Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1021. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
121
Favori
1.155.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheLastViking

quote:

Orijinalden alıntı: eL_TuRCo

arkadalar telefonumda go launcher adw bi de bi baska laucnher yüklü... sorun olurmu mesela telefon acılırken soruyo ya hangisiyle deva edilsn diye- bu iş pc de aynı anda vista ve windows 7 tutmak gibi bişiy mi - kasar mı telefonu fazladan ? sapıtmalara neden olurmu ?

sıkıntı olmaz .. ancak bir launcher çalışırken diğeride arkada çalışırsa boşu boşuna ram yer ..

Ben 9 Launcher aynı anda kullandım ram kafayı yedi sana önerim adw Launcher ex kullan çünkü go Launcher bir zaman sonra bozuluyor temalar ile adw ex tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

biraz ss ekleyelim :)

Rom: MokeeOS
    Launcher: Xperia Home
    Keyboard: A.I.type Keyboard

Hocam sizi tanıyorum tercihlerimiz hep aynı.benim eski telefonlarım 5320 ve e52ydi şimdi atrixde buluştuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord4

dostlar bu gün 3D Mark Android için çıktı fakat bizim Atrix cm7 rom da desteklemiyor. apk bulan paylaşırsa çok iyi olur.
    Edit: Ayrıca bir program vardı cihazın adını değiştiriyordu daha önce kullandım fakat şimdi bulamıyorum bilen var mı?

• selam arkadaşlar. telefonumun tuş kilidini her açışımda "antivirüs programı hemen kur", "ücretsiz oyun oyna " gibi mesajlar geliyor. çok rahatsız edici. bunun sebebini bilen var mı? bi de nasıl kurtulunur bu illetten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mistakey_87

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mistakey_87

quote:

bu rom da multilang yok dimi ?

yok hocam, ben de yükledim o rom'u. çok az bir kısmı türkçe oluyor ama geri kalanlar yetiyor aslında şık bir rom. launcher'rı çok güzel. ayrı zipleyip kullanıyorum neutrino rom'da

Peki xda da bu romun konusunda ilk mesajda MokeeOS-v1.10.436 var birde 30. sayfada link verilmiş romun yapımcısı tarafından hangisini kurmak lazım ? Çünkü adam ilk mesajı 2012 de editlemiş ama son mesajı ( yeni versiyonu ) 2013 de vermiş .. eyer son verdiği güncel versiyonsa ( 30. sayfadaki ) neden ilk mesaja eklememiş :))

Birde multilang zipi vermiş ilk mesajda ama 4shared olduğu için girilmiyor .. bunu kursakta mı tam Türkçe olmuyor ?

hocam ben 2 tane sürümünü indirdim, "mokeeos-atrix-462-1217" ve "update-mokeeos-v1.10.436-atrix-release". sorunsuz olan 436 diğerinden kimse memnun kalmamış. o ziple de türkçe olmuyor. "MoreLocale 2" isimli bir uygulama ile az bir kısmı türkçe olmuştu ama dediğim gibi kalan kısmıyla idare edersin çünkü ezberliyor insan tüm münenüleri :) bir de sd cart hatası veriyormuş onu da "sdcards-switch" isimli dosyayı zipleyerek düzeltebiliyormuşuz bende hata vermemişti.

http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53189694

burada da ayrıntılı bilgi var incelemek istersen.

cevaplar için sağol hocam .. valla bu romu görmüştüm ama port olduğu için ilgilenmemiştim ama bu cm arayüzünden gına geldi artık bunu bakayım birde : )

bak bakalım hocam sıkıntını giderir belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

quote:

quote:

arkadalar telefonumda go launcher adw bi de bi baska laucnher yüklü... sorun olurmu mesela telefon acılırken soruyo ya hangisiyle deva edilsn diye- bu iş pc de aynı anda vista ve windows 7 tutmak gibi bişiy mi - kasar mı telefonu fazladan ? sapıtmalara neden olurmu ?

sıkıntı olmaz .. ancak bir launcher çalışırken diğeride arkada çalışırsa boşu boşuna ram yer ..

