Şimdi Ara

Motorola Moto 360 Sport ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Moto 360 akıllı saati ile geçen yıl büyük beğeni toplayan Motorola, saatin yeni nesli için büyük gayret sarfediyor ve haftaya Moto 360 akıllı saati iki devam modeli ile ziyaretçilerin karşısına çıkacak. 

Moto 360 2 versiyonu klasik tasarımı ile dikkat çekiyor ve önceki neslin aksine pimli bir kayış sistemi barındırıyor. Android Wear işletim sistemli cihaz önceki nesilden biraz daha küçük ekran boyutuna sahip. Ayrıca fiziksel buton biraz yukarı doğru yer değiştirmiş. 

Moto 360 Sport ise biraz daha spor ağırlıklı olacak. Fitness takip sensörleri sunan modelde sağlam bir yapı ve renkli kauçuk kayış seçenekleri bulunacak. Her iki model de bilindiği üzere artık iOS cihazları ile uyumlu olarak çalışabilecek. 

Moto 360 Sport modelinin Kasım ayında piyasada olması bekleniyor. Moto 360 2 modeli ise Eylül ayında satışa sunulacak. Detaylar ve satış fiyatı ise 8 Eylül tarihinde Şangay'da yapılacak lansmanda netleşecek. 

Motorola Moto 360 Sport ortaya çıktı 

• yine tam yuvarlak değil ekranın altında bölünmüş yer var tasarım olarak güzel....

• Guzel tasatimi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sporcu saatlerini andırıyor ama güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt8111

kullanan var mı? ben aldım, dün 109usd'ye amazon'dan, Enpara indirim'ni bahane edip:)

detaylı fotolarla editlersin artık mesajınızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aazam kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    cihazı 10 gundür deniyorum gayet başarılı, tasarım çok iyi, ekran parlaklığı kalitesi de bir o kadar iyi...
    ilgilenenlere fiyat konusunda yardımcı olabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt8111 -- 12 Ağustos 2017; 13:14:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.