Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu hala kullananlardanım arkadaşlar :)

Telefonu ilk alanlardan biriyim telefon ile birlikte 60 liraya orjinal flio cover almıştım çok faydasını gördüm. Telefonun tertemiz kalmasını sağladı. Flip yıprandı telefon hala ilk günkü gibi hatta bir iki ay önce 15 TL ye yeniledim, bedavadan biraz pahalı, ihtiyacı olan varsa burdan bakabilirhttp://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/motorola-moto-g-orjinal-flip-cover-kilif-P91198223

Asıl konu

Telefonu hala orjinal sürüm ile kullanıyorum çok niyetlendim ama rom yüklemedim şimdi becerebilirsem yukarda arkadaşın verdiği linkten yüklemeyi deneyeceğim. Arka sayfalara bakıp bir rehber bulacağıma eminim. Emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

• öncelikle merhaba. telefonu ilk çıktığında alanlardanım, hatta 2 kuzenime de aldırdım.

epey uzun zaman geçmiş alalı. şimdi elimde 1 i çalışır halde 3 tane telefon var. son kuzen kullanana kadar yedek parça niyetine bekletiyordum.

durum şu:
    1. telefon: ekranını kullandım, anakart bozuk, pil sağlam kasa sağlam.
    2. telefon: sadece anakart arızalı, pil sağlam (3 ay anca kullanıldı telefon)
    3. telefon: tamamen çalışır halde sadece yandaki açma kapama tuşu bollaştı, arada kendisi basıyor.

bu haliyle bu 3 telefonu almak isteyen arkadaşlar benimle iletişim kursun da bari birinin işine yarasın.

ekleme: 1 ve 2 gitti. sadece 3 kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f2012 -- 14 Eylül 2017; 1:41:33 >
  • Şarj söketinde problem var galiba şarj cihazı takılıyken çok rahat çıkıyor. Var mı başka bu sorunu yaşayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj soketinin içi zamanla tozla doluyor iğneyi zımpara kağıdıyla inceltip soketin içini temizlemiltim ben ilk günkü gibi olduydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f2012 kullanıcısına yanıt
    herkese merhaba.. f2012 nikli arkadaş , anakartı ve ekranı olmayan cihazı 1 günde satmış. bende ekranı kırık - anakartı brick 2 tane var. buradan yazmıştım 1 kişi bile ilgilenmedi. ihtiyacı olan varsa yazsın - anakart ve ekran dışındaki herşeyi birinin işine yarasın - çinliyi zengin etmeyelim (istanbuldayım.. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: şapkaa

herkese merhaba.. f2012 nikli arkadaş , anakartı ve ekranı olmayan cihazı 1 günde satmış. bende ekranı kırık - anakartı brick 2 tane var. buradan yazmıştım 1 kişi bile ilgilenmedi. ihtiyacı olan varsa yazsın - anakart ve ekran dışındaki herşeyi birinin işine yarasın - çinliyi zengin etmeyelim (istanbuldayım.. )

hayır 3 nolu sağlam telefon ile sanırım hard brick olmuş telefonu aldım.

sağlam telefounu kullanıyorum

ekranı için aldığım telefon ise bana sanki yapılabilir gibi geliyor o yüzden biraz araştıracağım çok temiz bi telefon çünkü

ekranı ve anakartı olmayan telefonu almadım yanlışlık olmasın :))

ikisininde anakartı ve ekranı var ama biri ya brick olmuş çünkü fastboot menüleri açılıyor data cache wipe yapılıyor ama telefon logoda takılı kalıyor siyah ekran geliyor ve telefon açılmıoyr sanki firmvare ile çözülebilir gibi geliyor ama bakacaz

• Sırası ile yapılabilen işlemler

MOTOROLA Moto G - ANA KONU -

Açılırken turkuaz renkli m logosundan sonra siyah ekran geliyor son resimdeki ve kalıyor ve telefon ısınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kantay -- 16 Eylül 2017; 9:2:15 >

• konyada bi arkadaş , hardbirckden de kurtardığını yazmıştı. 25 lira mukabili.. bağlantı kurun. bulamazsanız bana dönün belki bulurum
  • Hala kullanan var mı telefonu? Batarya ömrünüz ne durumda değiştirmek gerekir mi? Mobil veride 2-2buçuk saat wifide 3buçuk-4 saat görüyorum.
  • speedsoul S kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum batarya performansı bence iyi, değişmeye gerek yok

• Mobil veride şarj sıkıntı ama biraz daha idare etmeye çalışacağım.
  • Benim telefonunda bataryası gayet iyi (3 sene oldu ve sabah full şarj mobil veri açık akşam 20:00 da şarja takıyorum) de esas sorun bütün uygulamalarda yavaşlama başladı.Kamera açarken de dahil olmak üzere.5-6 ay daha idare etse iyiydi ama bu yavaşlama çok sıkıntı olmaya başladı
  • niye 2 gb ram koymamışlar şu telefona
  • Benim çekmecede duruyordu, geçen açayım özledim dedim acayip kasıyor , kendine gelemedi nedense. (Mi5 kullanıyorum 1 yıldır)

En son 7.0 rom yüklemişim, bunu nasıl orjinal 5 e döndürebilirim?

• G4 plus ile devam ediyorum sorunsuz çalışıyor. Diğer hattım ilk versiyon Moto g de o da çalışıyor fena değil iş görüyor hâlâ.

• rom ve android sürüm canavarı telefonum vay bee :) oğlum eğer pencereden atmamış olsa hala yaşıyordu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FedEx

Şarj söketinde problem var galiba şarj cihazı takılıyken çok rahat çıkıyor. Var mı başka bu sorunu yaşayan

merhaba, benzer sorunu ben de yaşıyorum, şarj aleti tam olarak girmiyor. İzmir'de bir telefon servisi orijinali 120-tl yan sanayi kullanamıyoruz o modelde dedi.
  • Taş gibiydi yıllardır, yeğene verdim, moto z ile devamm..

silokon kılıf ile 100defa düşürdüm, asfaltta kaç kere düşürdüm, zıpladı telefon, defalarca düşürdüm, sapasağlam bir model. Hala yepyeni, tek sorunu şarjı artık 10saat vs gidiyor, yeğende kullanıyo artık..
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    moto z sağlamlıkta nasıl, ses çıkışı hem jac hem hoparlör olarak nasıl, Ekran süresi nasıl ve genel olarak memnun musunuz? Ben vibe p1m e geçtim. Kardeşime p2 babama k6 power anneme k6 note aldım. hepsi çok memnun. 3-4 ay içerisinde durumum iyileşecek ve ben 1 yıldır memnun olarak kullandığım telefonumu diğer kardeşime verip z2play almayı düşünüyorum. Z serisi hakkında pek bilgim yok. Sizden bir yorum alayım dedim.
  • Moto g satan var mı sağlam?

• 
Sayfa: önceki 15321533153415351536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.