Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaMaG3R

quote:

Orijinalden alıntı: KristalMeth

Dostum bak , flaş zamanlamasında biraz sıkıntı var gibi kamera gece çok karıncalıydı ben gündüz tekrar dener sonucu yazarım. Ama çekim çok hızlı. Hemen odaklıyor. Ayrıca cm7 de video kamera 720p de kayıt yaparken kasıyordu , bunda çok stabil. Şu an mx player kurulu mkv leri hw+ çözücüyle oynatıyorum. Watsapp da sıkıntı yok o da çalışıyor. Eğer kamerası da iyiyse daha ne olsun , şu an şarjda ( bana biraz geç şarj oluyormuş gibi geldi sanki) inşallah pişman olmayız dostum :D

şu an telefonumda cm7.2 yüklü. bahsettiğiniz romu denemek istiyorum. nasıl kuracağımı bilmiyorum yani cm7.2 yi kurduğum gibi olacaksa tekrar araştırır öğrenirim eğer farklı ise nasıl kurulur? birde bahsettiğiniz romu kurmadan evvel sistemi tamamı ile yedekliyebiliyormuyuz? yeni kurduğumuz romu beğenmediğimiz durumda kolayca geri dönebilmek adına.
    Cm7 yüklediyseniz Custom Recovery vardır. Recovery ile sistemi tamamiyle yedekleyebilir, istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Recovery'ye girdiğinizde Backup and Restore bölümünden sistemi yedekleyebilirsiniz. Cm10.1'in kurulumu da Cm7 ile aynıdır.

Bu arada CM10.1 son sürümü iyi ama tabi daha gelişmesi gerekiyor. Özellikle batarya boşalması için. Normal kullanımda batarya iyi ama sistem boştayken hızla gidiyor batarya. Bu kötü bir şey. Onun haricinde her şeyiyle on numara Rom. Bu Rom'u kullandıkça Motorola'ya da sevgi sözcükleri kullanıyorum. Zira Eylül ayında Atrix için ICSyi sürseydi piyasaya, şu anda on numara Rom'lar kullanıyor olurduk.

Bu arada unutmadan bir sıkıntı daha. Ne zamanki CM10.1'e geçtim, o zaman aradığım kişilerden eleştiriler gelmeye başladı. Sesin boğuk gittiğinden şikayet edenler çoğaldı. Ayrıca geçen gün rüzgarlı bir havada telefonla konuşayım dedim, karşı taraf hiçbir dediğimi anlamadı. CM7'de hiç böyle sıkıntılarım yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcoskun -- 25 Temmuz 2013; 19:29:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

quote:

Dostum bak , flaş zamanlamasında biraz sıkıntı var gibi kamera gece çok karıncalıydı ben gündüz tekrar dener sonucu yazarım. Ama çekim çok hızlı. Hemen odaklıyor. Ayrıca cm7 de video kamera 720p de kayıt yaparken kasıyordu , bunda çok stabil. Şu an mx player kurulu mkv leri hw+ çözücüyle oynatıyorum. Watsapp da sıkıntı yok o da çalışıyor. Eğer kamerası da iyiyse daha ne olsun , şu an şarjda ( bana biraz geç şarj oluyormuş gibi geldi sanki) inşallah pişman olmayız dostum :D

şu an telefonumda cm7.2 yüklü. bahsettiğiniz romu denemek istiyorum. nasıl kuracağımı bilmiyorum yani cm7.2 yi kurduğum gibi olacaksa tekrar araştırır öğrenirim eğer farklı ise nasıl kurulur? birde bahsettiğiniz romu kurmadan evvel sistemi tamamı ile yedekliyebiliyormuyuz? yeni kurduğumuz romu beğenmediğimiz durumda kolayca geri dönebilmek adına.
    Cm7 yüklediyseniz Custom Recovery vardır. Recovery ile sistemi tamamiyle yedekleyebilir, istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Recovery'ye girdiğinizde Backup and Restore bölümünden sistemi yedekleyebilirsiniz. Cm10.1'in kurulumu da Cm7 ile aynıdır.

