Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Burhan1496

quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

quote:

quote:

Kameradaki çekilen fotoğrafların dosya boyutu çok düşük. 1 mb bile değiller. Bu kalitesinden mi kaynaklanıyor? Video çekimini beğendim fakat kamerada tam emin değilim. Browseri'de Dolphin Browser kullarak çözebilirsiniz arkadaşlar. Samsung kadar kaliteli bir browser olmasa da, 3D grafik performansında orta segment samsung'ları ezer geçer

Hocam google playa girip bilgisayardan kamera programları var lg camera ile mesela 1080p çekiliyor diye biliyorum ayrıca o kadar güzel kamera programları varki adamlar hayran kalıyorlar :D şimdi aklıma diller ararsanız rahatlıkla bulabılırsnız paralı surumlerı ındırırsınız ıntertten ayrıca atrix de solemek istediğinz bişi varmı oyun denedidnzmi bende alıcamda media martktan baktınızmı vidalara sonra sim kart yerine arka taraftakı batarya tarafındkai etikette hava varmıydı

Mediamark'ta hepsi tam takımdı. Herhangi bir sorun, çizik, sim kart yerinde çizik, Refurbished belirtisi yoktu. Kutusunda tüm aksesuarları da mevcut. Dock station bile var. Kutusunda da herhangi bir açıklık veya bir ezilme yok. 1 yıllık da ek kasko yaptırdım. Telefon suya düşse veya kırılsa bile değişim olabileceğini söylediler. 40 lira kaskosu. Telefonda oyun yönünde hiçbir sıkıntı yok. Modern Combat 4'ü hiç takılmadan oynayabiliyorum. Çok eğlenceli ve aksiyonlu bir oyun. Telefonu tavsiye de ederim. Kamerasında hafif karıncalanma var, video çekimi güzel, odaklanma yapamıyorsunuz, ses kalitesi süper, orjinal kulaklığı da çok kaliteli, ekranının parlaklığı oldukça fazla ve yeterli, PPI sayısı fazla olduğundan da yazılar keskin ve net, depolama alanı yeterli, çözünürlük fazla olduğu için ekranda piksel sayamıyorsunuz, parmak izi okuyucu tam veriminde çalışıyor. Menü geçişlerinde çok hafif bir takıntı hissedebiliyorsunuz, Go Launcher kullanırsanız takılma olmaz. Browser'de takılmalar mevcut, donanimhaber.com Samsung'da kasmazken Atrix'te donuyor. Fakat bu asla samsung'un değerini yükseltmez. Bu fiyata performansı fazla.

CM7 Rom ile kamera sorunu azalıyormuş ve kamera daha kaliteli oluyormuş, sistem stabil hale getirilmiş, performans artmış. Umarım browser performansı da artmıştır. Browser ve kameranın iyileştirilmesi telefonu 4x4'lük yapıyor olacaktır.

Hocam sizin wave 3 ne oldu :D onu sattınızmı hayırlısyıla

Wave 3'ü satıp Sony P Tablet aldım Tablet telefoncuda 500 liraydı. Normalde 1000 liraya satılan tablet 500 iken hemen Wave 3'ü 400'e saydırıp üstüne 100 lira verip tableti aldım. Mediamark'tan da Atrix'i aldım. Tablet'i daha doğrusu babam aldı. Onu henüz kurcalayamadım. Fakat Atrix'i kendime aldım

--
    Hala üstteki soruma cevap arıyorum. Romda nasıl değişiklikler var? Garantiyi götürmeye değer mi?

• millet kafayı kullanılmış cihazlarla bozmuş. bende baya korkmuştum bu yüzden. aç baktın ellnmiş anında kapat kapağını iade et al paranı. hiç yorma kendini. b için dedim. sıkıntısız alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantay

quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

quote:

Kamerası gündüz çekilen fotoğraflarda güzel ama gece veya ev içinde çekim yaptığın zaman her yeri karıncalar kaplıyor gibi oluyor. Bu genelde de mi var?

stock rom da gece ve yakın çekim çok kötü ancak cm7 de bayağı geliştirmeler var özellikle gece flaşla çekimler iyi olmuş...

Sende cm7 nin video performansi nasil

görüntü kalitesi iyi ancak gece çekiminde bazen takılmalar oluyor, gündüz çekiminde sorun yok gayet akıcı ve görüntü güzel. stock romla kıyas yapamayacağım zira çok az kullandım uzun zamandır cm7 deyim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

antutu benchmark ta 5800 puan bu tel için normal mi arkadaşlar?

