Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
121
Favori
1.155.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Yani cihaz tamir edilmeyecek ve sana fatura bedeli geri ödenecek bu iyi değil mi ?
    şahsen ben 8 ay kullandım güncellemeyi dert etmiyordum genel olarak memnundum ama biraz sıkılmıştım satmayı düşünüyordum bende rasat iadesi verilecek fatura bedelini geri alacağım 686 tl benim işime geldi bu paraya satamazdim

İşte iade prosedürü acaba nasıl olacak ne kadar sürecek. Bunu bilmediğimden can sıkıcı bir süreç olacağına inanıyorum. Türkiyede müşteri olmak zor çünkü. Elektronik ve otomobil konusunda herşey malı satın alıncaya kadar maalesef. Sonra dostluk arkadaşlık ve müşteri kıymeti bitiyor.
  • teleservisin internet sitesine girebilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kantay

Igo ile sygic le ne ugrasiyorsunuz navitel kullanin olsun bitsin kadin 500 100 50 25 10 5 metreye kadar soyluyor herbirinde yani caminin tam yanindan gecerken hem telde hem tan tarafta ayni anda camiyi gorebiliyorsunuz bence muthiş

Deneyelim, ben ara sıra sapıttığı olsa da aslında her ikisinden de memnunum ama Navitel de bulunsun mukayese edeyim.
    Geçen gece İstanbul Ataşehir'de yeni yapılan Mimar Sinan camiine gitmek istedik IGO ile, Örnek mahallesinin arka sokaklarında kaybolduk, ezan okunurken zor bela bir başka camiiye attık kendimizi, bakıyorum haritada yeri doğru ama yönlendirmede bir hata var yolun yarısında sapıtıyor ve loop'a girerek dön baba dönelim oluyor.Aynı yolu bu kez gündüz vakit Cuma'ya giderken Sygic ile denedim durum aynı oldu..sanırım her ikisi de Başarsoft haritasını kullandığı için bulamadım..sonra sorarak buldum caminin yerini.
    Bakalım bu anlamda Navitel için de iyi bir test olacak Mimar Sinan camii.

Link var mı; şöyle kurulumu haritası indirmesi sıkıntısız olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MounT531

quote:

Orijinalden alıntı: majestica

quote:

Orijinalden alıntı: feyizu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

quote:

Arkadaşlar telefonumda igo primo kurulu ve tüm ses ayarları açık olmasına rağmen sesli yönlendirme yapmıyor çok uğraştım ama olmadı bende bu gün sygic kurdum aynı sorunu onda da yaşadım anladım ki sorun telefondan telefonun (2.3.4 orjinal rom) ses ayarlarından ses ler açık ve seviyeleri yukarılarda ama yinede sesli yönelndirme yapmıyor nedeni ne olabilir.

Ses dosyalarini kurup baslangic ayarlarinda sectin mi?

İgo ve sygic içindeki ses dosyarlarını kontrol ettim dosyalar mevcut ve ilk kurulumda türkçeyi seçtim.
    İgo da uyarı sesini açınca örnek ses veriyor ama sygiç de örnek ses çalıyor diyor ama ses gelmiyor. neden olabilir?

Bende de her iki program da mevcut, her ikisini de kullanıyorum..şöyle bir tesbitimi paylaşayım..Sygic mukayese edince IGO'ya göre daha az konuşkan..sadece önemli kavşaklara vs. gelindiğinde konuşuyor, bu da insana acaba ses kısmında bir sıkıntı mı var dedirtiyor. IGO yol boyunca neredeyse hiç susmuyor ..bence çoğu da gereksiz (300 m boyunca sağdan devam et gibi direktifler zaten çıkışı olmayan bir otoyolda gereksiz bence)
    Bir de her iki program da yol üzerinde hareket etmeden konuşmaya başlamıyor (sanırım IGO da durum biraz farklı ve ilk sözü "rota yeniden hesaplanıyor" gibi bir şey oluyor)

Bu yazdıklarım bilmiyorum sizde çözüme yönelik bir fikir oluşturdu mu?

İgo ile 328 km yol gittim tık ses yok.

İgoyu açtıktan sonra ses açma tuşuna basılı tutup deneyin , belkide multimedya sesleri kısık olduğundan sesi çıkmıyorda olabilir.

Onu çok denedim Media sesi sonuna kadar açık.. En son dün evden işe gelirken sygic den ilk defa yönlendirme sesi aldım tamam dedim halloldu ama bu gün aynı yolu yine sygic ile geldim tık ses yok kafayı yicem.
  • Arkadaslar bi sorunum var 2 gundur telefonda ilginc bir isinma ve sarj sarfiyati var durduk yere isiniyor ve hizla sarji tuketiyor uygulama yada oyunlarla alakasi var mi diye dusundum 2 gun icerisinde kurdugum oyun ve programlarin tumunu kaldirdim hala ayni durum devam ediyor 2 saatte sarj %100 den %40 a dustu durdugu yerde yardimci olabilecek olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarath

Arkadaslar bi sorunum var 2 gundur telefonda ilginc bir isinma ve sarj sarfiyati var durduk yere isiniyor ve hizla sarji tuketiyor uygulama yada oyunlarla alakasi var mi diye dusundum 2 gun icerisinde kurdugum oyun ve programlarin tumunu kaldirdim hala ayni durum devam ediyor 2 saatte sarj %100 den %40 a dustu durdugu yerde yardimci olabilecek olan var mi?