Bu arada CM10.1 son sürümü iyi ama tabi daha gelişmesi gerekiyor. Özellikle batarya boşalması için. Normal kullanımda batarya iyi ama sistem boştayken hızla gidiyor batarya. Bu kötü bir şey. Onun haricinde her şeyiyle on numara Rom. Bu Rom'u kullandıkça Motorola'ya da sevgi sözcükleri kullanıyorum. Zira Eylül ayında Atrix için ICSyi sürseydi piyasaya, şu anda on numara Rom'lar kullanıyor olurduk.

Bu arada unutmadan bir sıkıntı daha. Ne zamanki CM10.1'e geçtim, o zaman aradığım kişilerden eleştiriler gelmeye başladı. Sesin boğuk gittiğinden şikayet edenler çoğaldı. Ayrıca geçen gün rüzgarlı bir havada telefonla konuşayım dedim, karşı taraf hiçbir dediğimi anlamadı. CM7'de hiç böyle sıkıntılarım yoktu.

cevabınız için çok teşekkür ederim en kısa sürede romu deneyeceğim.
    cwm ile backup yaptığımızda bu backup dosyalarını nereye atıyor yani yeni romu kurunca aldığımız backup ın silinme gibi bir durumu olur mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

quote:

cevabınız için çok teşekkür ederim en kısa sürede romu deneyeceğim.
    cwm ile backup yaptığımızda bu backup dosyalarını nereye atıyor yani yeni romu kurunca aldığımız backup ın silinme gibi bir durumu olur mu?

Yok silinmez. Hafıza kartına atıyor backup'ı.

• teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: kantay
    Rom ve kernel linkini atarmisin sen bu kadar memnun anlatigina gore gercekten guzele benziyor

epinterin kendi sitesi, buradan takip edebilirsiniz.
    http://www.linuxmobile.org/atrix/cm10-1

Merhabalar,

Romu kurdum görsellik,akıcılık,camera,video kayıt anlamında çok güzel
    fakat sarj konusunda inanılmaz rezalet,ayrıca wifi bağlantısı da bir garip
    tekrar geliştirilmesi gerekiyor sanırım,
    miui roma dönüş yaptım tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: villaturk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kantay
    Rom ve kernel linkini atarmisin sen bu kadar memnun anlatigina gore gercekten guzele benziyor

epinterin kendi sitesi, buradan takip edebilirsiniz.
    http://www.linuxmobile.org/atrix/cm10-1

Merhabalar,

Romu kurdum görsellik,akıcılık,camera,video kayıt anlamında çok güzel
    fakat sarj konusunda inanılmaz rezalet,ayrıca wifi bağlantısı da bir garip
    tekrar geliştirilmesi gerekiyor sanırım,
    miui roma dönüş yaptım tekrar

bende de aynı sıkıntılar var. işyerinde dock kullanmaya başlayarak şarj olayını çözdüm. ancak wi-fi garip bir şekilde çok zayıf :(

• Evet cm10.1 gercekten iyi guzel akici . ama sistem boştayken bataryaya tecavüz ediyor resmen. Sistem bosta 4 saat bekledi %15 gitmiş. Ama elinizde kullanirken sorun yok. Cidden cok az kalmiş azicik bişey romun tamamlanmasina nerdeyse hersey sorunsuz , ekip az daha calisirsa tamam bu is, bi kullansaniz zaten ne kadar yol katedildigini anlarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de atrix.ime cm7 kurdum, ilk başta wipe data yapmadığım için açılmamıştı, sonra wipe data yaptım ve açtım. eski fotoğraflarım duruyor ama oyun verilerim silinmiş. bunu geri almanın bir yolu var mıdır? bir de rehberde kişiler hem iki tane gözüküyor hem de asıl sıkıntı android.de oluşturduğum kişiler görünmüyor. onları görmem lazım. nasıl yapabilirim?
  • yedek almadiysaniz verileri geri getiremezsiniz. diger sorun icin rehberin ayarlarini kurcalayin biraz, muhtemelen simdeki kisileri gosteriyor.

