Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakankenc

Atrix telefon kılıfı arayan arkadaşlar gittigidiyordan aldım kalite olarak güzel baya şık duruyor tavsiye http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/motorola-atrix-siyah-tpu-soft-3-x-ekran-filmi-61722659

bende bundan aldım telefon cok iyi koruyor kac kere yere düşürdüm.kapanmadı bie bu kılıf olmasaydı telefon 2 ye ayrılmıştı cokTtan.. AMA COK KABA OLUYOR TELEFON

• quote:

Orijinalden alıntı: 1129839

İki gün önce telefona format attim oyunlarda kasiyor diye. Ama bugün oyunlarda yine sikinti yapti temple run line runnerda falan kasilmalar oluyor. Go launcher ex de kasiyordu neden olduğunu bir turlu anlamadim

arkadaşlar telefondaki şu kasmanın nedeni ne olabilir bi fikri olan yok mu? iyice canımı sıkmaya başladı bu sorun
  • Arkadaşlar sıkıntı yaratmadan kullana bileceğimiz navigasyon programı olan varmı elinde??........
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankenc

Arkadaşlar sıkıntı yaratmadan kullana bileceğimiz navigasyon programı olan varmı elinde??........

Igo yükleyin. Çok ayrıntılı bir haritaya sahip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

İki gün önce telefona format attim oyunlarda kasiyor diye. Ama bugün oyunlarda yine sikinti yapti temple run line runnerda falan kasilmalar oluyor. Go launcher ex de kasiyordu neden olduğunu bir turlu anlamadim

arkadaşlar telefondaki şu kasmanın nedeni ne olabilir bi fikri olan yok mu? iyice canımı sıkmaya başladı bu sorun

Bu telefonun herhangi bir oyunda kasması çok şaşılacak şeydir. Bence garantiye gönderin ama garanti genellikle bu durumda hiçbir şey yapmıyor, sorun yok deyip geri gönderiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

quote:

quote:

Bu telefonun herhangi bir oyunda kasması çok şaşılacak şeydir. Bence garantiye gönderin ama garanti genellikle bu durumda hiçbir şey yapmıyor, sorun yok deyip geri gönderiyor.

Aynen sizin cihazda problem var gibi yada rom sürümünde. Onlarca HD gameloft oyunu ve onlarca normal oyunyükledim daha takıldığını görmedim ben telefonunumun...

• Sadece android telefonlarım arasınd değil, bugüne kadar kullandığım tüm telefonlar arasında beni rahat ettiren, bunu da satıp şunu alayım diye düşündürmeyen tek telefonum Motorola Atrix oldu. Şu yağmur korumasını düzelteyim derken hafıza kartını görmez hale geldi ama kaç aydır bu şekilde kullanmama rağmen eksiklik hissettirmedi.

Benim sorunum sitelere yazı yazarken yazı yazılan kutunun bazen klavye arkasında kalması. Mesela şu anda bir üstteki satırı görebiliyorum ama bu yazdıkarım klavye arkasında kaldı ve görmeden yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

quote:

Orijinalden alıntı: bekarus

quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

quote:

arakdaşlar bu telfonu almayı tavsiye edermisiniz acaba birde bu fiyat alınabilecek başka telfon var mı birde telefondan memnum olmayan varsa sebebleriyle yazarsa sevinirim

birde telefon orjinal romu götümü ki herekz başka rom lar kullanıyo

bu fiyata bundan daha iyi bir telefon bulamassın..galaxy s2 ile hemen hemen aynı özellikte bir kaç fark dışında onun fiyatıda malum 1300 gibi . htc nın evo su var atrix ile aynı özelliklerre sahip hemen hemen oda hem kaba hemde atrixden pahalı.
    anlicagın düşünmeden alabilirsin daha iysini bu fiyata alman mumkun değil.

farklı rom kullanmadaki amaç bu özelliklerdeki bir telefona yeterli olmadıgını düşündükleri için orjinal rom un..sonuçta sürekli gelişiyor romlar performans artırıyor.ve bu özellikteki bir telefonda neden eski rom kullanalımki..

çok sağol kardeş peki bir sorudaha sorabilirmiyim atrix 4g ile atrix ne farkı var ???????????

arasındaki tek fark sadece 4g olması oda zaten türkiyede olmadıgı için .bizim için hiçbir farkı yok

çok teşekürler saol kardeş

• quote:

Sadece android telefonlarım arasınd değil, bugüne kadar kullandığım tüm telefonlar arasında beni rahat ettiren, bunu da satıp şunu alayım diye düşündürmeyen tek telefonum Motorola Atrix oldu. Şu yağmur korumasını düzelteyim derken hafıza kartını görmez hale geldi ama kaç aydır bu şekilde kullanmama rağmen eksiklik hissettirmedi.

Benim sorunum sitelere yazı yazarken yazı yazılan kutunun bazen klavye arkasında kalması. Mesela şu anda bir üstteki satırı görebiliyorum ama bu yazdıkarım klavye arkasında kaldı ve görmeden yazıyorum.

yazı yazarken sayfayı yukarı kaldırısan görebilirsin..ben öle yapıyorum sorun yok
  • Atrix Alıp Almamakta Hala Kararsızım
  • atrix ini satmayı düşün varmı alıcıyım fakat ankara da elden almak istyorum
  • quote:

atrix ini satmayı düşün varmı alıcıyım fakat ankara da elden almak istyorum

Satsammmı :D bende ankaradaym
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailozkoçak

Atrix Alıp Almamakta Hala Kararsızım

İsmail bende çok düşündüm hatta xperia neo sipariş edicektim son anda vazgeçtim o kadar memnunum ki iyikide atrixi almışım. Şiddetle tavsiye ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsmailozkoçak

Atrix Alıp Almamakta Hala Kararsızım

ne kadardan beri alıp almamakta kararsızsın bilmiyorum ama hala ikna olmadıysan ve bu saatten sonra atrix alırsan kesinlikle pişman olursun,
    elden çıkarmak istersin ve 200 lira civarı zarar edersin.

almayı düşündüğün akıllı telefondan beklentilerin nedir? ne amaçlarla kullanacaksın?
    neler senin için kritik, neler ikinci planda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi93

dün telefonuma format attım.Şuan netten video izleyemiyorum flash player yüklü.Nasıl aşabilirim bu sorunu.

bilen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

quote:

quote:

Aynen sizin cihazda problem var gibi yada rom sürümünde. Onlarca HD gameloft oyunu ve onlarca normal oyunyükledim daha takıldığını görmedim ben telefonunumun...

Assassin's creed i yukledim bi kac baktım takilma yok advanced task killeri kaldirdim temple runda takilmadi su ana kadar bakalım umarım boyle gider

• quote:

quote:

dün telefonuma format attım.Şuan netten video izleyemiyorum flash player yüklü.Nasıl aşabilirim bu sorunu.

bilen yok mu ?

flash 11.1 yüklü bende sorun yok. sürümden kaynaklı olabilir
  • apk ve sd dosyaları bulunan bir cok oyun var burda..

http://www. androidmarket .gen.tr/kategori/oyunlar-3d-ve-hd/
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetaimeTr

quote:

atrix ini satmayı düşün varmı alıcıyım fakat ankara da elden almak istyorum

Satsammmı :D bende ankaradaym

:D
  • Ya Motorolanın Geçmiş Sıkıntıları Nette Okuduğum Olumsuz Yorumlar Garanti Kapsamı Hakkındaki Sıkınıtılar
    Aradığım Özellik Kasmasın Program Yüklerken Hafıza Yok Demesin yeter
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.