Pil yönetimine bakmayı denediniz mi ? Hangi uygulamanın ne kadar şarj yediğini orada gösteriyor.
  • quote:

Igo ile sygic le ne ugrasiyorsunuz navitel kullanin olsun bitsin kadin 500 100 50 25 10 5 metreye kadar soyluyor herbirinde yani caminin tam yanindan gecerken hem telde hem tan tarafta ayni anda camiyi gorebiliyorsunuz bence muthiş

HANGİ sürümü hocam sizdeki birde varsa çalışan bir link varsa iyi olur.Sygic tan memnunun ama alternatifide olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecirzinho

quote:

Arkadaslar bi sorunum var 2 gundur telefonda ilginc bir isinma ve sarj sarfiyati var durduk yere isiniyor ve hizla sarji tuketiyor uygulama yada oyunlarla alakasi var mi diye dusundum 2 gun icerisinde kurdugum oyun ve programlarin tumunu kaldirdim hala ayni durum devam ediyor 2 saatte sarj %100 den %40 a dustu durdugu yerde yardimci olabilecek olan var mi?

Pil yönetimine bakmayı denediniz mi ? Hangi uygulamanın ne kadar şarj yediğini orada gösteriyor.

Baktim hersey normal ekstra bi uygulama yada program gorunmuyor bir seye daha dikkat ettim surekli veri alis-verisi soz konusu kullandigim programlarin hepsinin baglantisini kestim yine ayni sekilde devam ediyor virus olma ihtimali uzerinde durmaya basladim artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Akilliphone

http://www.akilliphone.com/MOTOROLA-DROID-X-ATRIX-4G-MB860-BH6X-Orjinal-pil-Battery_6836.html?search=mb860%20bat#0

Motorola Atrix 4G Orjinal Batarya

Tesekkurler ihtiyac sahipleri icin bir secenek ancak benim degil.

• quote:

quote:

quote:

Baktim hersey normal ekstra bi uygulama yada program gorunmuyor bir seye daha dikkat ettim surekli veri alis-verisi soz konusu kullandigim programlarin hepsinin baglantisini kestim yine ayni sekilde devam ediyor virus olma ihtimali uzerinde durmaya basladim artik

Çalışan uygulamalar kısmında seçenekler tuşuna bastığınızda önbelleğe alınan uygulamalar tarzı bir şey çıkıyor mu bir de oraya bakabilir misiniz peki ? Belki orada şarj yiyen bir şey vardır. O da olmazsa kesin çözüm için fabrika ayarlarına sıfırlamak kalıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çalışan uygulamalar kısmında seçenekler tuşuna bastığınızda önbelleğe alınan uygulamalar tarzı bir şey çıkıyor mu bir de oraya bakabilir misiniz peki ? Belki orada şarj yiyen bir şey vardır. O da olmazsa kesin çözüm için fabrika ayarlarına sıfırlamak kalıyor.

Evet var ancak orda da kayda deger bi program yok. Rootlamak istemiyorum bu halinden memnunum en iyisi hard format gibi gorunuyor. .

• quote:

Orijinalden alıntı: Akilliphone

http://www.akilliphone.com/MOTOROLA-DROID-X-ATRIX-4G-MB860-BH6X-Orjinal-pil-Battery_6836.html?search=mb860%20bat#0

Motorola Atrix 4G Orjinal Batarya

Neden ambalajsız?
  • suicide kullanıcısına yanıt
    Iphone kullanan arkadaşlarda ekran kilidi şifre istemiyor. Bizim Atrix'e özgü sanırım. Kullanma kılavuzunda kurumsal senkron mail hesapları şifre isteyebilir diyor. Atrix bu kilidi kendi koyuyor gibi geldi.
  • Bu real racing 3 gibi oyunlarda fps ölçümlerini neyle yapıyorsunuz arkadaşlar? Geçmiş sayfalarda görmüştüm fakat şimdi bulamadım. Medium ayar üzerinde hafiften kasıyor, ölçmek istedim.

Hayırlı günler.

• Ikinci elini ne kadara almmı tavsiye edersiniz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

quote:

HANGİ sürümü hocam sizdeki birde varsa çalışan bir link varsa iyi olur.Sygic tan memnunun ama alternatifide olsun :)

Amcaya **** navitel yazin ihtiyaclarinizi karsilayacaktir

• Sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MounT531

quote:

Orijinalden alıntı: sikkofield

Yardım istedim ama kimse oralı olmadı bende kendi başıma yapayim dedim ama olmuyor. root yaptım sonra bootloader unlock yapmaya çalışıyorum fotğraftaki gibi sonlanıyor işlem ama sonuç olarak telefon hala eskisi gibi açılıyor. unlock falan yazmıyor yani açılırken. ne yapabilirim acaba ?????

Hocam o bu işlemi yaptıktan sonra

fastboot oem unlock (gizlediğiniz kod) bu şekilde yazıp enterlayın

üstad zaten fastboot oem unlock yazdım ve sonucunda gizlediğim kod çıktı. ortalarda biyerde yazıyor. üstüne birde olmuştur diye rom manager yükleyip custom rom atmaya çalıştım ram in yarısını kullanamıyorum şimdi.
  • gerçekten müthiş bir telefon tavsiye ederim
  • selam arkadaşlar. bana cil yardım lazım.

bikaç gün önce kurcalarken yanlış sulara girmişim galiba önbelleği temizliyordum o sırada telefon rehber hafızasını falan da silmişim sanırım. böyle bişey mümkün mü acaba. yoksa başka bi şekilde mi silindi numaralar emin değilim.

var mı sistem geri yükleme gibi bi olayı bu atrix in. ne önerirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 11371138113911401141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.