaptı ve telefonu kaaptp yeniden açmak zorunda kaldım...Sizce nedeni ne olabilir? ne tavsiye edersiniz.
    Birde internetten video izlemem için hangi progrmı nasıl kurabileceğim şeklinde yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • arkadaşlar. bu moto q bataryası sadece BT 60 mıdır..bunu bulmak zor..başka hangi batarya uygundur moto q ya?
  • Moto q yu nasıl mobile 6.1 e yükseltebiliriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: mirsatbehcet

...Bu arada arena sitesinde 21 Gb veri toplu halde sunuldu (mobile ppc programları) indirmeye başladım bittiğinde değişik şeyleri rapidden vermeye çalışırım. İsteyenler arena-tr den bakabilir.

Windows Mobile'ın 2 çeşit işletim sistemi vardır, Birisi smartphone (dokunmatik olmayan), diğeri Pocket PC (Dokunmatik ekran kullanan) işletim sistemleridir. Moto Q Smartphone işletim sistemi kullanır ve Pocket PC uygulamaları çalışmaz, bu yüzden 21 GB boşu boşuna indirmiş olmayın...
  • Bu başlık aşağılarda kalmış;

WM 6.1 KULLANAN ARKADAŞLARA SORUM;

WM 6.0'da Alt ve Shift tuşlarına basarak karakter seçeneklerini görebiliyorduk ve bu sayede karakterleri girebiliyorduk.

Ancak WM 6.1'de böyle bir seçenek dahi yok. Telefonda "_" simgesini bile yapamadığımdan tekrar 6.0'a dönmek zorunda kaldım.

WM 6.1'de, 6.0'daki gibi simgeleri seçeneklerini nasıl görebiliriz???
  • Arkadaşlar bir siteden ikinci el motoq almayı düşünüyorum. Benim için önemli olan iş yerimin hesap-kitabını yanımda taşıyabilmem yani gelişmiş bir ajanda yada basitbir cari hesap programını kullanabilmek ÇOK ÖNEMLİ. wi-fi, görüntülü konuşma, kamera falan hiç önemli değil. Ne dersiniz MOTOQ bu konuda bana yardımcı olurmu? yada uygun fiyatlı başka ne tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filenperno -- 4 Ağustos 2009; 23:01:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

Bu başlık aşağılarda kalmış;

WM 6.1 KULLANAN ARKADAŞLARA SORUM;

WM 6.0'da Alt ve Shift tuşlarına basarak karakter seçeneklerini görebiliyorduk ve bu sayede karakterleri girebiliyorduk.

Ancak WM 6.1'de böyle bir seçenek dahi yok. Telefonda "_" simgesini bile yapamadığımdan tekrar 6.0'a dönmek zorunda kaldım.

WM 6.1'de, 6.0'daki gibi simgeleri seçeneklerini nasıl görebiliriz???

SORUNUN CEVABINI KENDİM BULDUM.

Nokta tuşuna ardarda basarak bu simgeleri yazabiliyor muşuz...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.