Şimdi Ara

Motorola G5 Plus Türkiye Fiyatı ve geliş tarihi hkk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar bu telefonu bekliyorum uzun zamandır. Türkiye'ye ne zaman geleceği ve fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ? amazonda 300 dolara satılıyor. Bize kaç liaraya gelir acaba ??

• Bu model Kasım 2017 de 3 GB ram 32gb hafıza Sp625 de 1800-1900tl bandında satılır,, youtube incelemesinde yazılımsal sorunları olduğu belirtiliyor.. Bunun rakibi Huawei p10 lite o biraz daha stabil miş, Motorola alacaktım, eledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P10 lite Türkiye'de henüz yok bildiğim kadarıyla.
  • http://www.mediamarkt.de/de/product/_lenovo-moto-g5-plus-32-gb-lunar-grey-2238516.html

Ürün Mediamarkt Almanya'ya gelmiş.Gri renginin Fiyatı 285 euro diğer renkleri 269 euro. TL cinsinden 1150 TL - 1050 tl aralığna denk geliyor. Türkiye'ye geliş fiyatı ne olur acaba ??
  • G5 vatanda satışa başlamış

• Bekle bekle dayanamadım ve geçen hafta Xiaomi Redmi Note almıştım
  • Turkcellde

Lenovo Motorola Moto G5S Plus

satılmaya başlanmış sanırım. Çift hatlı değil galiba yada bilgisi olan var mı?

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/lenovo-motorola-moto-g5s-plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 31 Ekim 2017; 10:13:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya'da 1005 Tl
    Amerika'da 968 TL
    Türkiye'de 1699 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Almanya'da 1005 Tl
    Amerika'da 968 TL
    Türkiye'de 1699 TL

1000 TL lık alet 1700 yuhh, alan olur mu acaba ? Haa sonra zaten hepsi ghost screen nedeniyle iade olcak o ayrı
  • Maalesef ülkemizde telefonlar çok pahalı.

Avrupa'da 1000 TL olarak telefonlar ülkemizde 1700 TL civarında satılıyor. Tüm modeller bu şekilde.

• Türkiye'de resmi satışı olan ve alınmaya değer sayılı telefonlardan biri bu bana göre. Benim de almayı düşündüğüm bir telefondu. Çünkü samsung, lg bilmem ne oyuncaklarını değil ANDROID kullanmak istiyordum. Bunun gelmesini bekleyemedim Android One'lı Xiaomi Mi A1 aldım.

Şu an elimin altında tüm telefonlar olsa ve sınırsız bütçem olsa tabi Google Pixel 2 XL alırım. Çünkü gerçek Android odur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.