Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (1443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • B romunu kuran ve mi arkadaşlar varsa bir değerlendirme yapsa da bizde kurup kurmayacagimiza karar versek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh C çıkmış ne artılar car acep bilen birileri yazsa

• Asistan launcher guncellenmis

• Hocam bikac sayfa geride bi link vermistim. Viper ve dolby zip olarak yuklenebiliyor. Zira bende apk olarak yukleyemedim. Simdi mobildeyim bulup link verecektim ama bikac sayfa geriye gidip bibakin. 6.0 ilk ciktigi gunlerde yazmistim mesaji

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Link atarsaniz sevinirim hocam bulamadim da ondan yazmistim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Hocam viperi su linkteki zipi flashlayarak calistirdim

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3667403&d=1456929089

D versiyonunu yukleyip ayarlarimi tekrar duzenledim. Umarim baska bi aksilik cikmaz :D

Ben baya begendim bu romu hele ram yonetimi cok iyi. Ayrica c surumunu gece %100 sarjda biraktim sabah uyaninca %99 daydi. 2 saat kurcaladim %83 oldu yani pil konusunda baya iyi olacak gibi duruyor. Tabi simdiden bisey soyleyemem bi kere tam sarjla kullanmam lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker80 -- 18 Mart 2016; 20:53:17 >

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Dolby varmi bunda yok

Buda kurulmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 18 Mart 2016; 21:07:02 >
  • Birde google uygulamasindan arama yaptigimiz da chromu kullanarak mavi url cubuguyla google den girebiliyordum.fakat simdi url acarkeb chrome aciliyor onun yuklemesi uzun suruyor beyaz renkte aciliyor .bunu nasil eski haline getirebilirim.

• Dolby olan da var hocam. Athmos olan degil diger dolby olan zipi flashladim ben. Athmos cakisiyor galiba muzik degistirirken sikinti cikariyor. Ama calistigina eminim ben kullaniyorum cunku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    1.1 surumlerinde yuklenmiyor hocam denedim hepsinde 1.0e de kurmustum oysaki

• Bug bulunmayan önerdiğiniz rom kernel mod kombinasyonları var mı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar atmos dd viper olsun hepsinin 4.7 5.4 surumlerini denedim apk olarak yuklenmiyor galiba zip yuklenmiyor fakat yükleniyorkuş gibi gösteriyor.4.8 ve 5.5 sürümleri zip olarak bile yuklenmiyor :( 1.0 larda kurulurken sorun çıkarmayan rom 1.1 surumlerinde viper atmos dd hiçbirini kurmuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 19 Mart 2016; 11:07:17 >
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Tamamdır haber bekliyorum garantisi de bittiği için sıkıntı olacak eğer bu sorunu çözemezsem
  • Satılık Moto G3 var elimde, 950 liraya aldım 850 liraya vereceğim., ufak bir borç yüzünden satmak zorundayım. (Kayıtsız)
  • remox. kullanıcısına yanıt
    Benim 3 4 ay garanti var, garanti birşey yaparmı ki batarya çabuk bitiyor diye

• Bilen yokmu çözümü nü ya :/

Birde 6.0 stock sarji sömürüyor çözümü varmi bununda

• bu uygulamalar ne içindir sorması ayıp?
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Ses efekti

• Kaminari kurarak düzeldi

• Arkadaşlar google uygulaması ayarların da open web pages in app adında (tam hatirlamiyorum) bir ayar var. Bu ayar sayesinde google uygulamasından siteleri acabiliyoruz butun siteleri hem de . fakat bende bu ayar yok bir ara vardı suanda google uygulama sı site acamiyor chrome açılıyor maalesef buda cok uzun suruyor bu özelliğin ayarlarda olmamasının sebebini bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 20 Mart 2016; 10:01:21 >
  • 
Sayfa: önceki 14411442144314441445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.