Şimdi Ara

Motorola Moto G 649 TL( + 50 tl world puan)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
8
Favori
23.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kliksa.com/urun/motorola-moto-g-16-gb-black-akilli-telefon/980002172

Telefon'un normal fiyatı 699 TL. MTRLMOTOG kodunu girince 50 Tl indirim oluyor. Ben kodu deneyemiyorum sepete ekleyince direk 649 tl oluyor. Indirime ek olarak World karta 50 tl world puan hediye.
    Avantajix 2,40 geri iade de unutulmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 26 Mayıs 2014; 20:25:43 >

• Bu fiyata oldukça güzel bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Bu fiyata oldukça güzel bir telefon.

kesinlikle. bu fiyata android 4.4'lü tek telefon ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

quote:

Orijinalden alıntı: storm

Bu fiyata oldukça güzel bir telefon.

kesinlikle. bu fiyata android 4.4'lü tek telefon ayrıca.

Razr'ım olmasa düşünürdüm. Motorola'nın telefonları çoğu markaya görede sağlamda oluyor.
  • Servisini kim veriyor Motorola ların?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

Servisini kim veriyor Motorola ların?

Garanti Açıklama: Ürün Motorola Resmi Distribütörü olan Brightstar tarafından ithal edilmektedir
    Garanti:Resmi Distribütör Garantili
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    teleservice o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

teleservice o zaman
    fiyat 699'muydu ?.. yoksa 749-50=699'mu ?....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer

normal fiyat 749 tl kodu girince 699 oluyor
  • Sar degeri yuksek, 0,8
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona

quote:

normal fiyat 749 tl kodu girince 699 oluyor

pardon bide ayrıca kod'mu var ? yoksa World'ün verdiği 50 lira puanı'mı kastettiniz.
    almayı düşündüğüm bi tel.. fiyat kolluyorum bu aralarda..
  • gokayozyer G kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu 749 tl'den sepete ekliyorsunuz. Promosyon kodu alanından MTRLMOTOG kodunu giriyorsunuz ve telefonun fiyatı 699 tlye düşüyor. Bu 699 tl'yi de world kartınızdan çektirirseniz 50 tlde puan geliyor.
  • quote:

Hocam telefonu 749 tl'den sepete ekliyorsunuz. Promosyon kodu alanından MTRLMOTOG kodunu giriyorsunuz ve telefonun fiyatı 699 tlye düşüyor. Bu 699 tl'yi de world kartınızdan çektirirseniz 50 tlde puan geliyor.

e alayım o zaman..650 ye gelir ki fena fiyat değil..
  • Tartismasiz 650 tlye alınabilecek en iyi telefon.
  • quote:

quote:

e alayım o zaman..650 ye gelir ki fena fiyat değil..

Alıntıları Göster
    Sakın almayın. İşin içinde Teleservice heleki Brightstar varsa uzak durun.

Brightstar denilen firma daha önce Motorola Atrixlerde Yurtdışında kullanılan iade edilen onarılan ürünleri cilalayıp kapaklarını değiştirerek Türkyede Gold bilgisayar aracılığıyla sattı. Telefonlar sorun çıkardığında zaten Türkiyede motorola firması yok. Kapandı. Ben para iadesini 120 günde alabildim. İngiltere Motorola'yı arayıp durumu anlattım iadey de onlar yaptılar. Ben ettim siz etmeyin sakın ha işin içinde Brighstar ve Teleservice varsa kesinlikle uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tahirersan

Brightstar denilen firma daha önce Motorola Atrixlerde Yurtdışında kullanılan iade edilen onarılan ürünleri cilalayıp kapaklarını değiştirerek Türkyede Gold bilgisayar aracılığıyla sattı. Telefonlar sorun çıkardığında zaten Türkiyede motorola firması yok. Kapandı. Ben para iadesini 120 günde alabildim. İngiltere Motorola'yı arayıp durumu anlattım iadey de onlar yaptılar. Ben ettim siz etmeyin sakın ha işin içinde Brighstar ve Teleservice varsa kesinlikle uzak durun.

Alıntıları Göster
    Discovery e kıyasla artısı eksisi nedir acaba ?

• quote:

atrix'lerde haklılık payın olabilir dostum ama moto g'lerde bu tür bi şikayet duymadım. alanlar çok memnun.. kamerası hariç.
    aldık bakalım.. umarım başıma bi üç kağıt gelmez..

• quote:

quote:

atrix'lerde haklılık payın olabilir dostum ama moto g'lerde bu tür bi şikayet duymadım. alanlar çok memnun.. kamerası hariç.

