Şimdi Ara

Motorola MOTO G İnceleme ve Rehberi (5.1 Lollipop Geldi) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
21
Favori
16.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba. Ayarlar>SIM Kartlar'a girin. Kaçıncı SIM devre dışı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FikirLideri kullanıcısına yanıt
    İlgi ve yufka yüreklilik için teşekkür ederim Efendim. Abonelik yaptığım avea bayi Sim1' i devre dışı bırakmış. Şuan Cep telefonundan uzak olduğum için sim kart yerini henüz değiştirmedim. Öğle mesaisinden sonra 1.inci yuvaya alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Merhaba, telefonda 2 adet sim kart girişi mevcut. Kapağı açıp bakın, eğer sim kartınız ikinci girişte ise onu birinci girişe takın.

Teşekkür ederim, Efendim. Bu önerinizi uyguladım, internet bağlantısı açıldı.
    Vakti şerifleriniz hayrolsun. Selam ve dua ile kalınız.
  • nezan2034 N kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözülmesine sevindim, iyi günler.

Cümletten İyi günler, hayırlı Cuma'lar diliyorum.

Arkadaşlar, moto g marka cepten Varsayılan olarak sistem de olan Mesaj proğmamı ile tek veya çoklu SMS gönderdiğimde sistem MMS'e çevirip gönderiyor. Bu durumu nasıl sms olarak düzeltebilirim, bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
    Merhaba, hayırlı cumalar. Google Play'den Google Messenger(Google'un mesaj uygulaması)'ı indirip ayarlardan "grup mesajları" nın yanındaki tiki kaldırırsanız sorununuz hem çözülmüş olur hem de daha kullanışlı bir mesajlaşma uygulamasına kavuşmuş olursunuz.

• Lollipop genel olarak stabil midir ?
  • Gastarbeiter kullanıcısına yanıt
    Bu durum kullanıcıya göre değişiyor. Örneğin bazı kullanıcılar pil performansının arttığını söylerken bazıları da sarjının daha çabuk bittiğini söylüyor.

Selam, hayırlı sabahlar ola. Lollipop yükledikten sonra, popüler proğramlardan skype, tango veya bankacılık uygulamaları çalışmıyor. Her bir proğramı açtığımda habire okuyor... açılmıyor. Bu şekil de bir çok proğramı kaldırıp tekrar tekrar yüklememe rağmen yine de açılmıyor. Daha önceki işletim sisteminde bu gibi durumlarda hiç bir sorun yoktu.
  • bu telefonun 2gm ramlisi olsa ne iyidi be,telefon bakma sıkıntısından kurtarırdı bizi :(
    Lolipop ile uyumsuz bazı uygulamalar var hala. Bankacılık uygulamalarından bazıları hala güncellenmedi. Tango bende çalışıyor, skype'ı bilmiyorum.
  • üstad merhaba , bir problemim var ,şöyle ki güncelleme ile gelen 5.0.2 romkurduktan sonra , ekran kilidini desen ile yaptığımda yada pin ile yaptığımda , telefonu bu kilidi kaldırmadan açamıyorum,kaldı ki ses çıkıyor ancak ekran görüntüsü gelmiyor..bir ayarı varmıdır acaba bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim..hayırlı forumlar
  • BatCat kullanıcısına yanıt
    Merhaba, desen kilidini kaldırın ve tekrar yapın. Desen kilidini ayarladıktan sonra size içerik gizliliği ile ilgili seçenekler sunacak, orada en üstte bulunan "tüm içerikleri göster"i seçin. Bunu yaptıktan sonra test edin bakalım olmuş mu diye.
  • merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi Moto G kullanıyorum. Kullandığım sürüm 5.0.2 dir. Bu sürümle ilgili baazı sorunlarım var .

1- Rehberden kişi sileniyorum. Silme işlemini nasıl yapabilirim. Kişi telefonu sıfırlayıp güncellediğimde geri geliyor.
    2- Kısıtlı bildirim ayarı gibi bir şey çıkıyor arama bile yapamıyorum. Bu saçmalık nedir ve nasıl düzelir.

Şimdiden teşekkür ederim
  • Merhaba arkadaşlar ben bataryası iyi giden ve küçük bir telefon arıyorum Whatsapp falan için kullanacağım yani 3g hep açık olacak diyebilirim. Seçimim Moto g olabilir mi yoksa başka öneriniz var mı ? Teşekkürler şimdiden.
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Uygun fiyata (600TL) bulabilirseniz doğru bir seçim yapmış olursunuz. Batarya performansı yeterli.

• Launcher olarak benim önerim Smart Launcher, seri, pratik ve fazla uğraş gerektirmeyen bir launcher, harika.
  • Beyler yurtdışından moto g 2nd edition alsam,bu telefona imei yazıyorlar mi? (Snapdragon 400 işlemcili)

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Beyler yurtdışından moto g 2nd edition alsam,bu telefona imei yazıyorlar mi? (Snapdragon 400 işlemcili)

Snapdragon chipsetlere imei atmanın çok zor olduğundan bahsediyorlar forumlarda yoksa ben de aynısını düşünüyorum moto g 2014 versiyonu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Beyler yurtdışından moto g 2nd edition alsam,bu telefona imei yazıyorlar mi? (Snapdragon 400 işlemcili)

Snapdragon chipsetlere imei atmanın çok zor olduğundan bahsediyorlar forumlarda yoksa ben de aynısını düşünüyorum moto g 2014 versiyonu için.

Snapdragon 400 büyük ihtimal olur dediler işin uzmanları. Alsak mi? Siz başka ne cihaz düşünüyorsunuz? Acil tavsiyeniz varsa sevinirim, moto g 2014 yazılım ve donanım olarak 10 numara,fiyat da 179$, iyi duruyor?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.