Şimdi Ara

Motorola Defy Mini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola Defy Mini Root hakkında bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: koray06tr

Motorola Defy Mini Root hakkında bilgisi olan var mı ?

Henüz yeni bir telefon olduğu için root işlemini yapacak yazılımı hazırlayan olmamış galiba. Bende de aynı telefondan var. Bir sürü gereksiz, kullanmadığım program olduğundan sabırsızlıkla root için bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trhnzs -- 14 Mayıs 2012; 5:31:40 >
  • istemedigim yazilimi kaldıra bilmem lazim. ne kadar sacma birsey bu. ciksa biran oncede rahat etsek.
  • Birer yazılımcı olmadığımıza göre beklemekten başka çaremiz yok. Öntanımlı uygulamalar değil de telefonun dahili hafızasının yetersizliği çok sıkıntı. Root eder etmez link2sd ile tüm uygulamaları hafıza kartına linkleyeceğim :) Gönül isterdi ki motorola atrix alayım hafıza problemi olmasın... Ama paranın gözü kör olsun işte Bu arada bir şeyler görür duyarsanız bana da haber vermeyi unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trhnzs -- 14 Mayıs 2012; 5:38:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

istemedigim yazilimi kaldıra bilmem lazim. ne kadar sacma birsey bu. ciksa biran oncede rahat etsek.

Android 4.0 versiyonunda bu özellik dahili olarak geliyor.
  • Nasıl yani Ics de root özelliği öntanımlı mı ? Yoksa sadece sistem uygulamalarını kaldırabilme imkanı mı veriliyor ? Gerçi her iki şekilde de bir işimize yaramaz çünkü defy mini ye android 4.0 gelmeyecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethem578

Nasıl yani Ics de root özelliği öntanımlı mı ? Yoksa sadece sistem uygulamalarını kaldırabilme imkanı mı veriliyor ? Gerçi her iki şekilde de bir işimize yaramaz çünkü defy mini ye android 4.0 gelmeyecek...

neden ?
  • Android 4.0 Ics gelmeyecek çünkü motorolanın sitesinde öyle yazıyordu. Telefon içinde öntanımlı olarak gelen sürümde kalacak. Bunun dışında hata düzeltme için bir güncelleme olursa bilemem. Şu şartlar altında öntanımlı uygulamaları silmek veya hafıza kartına taşımak için root erişimine sahip olmak zorundayız. Umarım biran önce gerekli yazılımı ayarlayan birileri çıkar...
  • arkadaşlar ben de defy mini kullanıyorum. root işlemi mi bilmem ama hafıza kartına apk ları kurma ve taşıma ile ilgili bir işlem anlatmışlar bir sitede. ben yaptım oldu.yalnız dahili,önyüklü olarak gelen bileşenleri -facebook ve twetter gibi- kaldırmak istedim kaldıramadım, pek kullanmadığım için. birçok uygulama yükledim işlemden sonra cihazın hala 57 mb boş hafızası var. linkler aşağıda. hadi kolay gelsin.

http://www.androidhaber.org/ipucu-android-uygulamalar-sd-karta-nasil-yuklenir-root-islemi-yapmadan/
    http://forum.shiftdelete.net/android/235860-sd-karta-tasinamayan-uygulamalarin-cozumu.html
    http://androidturkey.net/2011/08/01/android-cihazinizdaki-uygulamalari-sd-karta-tasima/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.