Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bataryası uzun giden ve ses açma/kısma tuşlarıyla ekranı açabileceğim stabil rom var mıdır?
  • Butun romlari dedim ics ve jb haric onlari yeni kernele sakliyorum yone donup dolasip kurkcu dukkanina dondum. Stock rom+next launcher candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

bataryası uzun giden ve ses açma/kısma tuşlarıyla ekranı açabileceğim stabil rom var mıdır?

Cyanogenmod 7 var. Bataryası iyi gidiyor ve ses açma/kısma tuşlarıyla ekranı açabiliyorsunuz ve ayrıca stabil.
  • Yeni kernel eminim ki çok güzel olacaktır. Şimdiye kadarki olan kernellerin hep bir eksiği var. Mesela ben hala oyun konusunda stabil olan bir kernel bulamadım. SV build v44 yüklesen oyun düşük hızda çalışır, Elite kernel yüklesen ısıdan bir süre sonra telefon kasılır. Faux kernel yüklesen o da 1 GHz'da daha düşük performans verir. Tam güzel bir kernel buldum derim fakat bu da Cyanogenmod 10 içindir, CM10'da video kamera çalışmaz. Şuan kernel'ler arası gezinti yapıyorum. Bir çok kişi bu durumuma kızıyor biliyorum ama amaç macera yapmak. En stabil olanı bulunca o kernelde kalacağım.
  • Orijinalden alıntı: suicide

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Arkadaşlar CM7'yi dün gece kurdum, telefonu şarja taktım sabah kalktım daha 5 dakika geçmeden telefon kastı, dondu ve yeniden başladı. Müzik dinlemede batarya çok çabuk çekiliyor. Toplam 40 dakika müzik dinlemişimdir şarj %11 azaldı. Belki normal olabilir ama hoşnut olmadım bu durumdan.

Ayrıca CM7 Video kamera'dayken ve video kaydı yaparken kasıyor gibi gözüküyor ama kaydettikten sonra izlerken herhangi bir kasma oluşmuyor. Diğer programlarda da video kaydı yapmayı sevmiyorum. Sanırım ben yine Neutrino v2.9 Rom'a dönüş yapacağım.

sabah 7.30 da docktan çıkarttım. gün içinde 1 saat görüşme, 1 saat kadar wifi bağlantısı sitelerde gezme marketten uygulama indirme vs. yaptım. yarım saat kadar da mp3 dinlemişimdir. son 2 saattir de 3g bağlantıyı wireless hotspot aracılığı ile bilgisayarda kullanıyorum ve şarj tam olarak %48 de şuan.
    cm7 son nightly yüklü.

bu resimdeki gibi üstteki araç çubuğunun rengini nasıl ayarlıyoruz cm7 de. benimkisi yeşil oldu :S
    Edit: Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]
    cm7 kurup üzerine herhangi bir kernel kurmadım, oyun performansı çok iyi ne diye macera arıyorsun hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darklord4 -- 1 Nisan 2013; 23:25:01 >

• quote:

Yeni kernel eminim ki çok güzel olacaktır. Şimdiye kadarki olan kernellerin hep bir eksiği var. Mesela ben hala oyun konusunda stabil olan bir kernel bulamadım. SV build v44 yüklesen oyun düşük hızda çalışır, Elite kernel yüklesen ısıdan bir süre sonra telefon kasılır. Faux kernel yüklesen o da 1 GHz'da daha düşük performans verir. Tam güzel bir kernel buldum derim fakat bu da Cyanogenmod 10 içindir, CM10'da video kamera çalışmaz. Şuan kernel'ler arası gezinti yapıyorum. Bir çok kişi bu durumuma kızıyor biliyorum ama amaç macera yapmak. En stabil olanı bulunca o kernelde kalacağım.

Hocam NOTTACHTRIX 4G kullandınız mı ben onu kullanıyorum 1080 p video kaydı yapıyor ancak video çekerken kasıyor ama video'yu açınca hiç bi kasılma görülmüyor 720p'de çekme ve oynatma gibi bir problem yok ancak performansı size istediğinizi verirmi orasını bilemem

• Orijinalden alıntı: darklord4

Orijinalden alıntı: suicide

Arkadaşlar CM7'yi dün gece kurdum, telefonu şarja taktım sabah kalktım daha 5 dakika geçmeden telefon kastı, dondu ve yeniden başladı. Müzik dinlemede batarya çok çabuk çekiliyor. Toplam 40 dakika müzik dinlemişimdir şarj %11 azaldı. Belki normal olabilir ama hoşnut olmadım bu durumdan.