• quote:

yedek almadiysaniz verileri geri getiremezsiniz. diger sorun icin rehberin ayarlarini kurcalayin biraz, muhtemelen simdeki kisileri gosteriyor.

önceki stock rom.u da otomatik senkronizasyonu kapatmışım, rom atmadan öncede yüklememişim malesef :( contacts.google.com'a gittim, göremedim. orda da kişiler iki defa görünüyordu, çift kayıt olanların birini sildim ve düzelttim. teşekkürler.
  • Isınma Sorunu Dışında Gerçekten Çok Güzel Bir Telefon.
    Şarjınız Ortalama Kaç Gün Gidiyor?
  • Cm 10.1 de 1 gun gidiyo sarj. Cm7 neutrino+sv44 te 2-3 gun gidiyodu. Isinma var ama cehennem gibi degil. Performans harika. 1080p hw+ ile oynatiliyor.cok akici bi sekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekurtulus

Isınma Sorunu Dışında Gerçekten Çok Güzel Bir Telefon.
    Şarjınız Ortalama Kaç Gün Gidiyor?

Bu sorunun cevabı o kadar çok değişkene bağlı ki..ama şöyle basit bir yanıt vereyim..telefonu sadece telefon özelliği ile kullanıp (ara/aran) ara sıra günde 4-5 kez internetten e-postalarıma bakarak 1-2 kez 10-15 dk oyun oynayarak kullanırsam şarjı 2 gün gidiyor.
    Ama mesela yarım saat süre ile navigasyon çalıştırıp 3G açık dolaşırsam 1 gün zor dayanıyor, yada sürekli oyun oynarsam 3-5 saat pil ömrü oluyor.
    Bilmem sorunuza yanıt olabildi mi?

Isınma da bende pek sorun olmuyor,herhalde çok yüklenmediğimdendir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

netteki ayarın linkini verebilir misin? ben marketteki uygulamayla oynuyorum arada bir, medium da. home tuşuyla çıkıyorum, takılmıyor. high da arada bir kasma oluyor. stock rom@onurugurr

PM attım bro

denedim ama marketteki uygulama kadar kararlı çalışmıyor. yine de teşekkür ederim.
  • 20130720 tarihli versiyonunu yukledim dun gece, sabah 6.40 da %99 sarjda ekrani kapatmistim 10.30 da actigimda %90 duruyordu. marketteki yorumlarina bakarak ds battery saver yukleyerek yaptim bu denemeyi.

• Beyler 20130720 versiyonda, ses tuşu ile uyanma yok mu? Bulamadım ayarlarda kurcaladım ama.
  • Elim çok az terli bile olsa ekrana dokunduğum gibi telefon kafayı yiyor.Ekranı kapatıp tekrar açınca düzeliyor.Sizdede böyle oldumu hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekurtulus

Elim çok az terli bile olsa ekrana dokunduğum gibi telefon kafayı yiyor.Ekranı kapatıp tekrar açınca düzeliyor.Sizdede böyle oldumu hiç

Oldu careyi mat ekran plastiginde buldum

• Abiler 20130720 yüklemeyin ,(performans olarak herşey süper) stabil de çalışıyor. Ancak sistem boştayken çok hızlı batarya yiyor.Fotoğraf kalitesi kötü. Video iyi. Flaş ta sorun var. Bu kadar. Cm7 de devam edin tahminimce 1,5-2 ay içinde cm10.1 son haline kavuşur , şarjı da iyi gider. rahat rahat kullanırız.
  • arkadaşlar motorala atrix 2.3.4 orjınal sürüm yüklü twiter da foto paylaşmıyor bu sorub balıan gelen varmı kaç kere twiter yükledim olmadı düzelmedi
  • 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.