Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15331534153515361537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ascani

moto z sağlamlıkta nasıl, ses çıkışı hem jac hem hoparlör olarak nasıl, Ekran süresi nasıl ve genel olarak memnun musunuz? Ben vibe p1m e geçtim. Kardeşime p2 babama k6 power anneme k6 note aldım. hepsi çok memnun. 3-4 ay içerisinde durumum iyileşecek ve ben 1 yıldır memnun olarak kullandığım telefonumu diğer kardeşime verip z2play almayı düşünüyorum. Z serisi hakkında pek bilgim yok. Sizden bir yorum alayım dedim.

vibe p1m den memnun musun?donma kasılma yapıyor mu? gps i nasıl kullandın mı ? hemen bağlanıyor mu doğru tespit ediyor mu
  • Arkadaşlar sanırım bu telefondaki 2.sim kart giriş yuvasını aynı zamanda sd kart girişi olarak da kullanabiliyorduk doğru mu hatırlıyorum acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • absorb3 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum 1 yılı aşkındır. Bisiklet turu yapıyorum 50-60 km lik. Km saatim de takılı. Kıyaslıyorum ikisini. Hiç hata görmedim. Güzel bir gps i var. Hemen bağlanmıyor ama. Eğer evden wifi ile bağlanıp yola çıkarsam 2 saniye içinde yerimi tespit ediyor. Hat ile bağlanırsam 20 saniye 1 dakika arası sürüyor.Bir de köyde bazen ufak tefek atlama yapıyor. Mesela döndüğüm yeri daha içten dönmüşüm gibi çiziyor ama onun da sebebi köyde 2g -100 db 1-2 asu şeklinde çekiyor ve internet olmadan biliyorsunuz gps düzgün çalışmaz. A-gps böyle birşey. Donma kasma hiç yapmadı. İnanır mısınız en çok sevdiğim kısmı bu. P2 ve k6 note da kasmıyor. Samsung beni sinir küpüne çeviriyordu. İşlemci den yana sıkıntı yok. Hatta küçük işlemci sayesinde 10 saat ekran süresi 2-3 gün bekleme alıyorum. Isınmada da sadece temmuzda 1 kere oldu telefonu öğleyin güneş altında unutmuştum. 2-3 saat sonra farkettim ve 55 dereceye çıkmıştı telefon. Antalyadaydım. Normal sanırım o sıcaklıkta. Bir de üzerinde adi bir kırılmaz cam ve silikon kap vardı. Onlar ısındırıyor telefonu. Telefon genel olarak 24-35 derecede çalışıyor. İstediğiniz kadar kasın 40 a çıkmıyor.

• hiç duymadım. forumu ilk mesajdan beri eksiksşz okurum-hiç rastlamadım. tersine, cd kart yuvası olmadığından yakınılmıştır bazen. o dediğiniz mantıklı da değil zaten. hiç denemeyin bence
  • speedsoul S kullanıcısına yanıt
    bende hiç tamir görmemiş 2 adet boşta yedek moto g var. birini satabilirim ama sitelerdeki gibi 200-300 TL.ye olmaz. 400 ve üzeri belki.. kafanızdan geçen rakam bunun altı ise bana uymaz
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Benim halihazırda kullandığım telefonda dediğim özellik mevcut olduğu için aklımda moto g nin de böyle bir özelliği olduğu kalmış ama yokmuş maalesef İlk mesajda yazıyormuş zaten. Sağolun yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 16 Kasım 2017; 13:4:12 >
  • şapkaa Ş kullanıcısına yanıt
    Sıfır kutulu satsanız yine de o fiyata gitmez. Anlaşılan sizin için değerli kopamıyorsunuz satmayın kendinize saklayın ben buldum zaten.
  • Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    telefonu stock halde kullanıyorum bende

kameranın fotoğrafı çekmesi bile 4-5 sn sürüyor

klavye, Chrome gibi uygulamaların eski sürümlerini kullanmaya başladım..oda bir çözüm üretmedi..

artık yenisini alma vakti geldi sanırım..

• yksln kullanıcısına yanıt
    internet hızı kısıtlı veya yavaş olduğu durumlarda telefon Google servislere bağlanmıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

telefonu stock halde kullanıyorum bende

kameranın fotoğrafı çekmesi bile 4-5 sn sürüyor

klavye, Chrome gibi uygulamaların eski sürümlerini kullanmaya başladım..oda bir çözüm üretmedi..

artık yenisini alma vakti geldi sanırım..

Bende yaklaşık 1 senedir yavaşlama sorunundan muzdaribim dediğiniz gibi değiştirme zamanı geldi xiaomi bakıyorumda modele karar veremedim.

• iskenderce kullanıcısına yanıt
    mi note 4 fena durmuyor,

ben seçimimi mi max 2den yana kullanacağım sanırım

• Şu Z2 play 5 Inc ya da daha küçük olsa saniye beklemem bir tane alırım. Eşimde Z play var ama 5.5inc çok çok büyük geliyor bana ama hoş telefon.

Moto x4 güzel gibi ama o da amoled ekran değil.

Benim moto G'yi ise şu an telefonu kırılan bir arkadasa emanet verdim hala canavar gibi çalışıyor.

• arkadaşlar tertemiz alındığından beri koruyucu kılıf ve ekran filmi ile kullanılmış olan motorola moto G 16 gb telefonumu satıyorum.İlgilenen dm atsın.
  • Moto G kullanan ve artık değiştirmeyi düşünen arkadaşlar, biz bu telefondan sonra ne kulanacağız gerçekten de. Bu boyutta bir telefonu tek elle rahatça kullanıyorum, yolda yürürken ya da dolmuşta ayakta giderken rahatlıkla mesajlaşıyorum. Piyasadaki yeni telefonların ekranları ise 5" ten başlıyor. Elime alınca hiç yakın hissedemiyorum telefonlara. En uygun ekran galaxy A3' te var ama onun da fiyatı büyük. Sizler ne düşünüyorsunuz, hangi telefona geçmeli bundan sonra?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekran kırıldı benim değiştirme si ne kadar dir bir de nereden yaptirabilirim yardimci olursaniz sevinirim?

• Ben de yaşadım uzun süre sonra soketi değiştirim dedim telefoncular 30-50 arası fiyat çekti Mersin'de. Bir telefoncu bir bakim dedi ne yaptı bilmiyorum tamamdır dedi para da almadı.

• Kimse bilmiyor mu?

• AliExpress üzerinden ekran alıp kendiniz değiştirin bence eliniz yatkınsa. Yok değilse yine ekran alın tanıdık bir telefoncu değişim yapsın daha ucuz olur.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası o süreç biraz uzun ve orijinal minyan sanayimi bilmem cok zor olacak.

Servise gondersem kaca yaparlar(Garanti dışı tâbi)?

• Arayıp sormak lazım şimdi ne desem yalan olur.

• 
Sayfa: önceki 15331534153515361537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.