Ayrıca CM7 Video kamera'dayken ve video kaydı yaparken kasıyor gibi gözüküyor ama kaydettikten sonra izlerken herhangi bir kasma oluşmuyor. Diğer programlarda da video kaydı yapmayı sevmiyorum. Sanırım ben yine Neutrino v2.9 Rom'a dönüş yapacağım.

sabah 7.30 da docktan çıkarttım. gün içinde 1 saat görüşme, 1 saat kadar wifi bağlantısı sitelerde gezme marketten uygulama indirme vs. yaptım. yarım saat kadar da mp3 dinlemişimdir. son 2 saattir de 3g bağlantıyı wireless hotspot aracılığı ile bilgisayarda kullanıyorum ve şarj tam olarak %48 de şuan.
    cm7 son nightly yüklü.

bu resimdeki gibi üstteki araç çubuğunun rengini nasıl ayarlıyoruz cm7 de. benimkisi yeşil oldu :S
    Edit: Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]
    cm7 kurup üzerine herhangi bir kernel kurmadım, oyun performansı çok iyi ne diye macera arıyorsun hocam :D

CM7 yukluyse marketten ics teması yukleyebilirsiniz. Ama aratırken Theme Chooser Ics diye aratın. Yukledikten sonra tema seciciden temayı aktif hale getirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alikevicius -- 1 Nisan 2013; 23:37:19 >

• Arkadaşlar Hızlıal'dan alsak açık kutu veya kullanılmış ürün gelmez değil mi? Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Arkadaşlar Hızlıal'dan alsak açık kutu veya kullanılmış ürün gelmez değil mi? Ne diyorsunuz?

Gelebilir kanka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeefeS

quote:

Yeni kernel eminim ki çok güzel olacaktır. Şimdiye kadarki olan kernellerin hep bir eksiği var. Mesela ben hala oyun konusunda stabil olan bir kernel bulamadım. SV build v44 yüklesen oyun düşük hızda çalışır, Elite kernel yüklesen ısıdan bir süre sonra telefon kasılır. Faux kernel yüklesen o da 1 GHz'da daha düşük performans verir. Tam güzel bir kernel buldum derim fakat bu da Cyanogenmod 10 içindir, CM10'da video kamera çalışmaz. Şuan kernel'ler arası gezinti yapıyorum. Bir çok kişi bu durumuma kızıyor biliyorum ama amaç macera yapmak. En stabil olanı bulunca o kernelde kalacağım.

Hocam NOTTACHTRIX 4G kullandınız mı ben onu kullanıyorum 1080 p video kaydı yapıyor ancak video çekerken kasıyor ama video'yu açınca hiç bi kasılma görülmüyor 720p'de çekme ve oynatma gibi bir problem yok ancak performansı size istediğinizi verirmi orasını bilemem

Hocam onu denememe gerek kalmadı. Cyanogenmod 7'yi kullanıyorum. Faux 1.45 GHz kerneli yükledim ama hızını 1.3 GHz'a ayarladım. Şuan hiç kasmadan video kaydedebiliyorum LG Camera ile. Hemde 60 FPS hızında Daha akıcı oluyor video. Veya istersem 1080p şeklinde ama 30 FPS hızında kayıt edebiliyorum. HD ve 60 FPS olan kayıtta hızlı el hareketlerimi bile seçebiliyorum yani daha hoş ve güzel bir kayıt imkanı demek. Ama performans konusunda hala düşünceliyim. Söylediğiniz Rom'u bir deneyebilirim.

• quote:

quote:

quote:

Hocam onu denememe gerek kalmadı. Cyanogenmod 7'yi kullanıyorum. Faux 1.45 GHz kerneli yükledim ama hızını 1.3 GHz'a ayarladım. Şuan hiç kasmadan video kaydedebiliyorum LG Camera ile. Hemde 60 FPS hızında Daha akıcı oluyor video. Veya istersem 1080p şeklinde ama 30 FPS hızında kayıt edebiliyorum. HD ve 60 FPS olan kayıtta hızlı el hareketlerimi bile seçebiliyorum yani daha hoş ve güzel bir kayıt imkanı demek. Ama performans konusunda hala düşünceliyim. Söylediğiniz Rom'u bir deneyebilirim.

