Şimdi Ara

--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU --- (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.610
Cevap
37
Favori
282.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Jelly Beanlerden hangisini tavsiye edersiniz. China, Verizone, Au. ICS'de sıkça takılmalar yaşıyorum.
  • Telefona format ( fabrika ayarlarina dönmek) sikinti yaratir mi telefona virüs bulastirdim. Kendince uygulamalarından birisi falan silinir mi sikinti cekmiyeyim diye sorumlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi felan acayip guzel seyler.teknoloji ne kadar gelismis yahu. kamera arasira calismiyor.el feneri uygulamasini sildim.teli kapatip actim calismaya basladi.bide su yazarken titresim olayini engelleyemedim.

• Kardeşime bugün vatandan 798 tl ye aldık kamera flaşı çalışmıyor maalesef iade mı edelim yoksa ics veya jb ile düzelebilir mı iade etsek sıkıntı çıkarırlar mı ?

• vatan ın sitesinde görünmüyor...
  • Görünmüyor evet ama cihazı mağazada bulmak mümkün ben aldığımda siyahi da vardı ama beyazını tercih ettim

• jb yükleme, eğer üzerinde ics varsa ics flashla tekrardan
  • flaş çalışmıyorsa iade et direk başka şeylerle uğraşma

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar telefonu. Pc modem olarak Nasil taniticam masa üstün pc wifi olmadigindan usb ile taniticam bunun için program gerekli mi varsa program in adi Ne

• tam aklımda değil ama AYARLAR / KABLOSUZ ÖZELLİĞİ ve AĞLAR / TETHERING ve TAŞINABİLİR HOTSPOT ÖZELLİĞi ne tıkla, USB Tethering seç bu seçeneğin aktif olması için önceden usb ile bilgisayar bağlantısını yap. internetini de telefondan aç bu sekilde modem olarak kullanabilirsin.
  • Ethernet. Acilmiyor. Usb baglantisini kurdum

• Arkadaşlar telefonumda uygulamalard gezinirken media (yanlış hatırlamıyorsam) uygulamasını kapattım ekrana açılışta gelem Motorola işareti geldi ve sürekli yanıp sönüyor. Telefonun kapatma tuşu dahil hiçbir tuşu işlevini yapmıyor. Ne yapmalıyım açamıyorum kapatamıyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerelci

Arkadaşlar telefonumda uygulamalard gezinirken media (yanlış hatırlamıyorsam) uygulamasını kapattım ekrana açılışta gelem Motorola işareti geldi ve sürekli yanıp sönüyor. Telefonun kapatma tuşu dahil hiçbir tuşu işlevini yapmıyor. Ne yapmalıyım açamıyorum kapatamıyorum :S

ses kısma + ses açma + power tuşu aynı anda bas reset atması alzım
  • ethernetle ne işin var ben sana dedğim yerden yap
  • Telefonu masaya koyunca bir yamukluk var düz durmuyor masadayken mesaj yazınca tık tık oynuyor. Bir ayağı kısa masa gibi. Sizde de var mı böyle bir sorun?

Düz bir yere koyup sol üst köşeye parmağınızla tık tık vurarak deneyebilirsiniz
  • telefonun kamera bölgesi çıkıntılı olduğu için o yüzden öyle durmuyor. bir yer yüksek kalıyor, normal birşey
  • arkadaşlar ben telefonu root ettim. safestrap yükledim, yeni romlar denedim
    sonra telefonu stock romdan açtım ve fabrika ayarlarına döndürdüm
    buraya kadar her şey normal
    fabrika ayarlarına döndürdükten sonra root yetkisi kayboldu
    root checker ile kontrol ettiğimde root erişimi bulunmamaktadır diyor
    ama telefonu kapatıp açtığımda safestrap çalışıyor

aranızda bu durumla karşılaşan oldu mu acaba
  • Telefon çok kasıyor jb yükleyince oldu. Neden acaba anlayamadım?
  • dr.koker google playden superuser 'i yükle

fss1403 garip bir durum wipeleri yap düzelir. telefonu ses açma ses kısma ve power tuşuna aynı anda basarak aç gelen menüden ses kısma duşuyla recovery'e tıkla biraz bekle android adamı gelecek o geldiği zaman ses açma ve kısma tuşuna aynı anda sürekli bir sekilde bas. mavi yazılar gelecek oradan wipeleri yaparak yes'e tıkla. restarta tıkla telefonun açılacaktır. fakat kurduğun uygulamalar falan hersey temizlenecektir, onların yedekleri istersen. go backup programıyla alabilirsin .
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.