Rom varmı

Quadrant dene bi de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kethuda57

Herkese iyi akşamlar bana acil yardımcı olabilirseniz sevirim bugün itibariyle atrixime kavuştum ancak bir problemim var arama yaptığımda karşı tarafa sesim gidiyor ancak ahizeden ses gelmiyor hopörlör ayarına getirdiğimde ses geliyor sadece bu bir arızamı yoksa çözümü var mı

İkincisi açtığım uygulamarı tamamen kapatmak için ne yapmam gerekiyor iphoneda iki kere orta tuşa basınca açık uygulamalar görünüyordu bu telefonlarda nasıl görünüyor anlamadım bu benim ilk android telefonum ve şu an biraz karışık geldi bana

Bu şekilde sorun yaşayan var mı ses gelmiyor ahizeden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alikevicius

quote:

Orijinalden alıntı: hunkaar

quote:

Orijinalden alıntı: RequiemForAsaw

Cihazda 2.3.4 surumu.avrupadaki 2.3.6 ya nasil guncelleriz resmi sitede gozukuyor guncelleme tr dekilerede oluyormu

2.3.6 türkiye için henüz gelmedi cihazlar güncellemeyi görmüyor. gerçi yeni kırmızı kutulu atrix ler 2.3.7 ile geliyor bazı karışıklıklar var.

Yanlıs bilgilendirme olmasın. Kırmızı Kutulu Atrixler de 2.3.4 ile geliyor.

gerçekten mi? bu konuda okudum diye hatırlıyorum brightstar mı herneyse cihazları elden geçirip 2.3.7 yüklemişler hatta şu amerikadaki güncelleme konusunda yazıyor olabilir. yada ben saçmalıyorum...kusura bakmayın.

• Bu blackmartdan nasıl oyun kuruoz
    Modern combat 4 kuracaktım indirdim internete bağladım 10 snyede kurdu ama oyun acilmio girmeden kapanio nasıl yapcaz bunu birde SwiftKey 3 Keyboard oneririm yeni çizerek yazma özelliği çok stabil

• quote:

quote:

Herkese iyi akşamlar bana acil yardımcı olabilirseniz sevirim bugün itibariyle atrixime kavuştum ancak bir problemim var arama yaptığımda karşı tarafa sesim gidiyor ancak ahizeden ses gelmiyor hopörlör ayarına getirdiğimde ses geliyor sadece bu bir arızamı yoksa çözümü var mı

İkincisi açtığım uygulamarı tamamen kapatmak için ne yapmam gerekiyor iphoneda iki kere orta tuşa basınca açık uygulamalar görünüyordu bu telefonlarda nasıl görünüyor anlamadım bu benim ilk android telefonum ve şu an biraz karışık geldi bana

Bu şekilde sorun yaşayan var mı ses gelmiyor ahizeden

Bende de oldu stock rom mu
    Yazılımsal sorunlar.. Uygulamalar cakisiyor
    Root atmanı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

kernelde wifi yi calistirmislar . arama da yapmislar

evet ben de gördüm o haberi heyecanım biraz daha arttı, aslında çok çok farklı bir şey olacağından değilde bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistakey_87

quote:

kernelde wifi yi calistirmislar . arama da yapmislar

evet ben de gördüm o haberi heyecanım biraz daha arttı, aslında çok çok farklı bir şey olacağından değilde bekliyoruz bakalım

Ama root atmak garanti dışı bırakmıyor mu daha bugün geldi hizlialdan şanssızlığa bak yaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bırısı pes 2012 veya warsa 2013 nerden nasıl yukleyebıclegımı soyleyebılırmı acaba ?
    sırf pes oynama ıcın aldım her oyunu yukledım bı pes ı yukleyemedm... Yukledıklerım lıcence ıstıor ınternete baglanıorm server bulunamadı dıor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

Bu blackmartdan nasıl oyun kuruoz
    Modern combat 4 kuracaktım indirdim internete bağladım 10 snyede kurdu ama oyun acilmio girmeden kapanio nasıl yapcaz bunu birde SwiftKey 3 Keyboard oneririm yeni çizerek yazma özelliği çok stabil

apkmania.com'da çıkan yeni Modern Combat 1.0.4'ü yükle. %100 çalışacaktır. Hemde çok akıcı bir şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock1907

Arkadaslar bırısı pes 2012 veya warsa 2013 nerden nasıl yukleyebıclegımı soyleyebılırmı acaba ?
    sırf pes oynama ıcın aldım her oyunu yukledım bı pes ı yukleyemedm... Yukledıklerım lıcence ıstıor ınternete baglanıorm server bulunamadı dıor....

Fifa 2012 yükleyin. Pes'ten daha kaliteli ve kapsamlı bir oyun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burock1907

Arkadaslar bırısı pes 2012 veya warsa 2013 nerden nasıl yukleyebıclegımı soyleyebılırmı acaba ?

Fifa 2012 yükleyin. Pes'ten daha kaliteli ve kapsamlı bir oyun

Dostum nerden nasıl yujleyecebılegımı soyler yada lınk atabılırsen sevınırm... Fıfa yada pes ... Rf olmasında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemaga11

Tamamdir hocam sagolun bi sorum daha olcak bu root yaparken telefondakileri falan yedekleme isini nasil yapicaz telefondakileri kaybetmeden cikabiliyomuyuz bu isten

Telefon rehberini Google üzerinden yedekleyebiliyoruz senkronize ederek.

