Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Meraxes

valla beyler şuanda 3-4 kişinin telefonu bozuldu çevremde kimisin wifi kimisinin ekran şarj vs. sorunlar var hepsi yolladı para iadesi alıcak adamların elinde ne parça kaldı nede cihaz bende yolladım telefonu şarjı0 ken şarja taktığımda ekran yanıp yanıp sönüyordu ekranda sorun var büyük ihtimalle yolladım inş para iadesi çıkar

inşallah alabilirsiniz paranızı. ben de bi' ara göndermeyi düşünmüştüm ama bu sefer hepten telefonsuz kalma ihtimali de var
  • Yani kesin derin uyku problemi var ?
    Artık hiçkimsede sabır kalmadı.Bekle bekle nereye kadar. Ama mecburuz. Ben bu cihazın rahatlıkla işlerimi gördüğüne eminim.Tek sorun yazılım.Donanım konusunda nerdeyse hiç şikayetim yok.
    Şu an için neutrino+ sv44 kernelle de stabil bi şekilde kullanılıyor.
    Elbet birgün stabil bir cm10.1 gelecek.Bu adamlar vazgeçecek olsalardı çoktan geçerlerdi.
    Ve artık 3-5 günde bir güncelleme alıyor.
    Bana sorarsanız gerçekten çok az kaldı. Belki bir sonraki sürümde beta ya geçerler , sonra da kararlı sürüm belli mi olur.
    Nerden çıkardın dersiniz belki = Güncelleme aralıkları iyice kısaldı. Bence bu kararlı sürüme az kaldığını ifade ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi93
    quote:

Orijinalden alıntı: fabuloso

quote:

derin uyku problemi var yeni sürümde.

yine mi bu problem? derin uyku sorunu varken kullanmanın imkanı yok bu rom'u. şimdiye kadar hiç neutrino kullanmamıştım, bu akşam neutrino'ya kuracağım. herşeyin çalıştığı problemsiz bir jb gelene kadar da tövbe. moto x türkiye'de satılacak olursa da üçe beşe bakmadan direk satacağım bu telefonu.

Hocam para olsa bende değiştiririm.1 senedir kernel bekliyoruz nerdeyse.

kerneli beklemek valla bana koymuyo. adamlar sonuçta hiçliğin ortasında çıkarları olmadan çabalıyorlar. benim sıkıntım, 4.2.2 ile bu kadar stabil ve mükemmel çalışan bir cihaza resmi yazılım güncellemesi gelmemesi. güncelleme yapmıyorlar, en azından epinter ve mmontouri'nin ihtiyaç duyacakları driver ve kodları verseler herşey hallolacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: KristalMeth

Yani kesin derin uyku problemi var ?
    Artık hiçkimsede sabır kalmadı.Bekle bekle nereye kadar. Ama mecburuz. Ben bu cihazın rahatlıkla işlerimi gördüğüne eminim.Tek sorun yazılım.Donanım konusunda nerdeyse hiç şikayetim yok.
    Şu an için neutrino+ sv44 kernelle de stabil bi şekilde kullanılıyor.
    Elbet birgün stabil bir cm10.1 gelecek.Bu adamlar vazgeçecek olsalardı çoktan geçerlerdi.
    Ve artık 3-5 günde bir güncelleme alıyor.
    Bana sorarsanız gerçekten çok az kaldı. Belki bir sonraki sürümde beta ya geçerler , sonra da kararlı sürüm belli mi olur.
    Nerden çıkardın dersiniz belki = Güncelleme aralıkları iyice kısaldı. Bence bu kararlı sürüme az kaldığını ifade ediyor.

ben bugün yayınlananı kurmadım ama dün akşam işyerinden aramışlar, ulaşamamışlar. sabah problem yaşadım bu yüzden. hdmi, dock, parmakizi vs. umrumda değil. ama şarj, ısınma ve deep sleep problemleri kesin olarak çözülene kadar jb'ye paydos diyorum.

bu arada sv44 kerneli nereden bulabilirim? mümkünse link verebilir misiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

yine mi bu problem? derin uyku sorunu varken kullanmanın imkanı yok bu rom'u. şimdiye kadar hiç neutrino kullanmamıştım, bu akşam neutrino'ya kuracağım. herşeyin çalıştığı problemsiz bir jb gelene kadar da tövbe. moto x türkiye'de satılacak olursa da üçe beşe bakmadan direk satacağım bu telefonu.

kerneli beklemek valla bana koymuyo. adamlar sonuçta hiçliğin ortasında çıkarları olmadan çabalıyorlar. benim sıkıntım, 4.2.2 ile bu kadar stabil ve mükemmel çalışan bir cihaza resmi yazılım güncellemesi gelmemesi. güncelleme yapmıyorlar, en azından epinter ve mmontouri'nin ihtiyaç duyacakları driver ve kodları verseler herşey hallolacak.

