Şimdi Ara

MOTOROLA MOTO Q İncelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
27.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Deniz

A conditional call forwarding is active uyarısı alıyorum napmam lazım??
  • merhaba arkadaşlar ben de 2-3 gün kullanılmış şu an kutusunda bekleyen Navturk ayarları yapılmış GPS kullanımına hazır FUll paket var satmak istiyorum ilgilenen varsa. bikaç sitede ilanı var ya da maille ulaşabilirler. ürünün sıfırdan farkı yoktur hiçbir sorunu da yoktur. hepsiburada dan almıştım bende. mail garcelli@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

Koşullu çağrı yönlendirme uyarısı ; Turkcell ya da başka bir operatörde kimaramış, sekreter gibi şebeke hizmetleri etkinse görebilirsin. Normal birşey.
  • quote:

quote:

A conditional call forwarding is active uyarısı alıyorum napmam lazım??

Dostum heartless'in cevabı senin sorun için.
  • Anlıyorum peki sizdede aynı uyarı çıkıyormu?
  • wm 6.1 e yükseltince içinde msn messenger olmadığını gördüm buna uygun msn messenger nerden bulabiliriz ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

wm 6.1 e yükseltince içinde msn messenger olmadığını gördüm buna uygun msn messenger nerden bulabiliriz ?

Bunları deneyebilirsin;

Talkonaut 4.0

MOTOROLA MOTO Q İncelemesi

IM Plus

Windows Live Messenger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 6 Mart 2009; 1:35:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mirsatbehcet

Senkronizeden sonra veya önce herhangi bir sorun yaşamadım her denediğmde de bağlanabildim. Sıkıntı yok.

hocam benim cihazdaki ayarları yazıyorum sende durum nasıl?

Activesync de bağlantılar seçeneği "tüm bilgisayarları bu bağlantıyı kullanarak eşitle" işaretli değil,
    Ayarlar, bağlantılar usb den pc ye seçeneğinde "gelişmiş ağ işlevselliğini ilişkilendir" işaretli değil,
    Bluetooth, buluetooth manager da settings "allow other bluetooth devices to see this phone" işrateli değil,
    Yine bluetooth managerde menu ye girdiğimde
    inbound com port: btc5:
    outbond com port: com1:
    default device...:
    holux_m_1000 select new device kutucuğu işaretli değil,

bunların hepsini işaretleyip kaldırmama rağmen navurk gps portu bulunamadı uyarısı veriyor

gps i çalışan arkadaşlar bi bakabilirmi ayarlara??

• quote:

Orjinalden alıntı: authority35

Arkadaşlar merhaba bende yeni bir moto q kullanıcısıyım bu cihazı almamdaki ana sebep işim gereği sürekli word ve exel kullanmamdı fakat ikisinide kullanamıyorum bilgisayarımdan attığım exel dosyalarını açtıktan 2 sn sonra hata veriyor ve kapanıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim bunun dışında herşeyi ile süper bir alet verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor.

Benim sorun yine güme gitti ya da kimse exelle ilgilenmiyor.
  • a tüşünun altında kii tuşa basınca rakamlar sayı, sayılar rakam oluyor. ç ş _ gini karakteerler yok.

TÜRKÇE DİL PAKETİ. SADECE TELFONDA KURUN...

http://www.ctrlpda.com/attachment.php?aid=997
  • quote:

Orjinalden alıntı: seco2019

quote:

Senkronizeden sonra veya önce herhangi bir sorun yaşamadım her denediğmde de bağlanabildim. Sıkıntı yok.

Activesync de bağlantılar seçeneği "tüm bilgisayarları bu bağlantıyı kullanarak eşitle" işaretli değil,--bende işaretli
    Ayarlar, bağlantılar usb den pc ye seçeneğinde "gelişmiş ağ işlevselliğini ilişkilendir" işaretli değil,--bende işaretli
    Bluetooth, buluetooth manager da settings "allow other bluetooth devices to see this phone" işrateli değil,--bende işaretli
    default device...:
    holux_m_1000 select new device kutucuğu işaretli değil,--nbunlar aynı

bunların hepsini işaretleyip kaldırmama rağmen navurk gps portu bulunamadı uyarısı veriyor

O ayarların hiçbiri ile oynamadım. Sadece bluetooth u aktif ediyorum. NAvturk yazılımını açıp ayarlar kısmından gps donanımı kısmını açıp otomatik ara yapıyorum. KEndi bulup kapanıyor zaten. daha sonra bağlı olup olmadığını gps bilgileri kısmına girip uydunun durumuna bakıyorum .Bağlı ise konumu gösteriyor. Diğer hiç bir ayarı karıştırmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirsatbehcet -- 6 Mart 2009; 13:37:06 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: seco2019

quote:

