Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kantay

quote:

Orijinalden alıntı: fzytrpst2

şarjın daha uzun gitmesi için ipuçları verebilir misiniz

Uçak modundan çıkma oyun oynama 3 gün garanti

komik şey seni.
  • beyler ben telefonun kendi rom unu kullanıyorum ama nba 2k13 oynamak istiyorum bunun bir yolur var mı ? ayrıca fifa 14 ve pes 2014 çıkmış android için birisi upload ederse memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fzytrpst2

şarjın daha uzun gitmesi için ipuçları verebilir misiniz

Ben stok roomu kullanıyorum...eğer facebooktan mail adresinden zırt pırt bildirim gelmesin diyorsan veri gönderimi ayarlarında arka plan veriyi kapalı duruma getir. gelen uygulama güncellemelerini ancak arka plan veriyi açtığın zaman görebiliyorsun ama şarj konusunda bayağı faydasını görüyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holo launcher telefona çok yakışıyor paylaşmak istedim umarım sorun olmaz :)

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ►

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onedix

CM 10.2(Android 4.3) for Atrix (PREVIEW) çıkmış

cm 9 _10_10.1 sanki calisir stabil haldede cm 10.2 cikariyorlar anlamiyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestica

quote:

Orijinalden alıntı: biglebowski28

Merhaba arkadaşlar. Ben internetten ucuz bir araç sarj cihazı aldım. Başka marka telefonları şarj ederken benim Atrix'imi etmiyor. Neden olabilir sizce? Koruma falan mı var? Cihaza herhangi yazılımsal bir şey yapmadım (rom vs.), orjinal haliyle kullanıyorum.

Bende aldım en dandiğinden 5 tl ye çok güzel şarj ediyor. :)

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Merhaba arkadaşlar. Ben internetten ucuz bir araç sarj cihazı aldım. Başka marka telefonları şarj ederken benim Atrix'imi etmiyor. Neden olabilir sizce? Koruma falan mı var? Cihaza herhangi yazılımsal bir şey yapmadım (rom vs.), orjinal haliyle kullanıyorum.

voltaj stabil olduktan sonra sarjda sorun cikarmiyor farkli sarj aletleri. biraz kaliteli bir sey alin bence, telefonu riske atmaya degmez.

Teşekkürler arkadaşlar :) Başka bir aletle deneyeyim o halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

voltaj stabil olduktan sonra sarjda sorun cikarmiyor farkli sarj aletleri. biraz kaliteli bir sey alin bence, telefonu riske atmaya degmez.

Teşekkürler hocam, başka bir alet ile deneyeyim o halde. Belki voltaj benim telefona yetmiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestica

quote:

Bende aldım en dandiğinden 5 tl ye çok güzel şarj ediyor. :)

Ben de Dealextreme'den aldım öylesine ama belki 5 TLlikten bile daha uyduruktur. :) Başka deneyeceğim. :) Teşekkürler cevap için.
  • Hala stabil 4.x.x rom yok degil mi arkadaslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burock1907 kullanıcısına yanıt
    Black mart alphya uygulamasında var,ben indirdim kasma yapmadan oynadım grafikleri başarılıydı
  • http://www.change.org/tr/kampanyalar/motorola-mobility-update-my-phone#share son 175 kaldı arkadaşlar hadi bitirelim şu işi
  • Ya o değil de tepem attı şimdi. Cm 10.1 in sorunları çözülmeden cm10.2 de nerden çıktı arkadaş. Bu Epiter de bi alem. Abi ilk önce bi cm 10.1 i stabil hale getir. Sonra 4.3 e başla bu ne ya. Tamam adam yardımsever gönüllü ama en azından birtane stabil rom verseydi bize. Biz o romu kullanırken de Cyanogenmod 10.2 üzerinde çalışma yapsaydı. Şimdi kesin cm 10.1 i unuttu bize 6 ay daha rom yok ben diyim,
    Uzun lafın kısası bir işe başlayınca onu tamamla sonra diğer işe geç .
  • quote:

Orijinalden alıntı: KristalMeth

Ya o değil de tepem attı şimdi. Cm 10.1 in sorunları çözülmeden cm10.2 de nerden çıktı arkadaş. Bu Epiter de bi alem. Abi ilk önce bi cm 10.1 i stabil hale getir. Sonra 4.3 e başla bu ne ya. Tamam adam yardımsever gönüllü ama en azından birtane stabil rom verseydi bize. Biz o romu kullanırken de Cyanogenmod 10.2 üzerinde çalışma yapsaydı. Şimdi kesin cm 10.1 i unuttu bize 6 ay daha rom yok ben diyim,
    Uzun lafın kısası bir işe başlayınca onu tamamla sonra diğer işe geç .

aynen . bayadır cm10 kullanıyordum. artık bazı sıkıntılardan dolayı iyice telefondan soğuyunca neyapsam diye düşünmeye başlamıştım. video çekememekte cabası. epinterin 10.1 'ini gördüm bugün kurdum. videoyu halletmiş hoş ama flash çalışmıyor bu seferde foto ve video çekimlerde. bide şu ekran kitleme olayı niye bukadar garip. ses tuşlarıyla uyandıramıyoruz telefonu. baya gecikmeli kitlenip açılıyor telefon. Yine de cm10 dan iyi gibi.
    Fakat bu 10.2 nerden çıktı ??? 10.1 deki sorunları çözdüyse ne ala

• beyler github da bir sürü güncelleme olmuş caneeeeer :))

https://github.com/CyanogenMod-Atrix/android_kernel_motorola_olympus/commits/ics
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet cevher

goldda teşhir atrix var
    cihaz temiz de dışardan goruntusu
    400e veriyorlar

alınır mı sizce ?

atrix'in beni cezbeden yanı 1gb ram'i

zaten aldıgım an rootlayıp cm10 yada cm10.1 kuracagım.

Sizlere danışayım
    400 lıraya atrix alınır mı - teşhir cihazı ?

Teşhir olduğuna bakmayın.İyice kontrol ediyorlar zaten.Ben almanızı öneririm.O fiyata kaçmaz.
  • www.linuxmobile.org/atrix/cm10-1
    cm10.1 04.08.2013 yeni güncel rom hayırlı olsun
  • beyler son sürüm diyor lates versiyon
    bu ne şimdi alfa mı beta mı rc mi ne bu???
  • bu SELinux ne oluyor webtop la alakalı bişey mi??
  • Arkadaşlar bugün biri dedi ki telefona romunu yaparsın sonra servise göndermek istediğin zaman bir şifre yardımıyla tekrardan telefonun orjinal android sürümünü yüklersin böylelikle rom atınca garanti bozulma sorunu ortadan kalmış olur.Doğru mu,var mı böyle bir şey?
  • şifre falan bilmem rsd ile orjinal romu yüklersin servise gönderirsin olay biter kimse de anlamaz
  • 
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.