Şimdi Ara

Motorola Atrix Bire Bir Değişim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
8
Favori
17.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolun inşallah iade olur bende yerine Huawei U9200 Ascend P1 almayı düşünüyorum.
  • son durum şu hal aldı
    Tamir Bilgisi: Degisim cihazi beklemektedir
    Durum: Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir.
  • dün teleservice web sayfalarından cihazsız kaldığımı servisinize full kutu ve faturasını teslim ettiğimi. cihaz değişecekse bana muadil cihaz vermelerini. yok değişmeyip iade alacaklarsa beklemeden kendime yeni cihaz alayım diye yazdım. sağ olsunlar az önce cihaz sorguladığım da

Tamir Bilgisi: UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum: Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir.

şeklinde görünüyor. haydi hayırlısı ile bende yeni cihaz bakayım.
  • bu gün de durum bu şekilde
    Tamir Bilgisi: UCRET IADESI YAPILACAKTIR
    Durum: Cihazınız üst servise transfer edilmiştir.
  • bu günkü durum şu şekilde
    Tamir Bilgisi: UCRET IADESI YAPILACAKTIR, MUHASEBEYE EVRAKLAR TESLIM EDILDI
  • necc7 kullanıcısına yanıt
    Selam hocam bende de durum ayni ücret iadesi yapilacak tir yaziyor sizde son durum nedir hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanali51

Selam hocam bende de durum ayni ücret iadesi yapilacak tir yaziyor sizde son durum nedir hocam.

bende hafta başından beri ücret iadesi yapılacaktır. evraklar muhasebeye teslim edildi. şeklinde.
    haftaya durum değişmez ise arayıp ne zaman hesaba geçer diye sorarım.
  • necc7 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam bende de aynı şu an üst servise transfer edildi diyor. siz aldınız mı iade... Birde bunlar bize nasıl ulaşacaklar ki numaramı filan bilmiyorlar.
  • Ücret iadesi bekleyen arkadaşlara bilgi vereyim. Yukarıdaki mesajımda Atrix'imi 11 Haziran'da teleserviceye verdiğimi yazmıştım. 133 gün sonra para iadesi gerçekleşti. Paramı bu hafta yatırdılar. Mail göndermenin vs. iadeyi daha erken almanızı sağlayacağını zannetmiyorum çünkü gönderdiğim maillerin bazılarına hiç cevap verilmedi, diğerlerine ise sadece kopyala/yapıştır tarzında mesajlar geldi. (Bu yazdığımdan, her gün mail gönderdiğim anlaşılmasın. Haftada veya on günde bir gönderiyordum.)

"Evraklarınız muhasebeye teslim edildi." Yazdıktan sonra yaklaşık 40 gün sürdü para iadesi. O yüzden bana kalırsa para iadesi için kafanızı sürekli meşgul edip strese girmeyin. Adamların umrunda değil, ne zaman isterlerse o zaman yapıyorlar iadenizi.iademin gerçekleştiğine dair bir mail bile atmadılar. Tesadüfen web sitelerinden kontrol ettiğimde "ücret iade edildi." Yazıyordu. Banka hesabıma baktığımda iki gün önce paranın yattığını gördüm.

Biraz uzun oldu anlattıklarım ama benzer süreci yaşayanların merakını gidermek istedim. Inşallah en kısa zamanda sorununuz çözülür. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bstsn -- 28 Ekim 2013; 11:01:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bstsn B kullanıcısına yanıt
    Selam hocam banka ve telefon numara izi onlar bilmiyor. Onlar mi bize ulaşacak yoksa biz mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyanali51

Selam hocam banka ve telefon numara izi onlar bilmiyor. Onlar mi bize ulaşacak yoksa biz mi.

telefonu teslim ederken isim adres telefon numarası iban no vermedi isen. bence müşteri hizmetlerini arayıp bilgilerini güncellettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bstsn

Ücret iadesi bekleyen arkadaşlara bilgi vereyim. Yukarıdaki mesajımda Atrix'imi 11 Haziran'da teleserviceye verdiğimi yazmıştım. 133 gün sonra para iadesi gerçekleşti. Paramı bu hafta yatırdılar. Mail göndermenin vs. iadeyi daha erken almanızı sağlayacağını zannetmiyorum çünkü gönderdiğim maillerin bazılarına hiç cevap verilmedi, diğerlerine ise sadece kopyala/yapıştır tarzında mesajlar geldi. (Bu yazdığımdan, her gün mail gönderdiğim anlaşılmasın. Haftada veya on günde bir gönderiyordum.)