Hocam zaten adamlara dediğimiz birşey yok,dediğiniz gibi adamlar çalışıyor.Adamlardan yana tek sıkıntım.Dock,parmak izi'ni vb şeyleri çalıştırmaya uğraşmaları.Bunlar günlük hayatta o kadar da lazım değil.Isınma,şarj vb gibi günlü kullanımda etkin olan sorunları hemen çözsünler.Motorola tam sopalık bir şirket.El altından bari destek ver.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam zaten adamlara dediğimiz birşey yok,dediğiniz gibi adamlar çalışıyor.Adamlardan yana tek sıkıntım.Dock,parmak izi'ni vb şeyleri çalıştırmaya uğraşmaları.Bunlar günlük hayatta o kadar da lazım değil.Isınma,şarj vb gibi günlü kullanımda etkin olan sorunları hemen çözsünler.Motorola tam sopalık bir şirket.El altından bari destek ver.

çok haklısın dostum. majör problemleri gidermeden dock, hdmi gibi olayların çözümüne girişmeleri saçma.

• ilginc bi durum herkes deep sleepten sikayetci ama bende boyle bir problem yok. simdi 06.08 i yukleyecegim bakalim degisen bir sey olacak mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

ilginc bi durum herkes deep sleepten sikayetci ama bende boyle bir problem yok. simdi 06.08 i yukleyecegim bakalim degisen bir sey olacak mi.

son surumde.isinma ne.kadar azalmis acaba bence tel cok isindigindan sarj cabuk gdiyor

• telefon 2 saate yakin bir suredir bostaydi, bir arkadasim aradi ve 3-4 dk konustuk daha sonra foruma girdim ve suan isi 30 derece. his olarak sorarsaniz telefon oldukca serin bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

valla beyler şuanda 3-4 kişinin telefonu bozuldu çevremde kimisin wifi kimisinin ekran şarj vs. sorunlar var hepsi yolladı para iadesi alıcak adamların elinde ne parça kaldı nede cihaz bende yolladım telefonu şarjı0 ken şarja taktığımda ekran yanıp yanıp sönüyordu ekranda sorun var büyük ihtimalle yolladım inş para iadesi çıkar

inşallah alabilirsiniz paranızı. ben de bi' ara göndermeyi düşünmüştüm ama bu sefer hepten telefonsuz kalma ihtimali de var

teşekkürlerde hepten telefonsuz kalmak derken en fazla 20 gün kalırım 20 iş günü içinde halletmeleri lazım

• quote:

telefon 2 saate yakin bir suredir bostaydi, bir arkadasim aradi ve 3-4 dk konustuk daha sonra foruma girdim ve suan isi 30 derece. his olarak sorarsaniz telefon oldukca serin bence.

Alla alla nasıl iş o ya burda bende ve tonlarca adamlar da var tek siz de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

quote:

telefon 2 saate yakin bir suredir bostaydi, bir arkadasim aradi ve 3-4 dk konustuk daha sonra foruma girdim ve suan isi 30 derece. his olarak sorarsaniz telefon oldukca serin bence.

kismet

• Arkadaşlar gerek forumda gerek facebook grubunda birkaç gündür herkesin para iadelesinden bahsettiğini görüyorum. Hayırdır neler oluyor telefonlara ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

quote:

kismet

Nedense bana burayı karıştırmak için yazıyorsunuz gibime geliyor bugün epinter bile bahsetti bu konu hakkında

quote:

So, epinter, is there any information you or the dev team need that we (as in we are not part of the test team) can provide to narrow it down?
    quote:

Tonight I will try do debug the notification-deep- sleep bug

• quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Arkadaşlar gerek forumda gerek facebook grubunda birkaç gündür herkesin para iadelesinden bahsettiğini görüyorum. Hayırdır neler oluyor telefonlara ?

Evet bende pek bakamıyorum buralara yeni gördüm, olay nedir?

• arkadaşlar 2013 08 06 sürümünde uykudayken telefonun çalmaması sorunu düzeltilmişmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sikkofield -- 7 Ağustos 2013; 8:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sikkofield

arkadaşlar 2013 08 06 sürümünde uykudayken telefonun çalmaması sorunu düzeltilmişmi ?

dediğniz problemi hiç yaşamadım
    06.08 kullanıyorum
  • Son guncellemede uykudayken çalmama problemi yok ama mesaj sorunu var ekrani acar acmaz mesajlar geliyor uykudayken mesajlari bekletiyor.

• Bu sabah kurdum arkadasimin telefonundan aradim bikackez 3uncu aramamdan sonra telefon calmamaya basladi. Caliyor gibi gorunuyor ama atrixte hicbir hareket yok

• adam gibi konus canımı sıkma kac senedir forumda yazarim millete laf atan bazilari gibi coluk cocuk degilim.

• 
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.