Ben atrixten performans olarak çok memnundum. İlk 8 ay sorunsuz kullandım. Ancak parmak izi okuyucunun çalışmaması ve arada sırada ekranda dokunmatiğin algılalaması sebebiyle servise vermek zorunda kaldım. Sonuç ilgisiz bir servis, topu devamlı ithalatçı firma olan Brightstara atıyor. Brightstar zaten yenilenmiş ürün olarak getirtmiş Türkiyeye iade yapmak istemiyor. Motorola İngiltere merkezi arayarak 120 günde çözdüm sorunumu. Hatta bu telefonu (moto g) almak için Motorola ingiltere yetkilisine sorduğum soruyu ve cevabı paylaşayım.

Merhaba Yasemin Hanım,

Müşteri referans numaram xxxxxxxxxxxxx

Ücret iadem yapılmış. Teşekkür ederim.

Şimdi motorola Moto g android telefon almayı düşünüyorum. Ancak servis
    ve distribütör hakkında çekincelerim var. Türkiyede satılan bu Moto g
    telefonlar yine atrix gibi refurbished telefonmudur? Telefonun
    distribütörü Brightstar mıdır? Telefonun yetkili servisi teleservice
    midir?

Merhaba Huseyin Bey,

Bu haberi aldigimiza sevindik. Moto G ile ilgilendiginiz icin de tesekkur ederiz.

Cagri Merkezimize satilan telefonlarin refurbished olup olmadigina dair bir bilgi iletilmedigini bilmenizi isterim. Distributoru cihazi satin almayi dusundugunuz yere sormanizi rica ediyorum cunku bizim satislarla direkt olarak baglantimiz yok. Dogrudur, telefonun yetkili servisi yine Teleservice olacaktir.

Telefonu begendiyseniz lutfen bir endiseniz olmasin, garantili urun sahibi tum musterilerimize destek gerektiginde biz buradayiz.

Diger sorulariniz icin lutfen bize ulasmaktan cekinmeyiniz. Gelecekteki sorularinizda size en iyi hizmeti verebilmemiz adina lutfen referans numaranizi kullaniniz.

Saygilarimizla,

Yasemin
    Motorola Mobilite

Alanlar umarım bir sorun yaşamazlar. Ama dediğim gibi sorun çıkarsa telefonda gerçekten çok uğraştırıyor.

• quote:

quote:

quote:

Ben atrixten performans olarak çok memnundum. İlk 8 ay sorunsuz kullandım. Ancak parmak izi okuyucunun çalışmaması ve arada sırada ekranda dokunmatiğin algılalaması sebebiyle servise vermek zorunda kaldım. Sonuç ilgisiz bir servis, topu devamlı ithalatçı firma olan Brightstara atıyor. Brightstar zaten yenilenmiş ürün olarak getirtmiş Türkiyeye iade yapmak istemiyor. Motorola İngiltere merkezi arayarak 120 günde çözdüm sorunumu. Hatta bu telefonu (moto g) almak için Motorola ingiltere yetkilisine sorduğum soruyu ve cevabı paylaşayım.

Merhaba Yasemin Hanım,

Müşteri referans numaram xxxxxxxxxxxxx

Ücret iadem yapılmış. Teşekkür ederim.

Şimdi motorola Moto g android telefon almayı düşünüyorum. Ancak servis
    ve distribütör hakkında çekincelerim var. Türkiyede satılan bu Moto g
    telefonlar yine atrix gibi refurbished telefonmudur? Telefonun
    distribütörü Brightstar mıdır? Telefonun yetkili servisi teleservice
    midir?

Merhaba Huseyin Bey,

Bu haberi aldigimiza sevindik. Moto G ile ilgilendiginiz icin de tesekkur ederiz.

Cagri Merkezimize satilan telefonlarin refurbished olup olmadigina dair bir bilgi iletilmedigini bilmenizi isterim. Distributoru cihazi satin almayi dusundugunuz yere sormanizi rica ediyorum cunku bizim satislarla direkt olarak baglantimiz yok. Dogrudur, telefonun yetkili servisi yine Teleservice olacaktir.

Telefonu begendiyseniz lutfen bir endiseniz olmasin, garantili urun sahibi tum musterilerimize destek gerektiginde biz buradayiz.

Diger sorulariniz icin lutfen bize ulasmaktan cekinmeyiniz. Gelecekteki sorularinizda size en iyi hizmeti verebilmemiz adina lutfen referans numaranizi kullaniniz.

Saygilarimizla,

Yasemin
    Motorola Mobilite

Alanlar umarım bir sorun yaşamazlar. Ama dediğim gibi sorun çıkarsa telefonda gerçekten çok uğraştırıyor.

Alıntıları Göster
    Bu telefonu sipariş edip beğenmezsem geri gönderebilir miyim?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.