Hocam sanırım bu deneğiniz en son rom iyi benim kullandığımda bu kadar iyi bir kamera performansı yok açıkçası yeni kernel çıkana kadar artık durun derim ben :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam sanırım bu deneğiniz en son rom iyi benim kullandığımda bu kadar iyi bir kamera performansı yok açıkçası yeni kernel çıkana kadar artık durun derim ben :)

Eğer oyun performansı birazcıkta olsun tatmin ederse dururum hocam MC4'te farkettim; JellyBean olan rom'da oynarken nişangah'a filan baktığında kasmıyordu yani dürbünü açarken filan seriydi fakat CM7'ye döndüğümde telefonun 1.45 GHz'la bile bu kadar seri olmadığını farkettim. Demek ki JellyBean'de performans farkı var. Video kaydedici çalışsa 1 dakika bile durmam CM7'de.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer oyun performansı birazcıkta olsun tatmin ederse dururum hocam MC4'te farkettim; JellyBean olan rom'da oynarken nişangah'a filan baktığında kasmıyordu yani dürbünü açarken filan seriydi fakat CM7'ye döndüğümde telefonun 1.45 GHz'la bile bu kadar seri olmadığını farkettim. Demek ki JellyBean'de performans farkı var. Video kaydedici çalışsa 1 dakika bile durmam CM7'de.

İşte bunun için hepimiz kernel'in çıkmasını bekliyoruz hocam bende sizin gibi bir çok rom değiştirdim ama tam diyorsun en güzel rom bu biraz zaman geçiyo karıştırıyorsun bir bakıyorsun video yok yada performans yada stabilite inşallah en kısa zaman da şu kernel çıkarda rahat bir nefes alıp herşeyi sorunsuz kullanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeefeS -- 2 Nisan 2013; 0:33:36 >

• CM 7 romda kimse beni arayamıyordu sürekli meşgul gözüküyorum sırf bu yüzden neutrino V2,9'a geçtim aynı sorun devam ediyor. Sürekli meşgul gözüküyorum bu sorunu nasıl çözüyoruz
    lanet ettim bu custom rom işine
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

CM 7 romda kimse beni arayamıyordu sürekli meşgul gözüküyorum sırf bu yüzden neutrino V2,9'a geçtim aynı sorun devam ediyor. Sürekli meşgul gözüküyorum bu sorunu nasıl çözüyoruz

Bende o sorun stock romda oluyordu MROM'a geçtiğimden beri öyle bir problemle karşılaşmadım.Bir de Radio Rom kurdum ondan düzelmişte olabilir.
  • quote:

Beyler peki kullandığınız güzel, video modunda KASMAYAN bir program var mıdır? CM7 ve Neutrino Rom'da kendi video kamerasını denedim. İkisinde de çekimi başlattıktan sonra kasmalar oluşuyor. Görüntü akıcı olmuyor. Bunun düzeldiği bir Rom mevcut mu? Veya bir program?

CM10 çok hoş bir Rom, fakat video kaydedememek benim için ciddi bir sorun. Bu yüzden geri dönüş yapacağım. Hangi rom'a döneyim, yukarıdaki aradığım özelliklerde olan?

https://play.google.com/store/apps/details?id=rubberbigpepper.lgCameraPro&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwicnViYmVyYmlncGVwcGVyLmxnQ2FtZXJhUHJvIl0.

• quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

quote:

Orijinalden alıntı: YasinCC

CM 7 romda kimse beni arayamıyordu sürekli meşgul gözüküyorum sırf bu yüzden neutrino V2,9'a geçtim aynı sorun devam ediyor. Sürekli meşgul gözüküyorum bu sorunu nasıl çözüyoruz

Bende o sorun stock romda oluyordu MROM'a geçtiğimden beri öyle bir problemle karşılaşmadım.Bir de Radio Rom kurdum ondan düzelmişte olabilir.

orjinal roma geri döndüm hiç bir sıkıntım yok custom roma ancak şu yeni yapılan sorunsuz olacağı söylenen ics çıkarsa bir denerim

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Arkadaşlar Hızlıal'dan alsak açık kutu veya kullanılmış ürün gelmez değil mi? Ne diyorsunuz?

Gelebilir kanka.

Nasıl gelebilir abi sıfır ürün alıyoruz öyle şey mi olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Gelebilir kanka.

Nasıl gelebilir abi sıfır ürün alıyoruz öyle şey mi olur

Ne yaptınız be
    Açık deil de kullanılmış ürün gelebilir

• Bu telefona 600 lira veriyorsaniz refurbished konuşmicaksiniz bu fiyata adi ace ve ace 2 var

Bu telefon bir canavar
    Çift çekirdek işlemcisi ile
    1 gb ram i ile
    Şık ama laglı motoblur arayuzu ile :)

Ama 800 liranız varsa razr alın

Haa aklıma geldi bu romlara motoblur yükleyebilirmiyiz gerçek motobluru

• 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.