Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rom sıkıntısı yasayan arkadaslara tavsiye niyetiyle yazıyorum cm 7,2 stable sürüm üzerine mrom gapps dosyasını atın üzerine de smart luncher kurun sacma hataları unutun 1 aydır reset atmadı makina rahat ettim yaw ...

mavi_sakal

gmail e gir oradaki kişi listen duruyosa rehberi geri alabilirsin tabi zamanında oraya kaydettiysen telefon hafızasına yazıp sildiysen geri gelmez sanırım...
  • Arkadaşlar ben telefonu orjinal haliyle kullanıyorum.
    Arama yaparken bazen numarayı yazıp yada rehberden birini seçip yeşile bastığımda hemen aramıyor.
    Bazen aramaya başlaması 30sn yi buluyor.
    neden oluyor bu var mı bunun çözümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djsabay

rom sıkıntısı yasayan arkadaslara tavsiye niyetiyle yazıyorum cm 7,2 stable sürüm üzerine mrom gapps dosyasını atın üzerine de smart luncher kurun sacma hataları unutun 1 aydır reset atmadı makina rahat ettim yaw ...

mavi_sakal

gmail e gir oradaki kişi listen duruyosa rehberi geri alabilirsin tabi zamanında oraya kaydettiysen telefon hafızasına yazıp sildiysen geri gelmez sanırım...

gmailden nasıl yapıyoruz o işi. bi anlatabilir misin kısaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_sakal

quote:

rom sıkıntısı yasayan arkadaslara tavsiye niyetiyle yazıyorum cm 7,2 stable sürüm üzerine mrom gapps dosyasını atın üzerine de smart luncher kurun sacma hataları unutun 1 aydır reset atmadı makina rahat ettim yaw ...

mavi_sakal

G mail hesabına gir sol üst köşede google ambleminin altında Gmail yazıyor aşağıya doğru ok işaretine bas oradan rehberi seç. eğer önceden senkronize etmişsen telefon numaraların burada kayıtlı olmalı. oradan tekrar alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavi_sakal

quote:

mavi_sakal

Telefondan gmail hesabını kaldırın, yeniden kurun, geri gelir hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi jb atsam mi acaba neutrino + mrom kernel kullaniyorum hersey super ama , jb atmalimiyim acaba, cm 7 den sıkildım biraz. cm 10 jb varmis galiba herkes ovuyo , kasma , isinma donma yokmus , sadece video kaydi yokmus ve parmak izi tarayici . ne yapiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: sikkofield

quote:

Orijinalden alıntı: MounT531

quote:

Yardım istedim ama kimse oralı olmadı bende kendi başıma yapayim dedim ama olmuyor. root yaptım sonra bootloader unlock yapmaya çalışıyorum fotğraftaki gibi sonlanıyor işlem ama sonuç olarak telefon hala eskisi gibi açılıyor. unlock falan yazmıyor yani açılırken. ne yapabilirim acaba ?????

Hocam o bu işlemi yaptıktan sonra

fastboot oem unlock (gizlediğiniz kod) bu şekilde yazıp enterlayın

üstad zaten fastboot oem unlock yazdım ve sonucunda gizlediğim kod çıktı. ortalarda biyerde yazıyor. üstüne birde olmuştur diye rom manager yükleyip custom rom atmaya çalıştım ram in yarısını kullanamıyorum şimdi.

Hocam onu yazdıktan sonra tekrar benim dediğimi yazıcaksınız.

fastboot oem unlock yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp gizlediğiniz kodu yazacaksınız.

• Atrix telefonumun ekranında çizgiler oluşmaya başladı yukarıdan aşağı mürekkebi akmaya başladı yeni oldu ekranı yaptıra bilirmiyim garantisi var ama yaparlarmı bana yardımcı olun ne oluyor durduk yere bu telefona.

• quote:

Orijinalden alıntı: motorola atrix

Atrix telefonumun ekranında çizgiler oluşmaya başladı yukarıdan aşağı mürekkebi akmaya başladı yeni oldu ekranı yaptıra bilirmiyim garantisi var ama yaparlarmı bana yardımcı olun ne oluyor durduk yere bu telefona.

hocam aynı sorunu bende yaşadım önce ufak bi çizgi gibi birşeydi zamanla büyüdü bir şerit boyunca ekranı kapladı sonra kendi kendine gitti garip
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bende adw launcher kullanırken vardı.bu yüzden teli değiştirmyi düşünüyodum
    ama adw launcherı kaldırıp yerine holo launcherı kurunca artık bu sorunu yaşamıyorum.
    çok can sıkıcı bi durum umarım seninki de bu tarz bi sıkıntıdır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yardım istedim ama kimse oralı olmadı bende kendi başıma yapayim dedim ama olmuyor. root yaptım sonra bootloader unlock yapmaya çalışıyorum fotğraftaki gibi sonlanıyor işlem ama sonuç olarak telefon hala eskisi gibi açılıyor. unlock falan yazmıyor yani açılırken. ne yapabilirim acaba ?????

Hocam o bu işlemi yaptıktan sonra

fastboot oem unlock (gizlediğiniz kod) bu şekilde yazıp enterlayın

üstad zaten fastboot oem unlock yazdım ve sonucunda gizlediğim kod çıktı. ortalarda biyerde yazıyor. üstüne birde olmuştur diye rom manager yükleyip custom rom atmaya çalıştım ram in yarısını kullanamıyorum şimdi.

Hocam onu yazdıktan sonra tekrar benim dediğimi yazıcaksınız.

fastboot oem unlock yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp gizlediğiniz kodu yazacaksınız.

eyvallah üstad öyleymiş ama tüm telefona kayıtlı numaralar gitti, yeniden hesap açtım, sonradan eklediğim uygulamalar falan gitmiş normal seyiri bu mudur bu işin?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Arkadaşlar ben telefonu orjinal haliyle kullanıyorum.
    Arama yaparken bazen numarayı yazıp yada rehberden birini seçip yeşile bastığımda hemen aramıyor.

Aynı sorun bendede başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

Yüklediğiniz uygulamaların birisi çakışma yapıyor. Silerseniz düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

Yüklediğiniz uygulamaların birisi çakışma yapıyor. Silerseniz düzelir.

Hangisi yapabilir. Oyun yok pek. işe yaramayan facebook silince oan için düzeldi. ama şimdi tekrara başladı.

• Arkadaşlar ben bu telefonu 3 ay önce Hepsiburada'dan almıştım. Garanti firması hangi firma acaba? Bir de telefonun sağ alt köşesinde ışık sızması var buna nasıl bir yaptırım uygularlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gecirzinho

Arkadaşlar ben bu telefonu 3 ay önce Hepsiburada'dan almıştım. Garanti firması hangi firma acaba? Bir de telefonun sağ alt köşesinde ışık sızması var buna nasıl bir yaptırım uygularlar ?

Garanti firması teleservicedir.
  • Dns ayarlarıyla ilgili bir uygulama mesela. O yüzden set dns yi kaldırmıştım.

• Telefonunu daha önceden ışık sızması sebebiyle servise gönderen oldu mu ? Nasıl bir yaptırım uyguluyorlar acaba ?

• Telefonun ekranında toz var garantiye göndersem bir şey yapabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: gecirzinho

Telefonunu daha önceden ışık sızması sebebiyle servise gönderen oldu mu ? Nasıl bir yaptırım uyguluyorlar acaba ?

Işık sızması ne kadar var hocam? Eğer çoksa ekranı değiştirirler forumda yaptıran oldu.değişim bekleme yeni almadıysan.

• 
Sayfa: önceki 11381139114011411142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.