Şimdi Ara

Motorola Atrix, Turkcell tarafından satışa sunuluyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
6
Favori
77.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

Bu forumdaki yorumları incelemeden bu güne kadar telefon almadım, atrix almak istiyorum ancak yorumları okuyunca kimisi telefondan çok memnun kimisi berbat diyor, tam bir ikilemde kaldım, dün yotube de yanlış hatırlamıyorsam grafik performanslarının test edildiği bir video izledim, videoda arc, sg2, sensation ve atrix vardı, sonuç ne oldu biliyormusunuz? atrix testte 54 fps değeri ile sonuncu oldu, hani bunun tegra 2 işlemci 8 kanallı bilmem ne ekran çipi vardı? hadi sg2 ve sensationu anlarımda atrix, arc dan daha mı kötü bir telefon? herhalde bundan sonra telefonu alıp iyice inceleyeceksin hoşuna giderse alacaksın yorumlara yotube falan bakmayacaksın.

telefonda fps limiti vardır belki. diğer tegra2 cihazlar nasıl performans gösteriyorsa bu da o kadar gösteriyordur diye tahmin ediyorum. tegra2 aman aman bi işlemci değil ama gücü belli yine de. galaxy s2'nin exynos mimairisi zaten piyasadaki her telefonu tokatlıyor(iphone 4s hariç).

• quote:

Orijinalden alıntı: painkill

quote:

Bu forumdaki yorumları incelemeden bu güne kadar telefon almadım, atrix almak istiyorum ancak yorumları okuyunca kimisi telefondan çok memnun kimisi berbat diyor, tam bir ikilemde kaldım, dün yotube de yanlış hatırlamıyorsam grafik performanslarının test edildiği bir video izledim, videoda arc, sg2, sensation ve atrix vardı, sonuç ne oldu biliyormusunuz? atrix testte 54 fps değeri ile sonuncu oldu, hani bunun tegra 2 işlemci 8 kanallı bilmem ne ekran çipi vardı? hadi sg2 ve sensationu anlarımda atrix, arc dan daha mı kötü bir telefon? herhalde bundan sonra telefonu alıp iyice inceleyeceksin hoşuna giderse alacaksın yorumlara yotube falan bakmayacaksın.

telefonda fps limiti vardır belki. diğer tegra2 cihazlar nasıl performans gösteriyorsa bu da o kadar gösteriyordur diye tahmin ediyorum. tegra2 aman aman bi işlemci değil ama gücü belli yine de. galaxy s2'nin exynos mimairisi zaten piyasadaki her telefonu tokatlıyor(iphone 4s hariç).

Bir başka yerde de atrixin yüksek çözünürlüğünden dolayı fps nin düşük kaldığı yönünde, hala karar veremedim bu telefonu alıp almamaya, biraz daha takibe devam edeyim

• Atrix kullanan birileri biraz aydınlatsın beni. Özellikleri teorikte gayet iyi fakat kullanışta nasıl.Benzer bir ürün olan R a göre nasıl.Kısacası yazdığınız yorumlar kafamı oldukça karıştırdı.
  • valla bende bekliyorum ama motorola konuları çok kısır samsung nokia olsa yüzlerce sayfa yazı olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Yelken

Atrix kullanan birileri biraz aydınlatsın beni. Özellikleri teorikte gayet iyi fakat kullanışta nasıl.Benzer bir ürün olan R a göre nasıl.Kısacası yazdığınız yorumlar kafamı oldukça karıştırdı.

Ben de aynı durumdayım. Telefonu beğenen tam beğenmiş, nefret eden de tam nefret etmiş. İçim rahatlasa yarın gidip TİM'leri gezecğim, fakat hep aklımda bir soru kalıyor.
  • quote:

valla bende bekliyorum ama motorola konuları çok kısır samsung nokia olsa yüzlerce sayfa yazı olurdu

kesinlikle öyle. resmi görünen facebook sayfasında bile 1.020 küsür kişi var :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack.daniel

quote:

valla bende bekliyorum ama motorola konuları çok kısır samsung nokia olsa yüzlerce sayfa yazı olurdu

kesinlikle öyle. resmi görünen facebook sayfasında bile 1.020 küsür kişi var :))

Onlardan biri de benim soru soruyoruz 2 gün sonra cevap geliyor adminden orası da çok kısır
  • motorolayı yeniden görmek sevindirici
  • Donanımhaber'de Motorola kullanıcısı pek bulamazsınız.Motorola'nın Türkiye'deki tek destek sitesi,

http://motomodtr.forumcommunity.net/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherokee

