Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola A Google company Global forumlarında bizim kullandığımız cihazlar Asia Retail olarak geçmekte... An itibari ile beklenen 4.4.3 bugs düzeltme güncellemesi önümüzdeki ayın ilk yarısı içindeki tarih aralığında server sıralamasında gözükmüyor...

Zaten ağzı olan konuşuyor. Gsm sektör efsaneleri, duyumlar üzerine ve hayaller üzerine kuruluyor...Pazarlanıyor...

Az bir süre daha bekleyip, izleyelim(!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanchuc

ben tunnelbear vp kullanıyorum gayat iyi türkiyeye 1 yıl sınırsızı şu an alınırsa nasılır bilemiyorum.

ekstra program olmadan sadece ip değiştirmek daha sağlıklı o yüzden performans güncellemesi bekliyorum onunla birlikte bu sorun düzelir diye umuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkayDr

Merhaba arkadaşlar bu telefonu internetten taksitli almanın yolu var mı? Bu telefon 700 civarı ama peşin vermem pek mümkün gözükmüyor öğrenciyim sonuçta.Gelbial'da varmış sanırım ama tam bilmiyorum ayrıca orası güvenli mi? Kliksa'da 700 oluyor ama taksitli olmuyor.Bir de telefon GG3 kullanıyor ama yine de jelatin gerekir mi ? Çizilmelere karşı falan.

Ben kliksa'da "hediye çeki ile al" seçeneği sayesinde peşin fiyatına taksitle aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtsbora -- 26 Nisan 2014; 18:19:59 >
  • Aynen bende kliksadan hediye çeki 3 taksit ile aldim.50 TL indirim,50tl wp 650 TL te geldi..

• Tlf nu bugun 700 tl ye pesin fiyatina 10 taksit alarak araniza katildim 16gb siyah ini aldim

• quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Tlf nu bugun 700 tl ye pesin fiyatina 10 taksit alarak araniza katildim 16gb siyah ini aldim

Hos geldiniz

• srkngncy S kullanıcısına yanıt
    Pm attm bakarmisin

• 4.4.3 gelicek mi haberiniz var mi?

• hukuksever kullanıcısına yanıt
    Hosbulduk kardesim.. Bir GMD zede olarak umarim bu cihazi uzun yillar sorunsuz kullanirim

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    Cvb ladim kardes

• Bir yil boyunca butun surumleri alicak.. Nexus programina dahil bu cihaz icin rahat olsun

gmd gibi kalitesiz bir telefon değil moto g çok daha kaliteli ve 2yıl rahat kullanılacak bir telefon
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Ona suphe yok.. Biri cinden en ucuz kalitesiz urunlere markasini basip satar digeri ise yillarin koklu firmasi ve arkasinda Google var ve fiyatlar ayni.. GMD 400-500 tl ustu etmez

moto g bile 650-700tlye satılıyorken gmdnin artık fiyatının düşmesi lazım hala 770tlye 16gbsini satan var bu para bu cihaza fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Hosbulduk kardesim.. Bir GMD zede olarak umarim bu cihazi uzun yillar sorunsuz kullanirim

Sizde mi gmd zedeydiniz? İnanin ben bastan beridir forumda hep diyorum bu telefon gercek bir fiyat performans telefonudur... Guvenilir, guncel, saglam kasali, pili efsane bir telefonumuz var hayrini gorecegiz yillarca hic kafaniza takmayin. Birde az insanda var keyfini cikarin derim

• Kliksadan aldım cihazı 700 tl 9 taksit 50 tl world puan la 650 tl ye geldi. Forumdaki bu konu telefonu almamda yol gösterici oldu, emeği geçen herkese teşekkürler. Cihaz geldiğinde görüşlerimi yazarım...

• hukuksever kullanıcısına yanıt
    Amin insallah.. Inanin hayatimda uc defa gm aldim planet harici digerleri tirt cikti.. Planetin ureticisi dunyaca unlu pantech idi adamlar ilk defa cin harici cihaz satmislardi buna kanarak gmd aldim lanet ettim.. Markasiz urunlerden kesinlikle uzak durulmali.. Gm marks degildir gm etiket basar sadece!!!

• skywalker06 kullanıcısına yanıt
    400-500 ustu kesinlikle olmamali ama Ben olsam 400-500 bile vermem.. Gm benim icin bitmistir

• Joker80 kullanıcısına yanıt
    50 tl indirim kodunu sayende öğrenmiş oldum ve telefonu aldım. Yardımın için teşekkürler.

ben asıl gmd 1 e 4.4.2 gelmediğinden gmd fanlarıda firmadan soğuyacak özellikle birde gmd 2 umut bağlamış herkes oda gelmezse gm bitmiştir adamlar gm elite modelini 1300tlye satıyor android 4.2.1le güya yeni telefon
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.