Ben 9 Launcher aynı anda kullandım ram kafayı yedi sana önerim adw Launcher ex kullan çünkü go Launcher bir zaman sonra bozuluyor temalar ile adw ex tadından yenmez

adw denedim ama ana ekran ve kaydırmalı ekranlar falan cok karısık geldi bana... bide ayarlar inglizce,,, rayına oturtamadım sitemi bi türlü, espier diye bişiy kurdum güzel görünüyo ama onun da bi sürü sorunu var, kişişellestirme kısıtlı epeyce. go launcherda sadece 2 ana ekranla işimi görüyorum ve birde alttki kayan cubukla, kayan cubuga da 3 satır ekledim. ama adw de nasıl olcak bi türlü beceremedim..
  • Bu telefonun 5MP'lik kamerası nasıl? Eşime düşünüyorum. 5MP kameralı ve fiyat olarak çok iyi. Ancak Kamera beni düşündürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theronin

Bu telefonun 5MP'lik kamerası nasıl? Eşime düşünüyorum. 5MP kameralı ve fiyat olarak çok iyi. Ancak Kamera beni düşündürüyor.

Kamera gündüz sıkıntı yok mükemmel ama gece pek başarılı değil, video çekimi de gündüz harika.
  • Teşekkürler .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theronin

Bu telefonun 5MP'lik kamerası nasıl? Eşime düşünüyorum. 5MP kameralı ve fiyat olarak çok iyi. Ancak Kamera beni düşündürüyor.

Kamera gündüz sıkıntı yok mükemmel ama gece pek başarılı değil, video çekimi de gündüz harika.

+1
    günüz çekimlerinde gerek fotoğraf gerekse video çok başarılı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adw denedim ama ana ekran ve kaydırmalı ekranlar falan cok karısık geldi bana... bide ayarlar inglizce,,, rayına oturtamadım sitemi bi türlü, espier diye bişiy kurdum güzel görünüyo ama onun da bi sürü sorunu var, kişişellestirme kısıtlı epeyce. go launcherda sadece 2 ana ekranla işimi görüyorum ve birde alttki kayan cubukla, kayan cubuga da 3 satır ekledim. ama adw de nasıl olcak bi türlü beceremedim..

Ben sana benim yaptıklarımı gönderim yükle

• Arkadaşlar mrom kullanıyorum Google Voice Search bir türlü yükleyemedim türkiyeye desteği yok diyor googleplayde ama önceden kullandığımı hatırlıyorum mrom kullanıp kullanan varmı acaba yada soruma herhangi bşr cevabı olan...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben sana benim yaptıklarımı gönderim yükle

telefon kafayı yedii.. bi kere fab ayarına döndüm az önce.. şidi de yapcam yine düzelmedi... önerisi olan varmı ? motobluru kurmadan devam etsem- nasıl olcak ? sonrasında ne kurcam ? go laucher- adw ? ekran kilidini açarken go locker la- ekranın sag ve solunda dikine ikine tane çizgi cıkıyo sanaki ana ekraanın sa ve solundaki pencerelerin sınır çizgileri gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetenekk

Arkadaşlar mrom kullanıyorum Google Voice Search bir türlü yükleyemedim türkiyeye desteği yok diyor googleplayde ama önceden kullandığımı hatırlıyorum mrom kullanıp kullanan varmı acaba yada soruma herhangi bşr cevabı olan...

Hiçbir bilgim yok ama cm7 kullan derim. Çünkü mrom bi zaman sonra kafayı yiyor

• merhaba. hepsiburada.comda satışta gözükmüyor artix. başka nerden satın alınabilir? dock stationlu olmak şartıyla ?
  • arkadaşlar ankaradayım atrix almak istiyorum. sanırım istanbul bilişimden alacağım ama kapıda ödemesi var mı diye soracaktım.ek bir ücret alınıyor mu? güvenli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWorldLord

merhaba. hepsiburada.comda satışta gözükmüyor artix. başka nerden satın alınabilir? dock stationlu olmak şartıyla ?

aynen bende o durumdayım .sizce tekrar hb da çıkar mı? kapıda ödemeli başka bunu satan site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi_sakal

selam arkadaşlar. telefonumun tuş kilidini her açışımda "antivirüs programı hemen kur", "ücretsiz oyun oyna " gibi mesajlar geliyor. çok rahatsız edici. bunun sebebini bilen var mı? bi de nasıl kurtulunur bu illetten

yok mu aynı durum başına gelen. virüs gibi bişey midir bu?
  • quote:

quote:

selam arkadaşlar. telefonumun tuş kilidini her açışımda "antivirüs programı hemen kur", "ücretsiz oyun oyna " gibi mesajlar geliyor. çok rahatsız edici. bunun sebebini bilen var mı? bi de nasıl kurtulunur bu illetten

go launcher mi var sende ?
  • quote:

quote:

quote:

go launcher mi var sende ?

yok go launcher kullanmıyorum. youtube ve youtube downloader ı kurduktan sonra olmaya başladı. kaldırdım onları hala geliyor
  • 
Sayfa: önceki 10191020102110221023
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.