Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozgur42

Ben Moto G'yi şu an ikinci telefon olarak aktif bir şekilde kullanıyorum. Bugüne kadar hiçbir rom yüklemesi yapmadım. Bunun sebebi de bütün bu romları incelediğimde neredeyse her romda telefonun bazı ufak tefek özelliklerinin ya çalışmaması, ya da küçük sorunlar çıkartması şeklinde anlatımlar mevcuttu. Yalnız artık Android 6'yı Moto G'de denemek istiyorum. Sizin bu tavsiye ettiğiniz romda herhangi bir aksaklık yanda özellik çalışmaması yaşadınız mı? Moto G'de navigasyonu çok kullandığımdan GPS özelliği de son derece önemli benim için. Bilhassa GPS ile ilgili bir sorun var mı?

Gene bu sayfayı takip eden arkadaşlar yukarıdaki açıklama çerçevesinde tavsiye edebilecekleri bir rom varsa belietirlerse çok memnun olurum.

hocam bu romda hiçbir sıkıntı yok. gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz. Ben anneme verdim. 1 senedir sıkıntısız kullanıyor. 1.1a sürümünde yeni sürümleri daha da stabildir eminim
  • Ozgur42 O kullanıcısına yanıt
    1.5c deviant olanı kullanın, sorunsuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G5S plus modelini araştırıyorum. kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Moto G gibi sağlam telefon görmedim ya. Hala kullanan varsa IDCrisis 6 romunu öneririm. Stock 6.0 olan.

MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

ben hala kullanıyorum 4yıl olacak. ama hiç rom yapmadım android 5.1'de şu an telefon. bir tehlikesi var mıdır yapmanın?
  • Arkadaşlar çok heyecanlı ve mutluyum.kendimce güle oynaya gideceğim yönü buldum.moto g den bile daha fazla fiyat performans oranı sunan bir telefon gördüm sonunda.markasını söylemeyeyim şimdiden diyorum.kronik bi sorunu vardır.yanlış yönlendirmeyelim kimseyi.ben kendim alıcam biraz kullanınca söylerim.bilindik büyük markalardan biri değil.

selfie kamerası 8mp ve p9 lite 2017 kıvamında. (geniş açı maduru kafanızı ufacık gösteren kameralardan değil.) p10 lite in kamerası p9 lite tan renk doğruluğu olarak geride.hızlı şarj yok diye p9 lite alamayan kamerası kötü diye hızlı şarjlı p10 lite alamayan benim gibi kaç kişi var bilmiyorum.ikibinliraya kadar gördüğüm en güzel selfie kamerası p9 lite 2017 deydi.bir de bu markasız sayılacak telefonda gördüm.

işlemcisi snapdragon 615.. 1100 liraya snapdragon 430 itekleyen hertürlü firmaya selam olsun.

pili 3bin mah çift hatlı sdkart takılıyo full hd ekran. 2gb ram 16gb hafıza. ekran 5inc. fiyatı da şaka gibi.

son durum: baktığım model birtürlü eski fiyatına düşmeyince almadım.araştırınca kronik sorunları olduğu ortaya çıktı.reset atınca açılmayacak hale gelme gibi.bilgisayara bağlayıp rom atmak gerekiyormuş.yine de alacaktım.yurtdışı benzer ürünün video kayıt sesinin kötü olduğunu görünce vazgeçtim.

moto g1 den motog5 e geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redalert2 -- 15 Temmuz 2018; 11:5:1 >
  • fiyat performansı en iyi telefonlardan biri de sony z5. 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redalert2 kullanıcısına yanıt
    C5 Mobile Noa 4.5G

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    X4 gelse ben de onu alacağım. Lenovo getirir mi acaba?

• arkadaşlar istanbulda bu telefonu tamir ettirebileceğim güvenilir bir yer bilen var mı? şarj soketi problemli de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laguz

arkadaşlar istanbulda bu telefonu tamir ettirebileceğim güvenilir bir yer bilen var mı? şarj soketi problemli de.

Doğubank üçüncü katta (arka kapıdan girişte) sol tarafta ince uzun bir dükkan var. İşlerinde iyiler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim.
  • resurrection remix romun oreo sürümü için

https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix-oreo/files/falcon/
  • İlk göz agrim moto g :) , abim imeilerini yanlislikla silmeseydi ve teleservis cihazin ekonomik onarimi mümkün degildir demeseydi hala kullaniyor olabilirdim.

• Arkadaşlar merhaba, son bir senedir (bu art ve dalvik arası geçişten sonra) sürekli telefonun bu resetlemeleri yapıyor ve telefon aşırı şekilde kasıyor. ancak ayarlara gidip bu uygulamaları durmaya zorlayınca nefes alıyor.
    bu çöküş aynı anda bir kaç uygulama açınca oluyor. örneğin twitter'dan mp3 player'a geçerken olabiliyor. ya da instagram'da gezinirken fotoğraf çekmeye çalışırsam. whatsapp'ta fotoğraf yollamaya çalışırsam vs.

MOTOROLA Moto G - ANA KONU -
  • Yeni 8.1 romları deneyen var mı?

Günlük kullanım için uygunlar mı?

• Moto g den sonra telefon arıyorum. Bütçe 1000 lira ne önerirsiniz arkadaşlar. Lenovo ve xiaomi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

Moto g den sonra telefon arıyorum. Bütçe 1000 lira ne önerirsiniz arkadaşlar. Lenovo ve xiaomi düşünüyorum

Ben de araştırmadayım. Aklımda Xiaomi Redmi Note 4 veya Xiaomi Mi A1 var.
  • Ben 729 liraya mi4 aldim

• nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    Redmi note 4x dayima aldım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyor, memnun baya. Bunun yeni modeli redmi 5 plus, bir bakin derim.

• merhaba arkadaşlar ben cihazıma rom attım atmaz olaydım. wi-fi çalışmıyor arkadaşlar acil yardım lazım. bu sorunu nasıl çözebiliriz.

• 
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.