Şimdi Ara

Motorola MOTO G İnceleme ve Rehberi (5.1 Lollipop Geldi) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
21
Favori
16.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En uygun fiyat nerde birde ön ve arka kamerası s3 ve ace 2 göre nasıl ses kalitesi filan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aşlar bu yeni sürüm 5.1 yükledikten sonra telefon şarj canavarı oldu.Neredeyse yarım gün zor gider oldu şarjı.Daha önceleri sorunsuz 1 gün gidiyordu.Ben mi yanlış ayar kullanıyorum acaba.Yoksa eski sürüme dönüş mümkün müdür?
  • aqua.68 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de var ortalama 5 saat ekran süresi aldığım telefon 5.1den sonra en fazla 3 saat ekran süresi vermeye başladı
  • Şu telefonda uygulamaları güncellerken ekran sönünce güncellemeyi tamamlamıyor, yarıda kesiyor, tekrardan güncelleme yapmak gerekiyor. Bu sorunun çözümü var mıdır? Ekran parlaklık süresini uzun tutmak pratik bir çözüm değil bana pratik bir çözüm lazım.
  • Arkadaşlar son günlerde telefonumun internet bağlantısı kafasına göre bir süreliğine kesilip geri gelmeye başladı.Wi fi bağlantıda bir problem yok.Arkadaşımla aynı servis sağlayıcıya sahibiz kontrol ettim onda var bende yok.Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünüyorum;
    1- Çözüm olur mu?
    2- Bu sorunu yaşayıpta başka tür çözüm bulan var mı?
    3- Fabrika ayarlarına dönünce verilerin hepsi gidecek.Rehber ve diğer verileri nasıl yedekleyeyim bulut sistemi,ne yada Pc ye?ve tekrar nasıl kurayım?
  • Hayırlı vakitle ola arkadaşlar.
    Yaklaşık 6 aydır, (Moto G) facebook uygulamasını kaldırdıktan sonra ne proğram güncelemesi ne de proğram indirmesi yapamıyorum.
    Cep yardım sayfasında ki önerileri uygulamam da fayda vermedi.
  • nezan2034 N kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>Depolama'ya girdiğinizde "kullanılabilir alan" ne kadar?

500MB ve daha az ise uygulama yükleme ve güncellemede sorun yaşayabilirsiniz.
  • 1,37gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Uygulama indirmek isteyince hata mı veriyor? Öyleyse hata kodu nedir? İndirme işlemini wi-fi'dan mı yoksa 3G'den mi yapmaya çalışıyorsunuz?

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Google Play Store'dan indirme işlemi ve güncelleme yapamıyorum. Resimdeki okuma sinyali sürekli gidip geliyor , sonuç yok
    İndirme işlemini wi-fi'dan mı yoksa 3G'den mi yapmaya çalışıyorsunuz?

Hücresel ağda bulunan apn internet ayarlarınızı güncellemeniz gerekiyor olabilir. Kullandığınız operatörün servis ayarlarını tekrar almayı deneyebilirsiniz.

Sorun wi-fi de ise modemi kapatıp açmalısınız. Düzelmezse resetlemelisiniz.

Düzelmezse ana konuya da yazın, diğer arkadaşlar farklı çözümler üretebilir.

İndirme işlemini 3G üzerinde yapıyorum. İndirme işlemini wi-fi'den yapmasını bilmiyorum.
    Cepte Facebook uygulamasını kaldırdığım günden beri indirme ve güncelemeler yapılmıyor.
    2015 yılı boyunca avea kullandım, sinyal gücü zayıf. Bu yıl Vodofoneye geçtim. Sinyal kuvvetli ancak günceleme de indir me yapmıyor.
    Facebook ile ilgi bir kaç hata kodu veriyordu (gemiş zamandır kodları unutum. Artık hata kodu değil de sürekli resimdeki sinyal geçişi gidip-geliyor)
    Bankacılık proğramları güncel olmadığı için, zaruri işlerim aksıyor.
    Ayarlar>Diğer>hücresel ağ>erişim noktası adları>"vodafone internet" olan seçili olmalı.

• selamlar.. piyasada bulanan sarj aletlerinden hangisi hangileri moto g icin daha uyumlu olur??
    sarj aleti problemim oldugu icin biraz acil halletmem gerekiyor da bu sorunu

dun sarjdaki telin kablosu takilinca elimden cikti tel ve dusunce sarj cihazinin usb girisi yamuldu. geri duzelttim falan ama usb ucuna elimle baski uyguladigimda sarj alabiliyor sadece. bugun bi arkadasin sarj aletini denedim sorun yok gibiydi. telefonun giris kismindaysa problem diye urkmedim de degil.

bu moto g li telefondasiniza sahip cikalim zaten azinligiz
  • atacanb A kullanıcısına yanıt
    http://www.ttec.com.tr/ttec-Compact-Seyahat-Sarj-Cihazi-Micro-USB-700mA-2SCC750,PR-115021.html

Orijinal bataryanın verdiği 550mAh'lık akıma en yakın ve kaliteli olan şarj aleti budur. 1000mAh'lı olanlar ile şarj ederken telefonu kullanmak isteyince dokunmatikte sapıtmalar olabiliyor. Linkte attigim 700mAh'lık şarj aleti vatan PC'de de var.

Kullanılamaz hale gelene kadar Moto G!

Moto G ana konuda 850 mah lik cihazdan bahsetmisler o ne alaka ondan kafam karisti. daha once "motorola ya direk sordum onerileri su oldu" diye bi yorum vardi onu da aradim da bulmadim. Baslikta arayi beceremiyorm ben bu forumda

devam etmeyi dusunuyorum da, gm android one a gozum takildi su anki fp piri o mu ki diye..
    O muhabbeti hatırlamıyorum ama çok düşünmeye gerek yok. 550mAh ile 1000mAh arasında kaliteli markalı bir şarj aleti almak yeterli. Etrafta boşta sony, samsung, nokia vs. şarj aleti varsa da olur.

GM Android One'ı, Moto G kullanırken bir indirim yakalayıp almıştım ama kulaklık, hoparlör performansından, ucuz hissi veren malzemesinden ve ekranından memnun kalmayıp iade etmiştim. Moto G'nin alternatifi değil. Ufak bir karşılaştırmasını yapmıştım, bulursam koyarım buraya çünkü ben de arama motorunu kullanmakta sorun yaşıyorum.

eyvallah hocam cok tesekkur.. daha onceden de moto g yazilarini takip ettigim icin direk senden danisiyim demistim hemen ilgilendin.

sonraki zamanlar moto g ye varis olursa da paylasirsan iyi olur o vakit..
    Rica ederim.

İkinci satırda ne demek istediğinizi anlayamadım.

varisi mirascisi Moto G nin veliahti olursa yani.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.