Activesync de bağlantılar seçeneği "tüm bilgisayarları bu bağlantıyı kullanarak eşitle" işaretli değil,--bende işaretli
    Ayarlar, bağlantılar usb den pc ye seçeneğinde "gelişmiş ağ işlevselliğini ilişkilendir" işaretli değil,--bende işaretli
    Bluetooth, buluetooth manager da settings "allow other bluetooth devices to see this phone" işrateli değil,--bende işaretli
    default device...:
    holux_m_1000 select new device kutucuğu işaretli değil,--nbunlar aynı

O ayarların hiçbiri ile oynamadım. Sadece bluetooth u aktif ediyorum. NAvturk yazılımını açıp ayarlar kısmından gps donanımı kısmını açıp otomatik ara yapıyorum. KEndi bulup kapanıyor zaten. daha sonra bağlı olup olmadığını gps bilgileri kısmına girip uydunun durumuna bakıyorum .Bağlı ise konumu gösteriyor. Diğer hiç bir ayarı karıştırmıyorum.

master reset yaptıktan sonra dediğin gibi haklısın oluyor 1 gün çalılşıyor 2. gün de gidiyor... ama şu an bağlanmıyor hiç bi şekilde yani senin cihaz şuan bağlanıyorsa yukarıda ayarlar sende nasıl öğrenmek istediğim o

• Yan taraflarına yazdım zaten fark etmemişsin sanırım.
  • Anlaşıldı ipleyen olmayacak beni kimsenin başına gelmemiş demekki neyse tekrar office yüklememi önerir misiniz ?ya da mobile 6,1 mi yüklesem
  • Ebay'den aldığım wifi mini sd kart gayet güzel çalıştı. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.
  • ben vazgeçtim vifi karttan nerde kullanabilirim sorusuna cevap nulamadım çünki.... ama 8 gb hafıza kartı bakıyorum haberiniz olsun bilenler vardır ama söleyeyim dedim ben. her yerde 2 gb kaldrıryo yazoyyor am 16 gb kullanan insanlar duydum ne kadar dogru biliyorum ama ben 4 lük taktım oldu.
  • windows mobile mı tövbe bu ne rezalettir arkadaşlar yıllarca symbian kullandım 1 ay windows kullanamadım hiçbir artısı yok bi sayfayı açması (nette)1saat sürüyor müzik çalar uygulaması rezalet bu tel içinse tel gereksiz şekilde büyük ve bence çok kullanışsız ofis programlarıyla işiniz yoksa bence yaklaşmayın bu tele symbiandan hiçbir artısı olmayan bir işletim sistemi
  • arkadaşlar sizde oldumu bilmiorum ama bende 5 - 6 defadır gelen çağrıyı yanıtladığımda handsfree açılıyor direk :S
  • alttaki handfree tuşu basılı kalmıştır o yüzden direk açılıyor olabilir.

quote:

Orjinalden alıntı: BilimveEdebiyat

Ebay'den aldığım wifi mini sd kart gayet güzel çalıştı. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Bu iyi haber aldığınız modelin linkini verebilirmisiniz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirsatbehcet -- 16 Mart 2009; 10:04:25 >
  • Herkese merhaba;
    Foruma üyeyim ancak yeni mesaj yazma şansı buldum.Ben teknolojiden çok anlamam özellikle bu tarz cihazlara program yükleme konusunda biraz bilgi cahiliyim.
    Ancak 10 gün önce kadar Turkcell Mofis kampanyasında bu cihazı aldım.Gerçekten memnunum maillerin geliş hızı msn ve internet bağlantıları harika.Menüsü ilk etapta biraz karışık gelsede 2-3 gün içerisinde alışıyorsun.Şuan telefonumu elimden düşürmüyorum.Evde fazla olmadığımdan işyerinde her internetsitesine giremediğimden dolayı bu cihazı tercih ettim bende HB den almayı düşünüyordum ancak internet paketi ile alınca bana daha uyguna geldi.
    Bu tarz bir cihaz almak isteyenlere tavsiye ederim.Cihazda yazı yazması maillere dönüş siteler arası geçiş gerçekten harika. Telefon rehberi çok kullanışlı,Ayrıca telefon listenize maillerinizn otomatik olarak tanımlanması mail gönderimiizi kolaylaştıran.Veri gönderilip alınması yeterli düzeyde...Ancak benim tek beceremediğim şey internetten video izlemek...

Eğer video izleme konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.İnternet yoluyla giriş yaptığımda facebook gibi sitelerde video izleyemiyorum.Yapmam gereken nedir? Birde telefonuma navigasyon paketi almak istiyorum tavsye edeceğiniz nedir?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.