"Evraklarınız muhasebeye teslim edildi." Yazdıktan sonra yaklaşık 40 gün sürdü para iadesi. O yüzden bana kalırsa para iadesi için kafanızı sürekli meşgul edip strese girmeyin. Adamların umrunda değil, ne zaman isterlerse o zaman yapıyorlar iadenizi.iademin gerçekleştiğine dair bir mail bile atmadılar. Tesadüfen web sitelerinden kontrol ettiğimde "ücret iade edildi." Yazıyordu. Banka hesabıma baktığımda iki gün önce paranın yattığını gördüm.

Biraz uzun oldu anlattıklarım ama benzer süreci yaşayanların merakını gidermek istedim. Inşallah en kısa zamanda sorununuz çözülür. Saygılar...

müşteri hizmetleri bana o kadar sürmez demişti ama yinede hiç yoktan iyidir. yerine taksitle telefon aldım en azından telefonsuz kalmadım ikinci taksiti öderken onlarda benim parayı öderler her halde.
    hayırlısı olsun en azından ne olacağı belli.

• bu gün teleservisin 0 850 li numarasını arayıp ödeme hakkında bilgi alacaktım. baya bir müşteri hizmetlerini bekledim baktım bana sıra gelmeyecek bende telefonu kapattım. az önce telefonum çaldı ve 0 850 li bir numara ve teleservis ten bir bayan bu gün teleservisi aradınız konuştunuz mu diye bende aradım ama fazla bekleyemediğimi söyledim sorununuz ne idi dedi motorola atrix cihaz için ödeme beklediğimi ne zaman ödeneceğini öğrenecektim dedim bende imei numarası istedi ama yanımda olmadığından iş yerinde dedim. bayan o zaman yasaldestek@teleservice.com adresine Metehan beye mail atarak ödemenizin ne zaman yapılacağını öğrenebilirsiniz dedi.
    hayırlı akşamlar.
  • bu gün teleservisi arayıp konuştum evraklar muhasebeye teslim edildiği tarihten itibaren 15 iş günü içinde yatırılır. ödeme motorola tarafından yapılıyormuş.
    kasım ayının 15 inde en geç kasım ayı içinde yatırılır dediler.
  • bende de aynı şekilde ücret iadesi yapılacaktır diyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: necc7

bu gün teleservisi arayıp konuştum evraklar muhasebeye teslim edildiği tarihten itibaren 15 iş günü içinde yatırılır. ödeme motorola tarafından yapılıyormuş.
    kasım ayının 15 inde en geç kasım ayı içinde yatırılır dediler.

hocam son durumu merak ettim ücret iadesi oldu mu?
  • henüz değişiklik yok hala beklemedeyim yatar yatmaz haber ederim.
  • kardeş bu gün baktım ücret iadesi yapılmıştır yazıyor. hemen hesaplarımı kontrol ettim evet ayın 15 inde hesabıma fatura tutarının tamamı yatırılmış. bende ücret iademe aldım artık darısı diğer ücret iadesi bekleyen arkadaşların başına.
  • joseph1979 kullanıcısına yanıt
    bendede aynen bu yazı yazıyor kaç gün sonra parayı iade ettiler size.
  • ben ankaradayım telefonun gps i bozuldu ve dün parmak izi oyucu çok ısındı patlayacak diye korktum. bıktım bu telefondan para iadesi istiyorum ne yapacağım hakkında bilgi verecek biri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.