Medyaları da kabloyla bağlayıp bilgisayara yedekliyoruz. Uygulamaları da oldukları halleriyle FileExpert gibi bir uygulamayla yedekleyebiliyoruz. Sonra tek tek kurarım dersen zaten hiç uğraşma, silinsin hepsi. Root ettikten sonra bu iş için ilk kurman gereken Titanium Backup olacaktır. Root gerektirdiğinden root işleminden önce öneremiyorum bunu.

quote:

Orijinalden alıntı: feyizu

Sağolasın kardeşim yanıtın için..bende de aynı seçenekler seçili ve ayarlanan sürede ekran kararıyor ancak sorun şu ki uygulama çalışırken de kapanıyor..indirme yaparken,ya da facebook da başımı çevirip başka bir şeyle meşgulken hop ekran kararmış..ses kaydı yapıyorum 10 sn. doldu mu ekran kararıyor..ama görüntü kaydederken kararmıyor allahtan :) ...güncelleme kontrolu yaparken mesela; zaman alıyor doğal olarak hoop ekran kararmış...aslında uygulamanın açık olduğunu bilip kilit girmemeli değil mi..ekranın kararması bir yana sanıyorum ekran karardı mı wi-fi filan da kapanıyor..bir kaç kişi de bahsetmişti bu sorundan ama çözüm yazan oldu mu hatırlamıyorum.

Hocam şimdi bakınacağım buna biraz. Dediğin daha farklıymış, tam anlayamamışım. Çözüm bulursam yazarım.

Arkadaşlar Hızlıal'dan aldığım 3,90 TL'lik ekran koruyucu mat çıktı. Mat olanlarda parmak izi ve ışık yansıması sorunu yok ama pikseller belirginleştiği için kaliteden kayıp oluyor. Almayı düşünenlere not olsun.

hocam merhabalar tekrar telefonu rootladim cm7 ve sizin onerdiginiz kerneli yukledim baya bi hizlandi canavar oldu masallah ama bikac konuda destege ihtiyacim var.oncelikle tweak icin pimp my rom kurdum ama bunun duzgun stabil ayarlarini nereden bulabilirim yada siz soyler misiniz? antutu benchmarkda 5600 puan aldim normal mi sizce? swiftkey yukledim fakat varsayilan klavye olarak atayamiyorum ayarlardan bir turlu nedeni ne sizce? ve en onemlisi benim ek hafiza kartim yok rom atarken cwmde telefonun kendi hafizasi olan sd cardi gormedi oraya atmistik dosyalari ordan flashlayamadik hafiza karti bulmak zorunda kaldik arkadastan benim bunu kartsiz yapma imkanim yok mu?

• Arkadaşlar, telefon 2 günde 85 MB internet yemiş.

Sorun şu ki, telefonda internette yaptığım tek şey Whatsapp (ki resim atmayı bırakın, doğru dürüst yazmıyorum bile)
    Facebookta takılma (günde maksimum yarım saat) , hava durumu, en çok 1 saat kadar internet (fazla yorucu sitelere de değil, donanımhaber filan)

85 mb gerçekten normal değil yani. Google Play'den şüpheleniyorum. Wireless açıkken güncelleme yapsam da "arka plan veri" zımbırtısı mobil veriden yiyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XRacer

Arkadaşlar, telefon 2 günde 85 MB internet yemiş.

Sorun şu ki, telefonda internette yaptığım tek şey Whatsapp (ki resim atmayı bırakın, doğru dürüst yazmıyorum bile)
    Facebookta takılma (günde maksimum yarım saat) , hava durumu, en çok 1 saat kadar internet (fazla yorucu sitelere de değil, donanımhaber filan)

85 mb gerçekten normal değil yani. Google Play'den şüpheleniyorum. Wireless açıkken güncelleme yapsam da "arka plan veri" zımbırtısı mobil veriden yiyebilir mi?

Market ayarlarından sadece wifi ile güncelleme yap olarak ayarlı mı ?
  • quote:

arka plan veriyi kapatin..devamli senkronizasyon yapiyor oyle

• quote:

quote:

Evet sorunun kaynağını bulduk galiba
    Ama Market'i ben sadece kablosuz açıkken kullanıyorum. Yine de mobil veriden yer mi ki?

quote:

Orijinalden alıntı: captor34

arka plan veriyi kapatin..devamli senkronizasyon yapiyor oyle

Arka plan veri market dışında kapalı zaten hocam. Ama senkronizeyi kapatıyorum ben hep. Başka bir şeyden olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XRacer -- 28 Mart 2013; 1:22:19 >

• quote:

quote:

quote:

Evet sorunun kaynağını bulduk
    Ama Market'i ben sadece kablosuz açıkken kullanıyorum. Yine de mobil veriden yer mi ki?

Fark etmez . Eyer o dediğim ayarı yapmazsan interneti açtığın anda ( 3g yada wifi fark etmez ) kendi otomatik olarak günceller ..

• 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.