6 aydır atrix 4g kullanıyorum. Haberdeki 1080p video yanlış bilgi. Custom rom lar ile 1080p özelliğine kavuşturabiliyorsunuz ama orjinal rom unda 1080p yok. S2 ile atrix 4g yi elinize aldığınızda s2 oyuncak gibi duruyor. S2 ye göre kasa kalitesi 3 gömlek daha iyi. Bataryası zaten 1930mah söyleyecek söz yok. Bolca custom rom bulabiliyorsunuz. Yakındada ice cream çıkacak. Uygun fiyata bulabilen herkese öneririm.

Custom rom lardan MIUI güncel sürüm yüklenebiliyor mu?

quote:

Orijinalden alıntı: painkill

quote:

Galaxy S2 çözünürlük hariç,

SAR,AMOLED,GORILLA GLASS EKRAN,özellikle HAFİFLİK yönünden hepsini tokatlıyor.
    Geçenler de Wave 2 elime geçti 130 küsür gram cihaz plastik diyorlar ama onun gibisini de yapamıyorlar.

Galaxy S kullanıyorum geçersem Galaxy S2 ye geçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 25 Ocak 2012; 20:56:56 >

• Siz Atrix'te şöyle Hot pursuit, Dead Space, Gta III falan oynarsanız, cihazın ne işe yaradığını anlarsınız. Hele birde Tegra oyunları var onları saymıyorum. 950 Lira'ya bedavaya veriyorlar bu cihazı. Türkcell'i bu konuda tebrik ediyorum.
    Şimdi telefonu alan arkadaşlar baktılar mı acaba, Atrix'in aparatları satılıyor mu Türkcell'de?
  • vallahi bir şey anlayamadım turkcellin resmi sitesinde 720p video ve froyodan bahsedilmis fakat haberin sonunda ful hd kayıttan bahsediliyor hangisine inanayım şaşırdım çünkü cidden almak istediğim bir telefondu benim için önemli olan video ve fotoğraf performansı
  • acaba neocore de neden 54 fps alıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

vallahi bir şey anlayamadım turkcellin resmi sitesinde 720p video ve froyodan bahsedilmis fakat haberin sonunda ful hd kayıttan bahsediliyor hangisine inanayım şaşırdım çünkü cidden almak istediğim bir telefondu benim için önemli olan video ve fotoğraf performansı

aynen öle full hd cekiyorsa bende ciddi ciddi almayı düşünüyorum yoksa ya arc s alcam yada xperia s i beklicem
  • yaklaşık 8 aydır atrix kullanıyorum. boyutlarıyla hızıyla ekran çözünürlüğüyle webtop özelliğiyle , ses kalitesiyle , 1 gb ramiyle mükemmel batarya süresiyle , kasa kalitesiyle bu fiyata daha iyisini bulamayacağınız bir cihaz.

neredeyse galaxy s 2 nin ve iphone 4 16 gb ın yarı fiyatına çıkmış ve bu iki cihazdan da birçok yönden üstün bir cihazdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepciniz83 -- 26 Ocak 2012; 2:11:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p
    Galaxy S2 çözünürlük hariç,

SAR,AMOLED,GORILLA GLASS EKRAN,özellikle HAFİFLİK yönünden hepsini tokatlıyor.
    Geçenler de Wave 2 elime geçti 130 küsür gram cihaz plastik diyorlar ama onun gibisini de yapamıyorlar.

Galaxy S kullanıyorum geçersem Galaxy S2 ye geçerim.

atrix de gorilla glass kullanıyor.
  • Tayfun_64 ürün netcell garantisinde imiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack.daniel

atrix cihazının kutu içeriğinde kulaklık yokmuş. bilgisi olan var mı?

hızlıal.comda kutu ıcerıgınde kulaklıklı mıkrofon yazıyor sanırım var yazdıklarına gore
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlyzngn

Tayfun_64 ürün netcell garantisinde imiş..

Türkcellin sattığı üründe dimi netcell garantisi? hızlıalın sattığı üründe hangi firma bakıyor? bir haftadır hızlıala mesaj yazıyorum nezaket icabı bile geri dönüş yapıp cevap vermiyorlar, galiba sattıkları ürün grey tabir edilen parelel ithalat ürünü, birde türkcellin sattığı üründe hdmi kablosu var hızlıalda paket içeriğinde böyle bir şey görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.