Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14491450145114521453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://play.google.com/store/apps/details?id=bitsykolayers.dtheme

Bu tema hocam. Eger seninde begenerek kullandigin tema varsa tavsiyelerine acigim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar , Moto G'mi satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur :)

FİYATINI GÜNCELLEDİM

http://forum.donanimhaber.com/m_115974920//tm.htm#115974920

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concortt -- 11 Nisan 2016; 17:00:02 >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Bi aralar bu tema işlerine meraklıydım. Baya bir tema elimden geçti. Siz layers uyumlu rom kullanıyorsunuz. Benimkiler CM. Ama layers versiyonları olabilir. Vibrance, deep darkness, the road ve chalk begendiklerim. Arada sıkılınca degistiriyorum.

• celikbasm kullanıcısına yanıt
    Aynen layer kullaniyorum ama fazla tema deneyemiyorum her seferinde reboot yapmak zor geliyor cm deyken bende cok deniyordum. Hatta gem flat diye bir tema favorimdi

Cm 12.1 için flux diye bir tema var tavsiye ederim. Bir de kullandığınız romun şarj süresi nasıl 4 saat görür mü? 6.0 rom da göremedim 5.1e döndüm. Olmadı cm12.1 yüklerim, 5.1 ile 4-4,5 saat arası gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Coalfield diye bir tema var, onu kullanıyorum, çok iyi, klavyeden tutun da chrome buttonlarına kadar birçok şeyi temalıyor. Sistemi ağırlaştırmıyor, CM için tabi ki. :) CM121 de de 5.1 deki süreyi alırsınız.

• Arkadaslar merhaba,
    Daha once miracast ile ilgili aciklamalar olmus ama cok net bir bilgiye rastlayamadim. Gozumden kactiysada ozur dilerim

Bende 1. Jenerasyon moto g var. Telefonun hizli menusunde onceden ekrani yayinla diye bir secenek cikiyordu ama bende yayinlayabilecek bir ekran yoktu :) simdiyse miracast destekleyen bir tv var fakat artik ekrani yayinla secenegi gorunmuyor. Bunun bir yolu yontemi var midir?

Bu arada eski televizyonumda uzun sure chromecast le kullandim telefonu, cok isimi gordu. Simdi miracastle ayni isleri gorebilir miyim onun pesindeyim sadece.

Malumunuz bizim telefonlar cok populer degil turkce destek bulmak zor. Tek yardimcim sizin gibi arkadaslar. O yuzden simdiden hepinize tsk ederim.

• alcatraz07 A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kısmındaki bul simgesine dokunup yay yazdığınızda sonuçlarda listelenenlerde Ekranı Yayınla yok mu? Hangi romu kullanıyorsunuz?

• 6.0 dan 5.1.1 cm ye dönen var mı arkadaşlar.

Gecenler memnunlar mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kantay

6.0 dan 5.1.1 cm ye dönen var mı arkadaşlar.

kesinlikle geçilmez. ben hiç memnun değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Valla bende kaminari kernel var yokken bile 3 kere basmam gerekiyor bazı uygulamalara basma sesi ve hissiyatı var ama olmuyor.

Açılış ekranı iyi kilit rahat açılıyor

• İndirmeye başladım 5.1.1 I cm12. 1

Denerim en azından

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: viper17

quote:

Valla bende kaminari kernel var yokken bile 3 kere basmam gerekiyor bazı uygulamalara basma sesi ve hissiyatı var ama olmuyor.

Açılış ekranı iyi kilit rahat açılıyor

bu rom çok iyi

http://forum.xda-developers.com/moto-g/development/rom-identity-crisis-6-t3324595

• kantay kullanıcısına yanıt
    Bence ikisi de güzel. Kendilerine has avantajları var:

-6.0'da ram yönetimi daha iyi ve pil biraz daha tasarruflu.

-Fonz'un unofficial-cm 12.1'inde de sistem profilleri ayarı ve klasik cm özelleştirmeleri ön plana çıkıyor. Google güvenlik güncellemeleri aylık olarak veriliyor.

Ben birkaç gün önce son kaminari kernel kurulumu ile stock 6.0'ı bozdum, zor kendine getirdim ama temiz kurulum gerekiyordu. Bu yüzden fırsat geçmişken cm12.1'e bir bakayım dedim ve hoşuma gitti. Üstte bahsettiğim özelliklerin gömülü olarak mevcut bulunması beni cezbediyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FikirLideri -- 12 Nisan 2016; 18:37:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Bence ikisi de güzel. Kendilerine has avantajları var:

-6.0'da ram yönetimi daha iyi ve pil biraz daha tasarruflu.

-Fonz'un unofficial-cm 12.1'inde de sistem profilleri ayarı ve klasik cm özelleştirmeleri ön plana çıkıyor. Google güvenlik güncellemeleri aylık olarak veriliyor.

Ben birkaç gün önce son kaminari kernel kurulumu ile stock 6.0'ı bozdum, zor kendine getirdim ama temiz kurulum gerekiyordu. Bu yüzden fırsat geçmişken cm12.1'e bir bakayım dedim ve hoşuma gitti. Üstte bahsettiğim özelliklerin gömülü olarak mevcut bulunması beni cezbediyor şuan.

Mm üzerine çalışılan bi cm versiyonu yok mu. Çıkınca ona geçsek direk...

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    kaminari ile bozdum derken? bende tam kaminari yi yükleyecektim ne gibi problemler oldu?
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Cevap için geciktim biraz ama; kerneli flashlayip wipe dalvik cache yapmadan reboot ettim ve optimize etmesi 1 saate yakın sürdü. Açıldıktan sonra her şey normal gibiydi ama youtubeda video açmadığı oluyordu. Bir de telefonu yeniden başlatınca yine optimize ediliyor yazısı çıkıyordu. Ben de dalvik cache wipe yaptım ama yine o optimizayon olayı düzelmedi. Normalde çok kısa sürede açılan cihaz boot ekranında uzun beklemeye başladı defalarca kez. Stock kernele de döndüm ama düzelmedi. Ben de hazır sorun çıkmışken cm12.1'e bir bakayım dedim. Bu yüzden kaminari tavsiye etmiyorum ama denemek isterseniz buyrun, belki bende sorun çıkarmıştır. Stock kernel en iyisi bence.

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Bende yedek alip yuklemistim. Wipe falan yapmadim kurdum reboot yaptim. Evet acilis cok uzun suruyor. Ama bende optimize ediliyor falan yazmadi. Ayarlarimi yaptim bakalim bikac gun kullanayim olmadi yedege geri donerim. Cevabin icin tesekkurler

• Z5g guncelleme aldı

Ekrani yayinla secenegini sayenizde buldum tsk ederim ama bu ozelligi hangi alt yapi uzerinden kullanabilirim bilmiyorum. Wi-fi direct ile tv ye baglaniyorum, ekrani yayinla kisminda tanimli aglar gorunuyor ve tv yide goruyorum ama sectigimde sadece agi unut ve bitti secenekleri cikiyor sadece.

İkinci konuya gelirsek. Benim cihaz orjinal yani root atilmadi (dogru yazdim umarim :)) ama miracast kullanmak icin sanirim root atmam lazim. Bunu deneyimleyen ve Miracast araciligi ile hic ekran paylasabilen oldu mu merak ediyorum. Bilgisi olan arkadaslarin ilgisini bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 14491450145114521453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.