Şimdi Ara

Motorola Atrix 649 TL + 100 TL Çek - Hepsiburada (17-19 Aralık 2012 - Güncel) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
7
Favori
51.720
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gördüğüm kadarıyla Atrix 4G İçin Ice Cream yayınlandı,bence yakında Atrix içinde güncellenecektir.Bekleyip göreceğiz.

4G İçin Ice Cream Sitesi

https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/90004
  • quote:

Orijinalden alıntı: wacker@

Bizim atrix de sonunda geldi. Kutu içeriği çok zengin dock vs. var. Bir tek hdmi kablo yok.

Mobil bağlantıyı nasıl açacağım bilen var mı?

dockne oluyor hocam.Laptop seklinde olan cihaz ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaz Motorola Atrix 4G mi yoksa Atrix 2 mi?

ben de bu telefonu almayı düşüyorum, kullanan arkadaşlar telefon nasıl tavsiye eder misiniz?

eski yönleri nelerdir mesela
  • Bazı arkadaşlar sadece telefon aldığı halde yanında ayrıca dock ünitesi mi geldi?

Medya oynatıcıya dönüştüren dock mu? Dizüstü görünümü kazandıran dock mu geldi? ayrıca bu dock üniteleri şu an icin kaçar lira mobil olunca göremiyorum

50 puan ve 100 lira çek avantajlarından yararlanmanın son günü nedir?

• arkadaşlar benim telefonum bugun geldi yanlız yanlıslıkmı yaptılar anlamadım bana 4g versiyonu geldi
  • Hadi bakalım hayırlı olur inş.

Az önce aldım world ile 12 taksit, birde taksit erteleme yaptım. Siparişe birde micro usb kablo ekledim benim diğer cihaz için. O da süper hızlı gönderi idi.

Şimdcik; telefon da hızlı gönderi idi.

50 TL world puan + 100 TL hediye çekmi garanti di mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

quote:

Orijinalden alıntı: T

quote:

benim ki kargoya varilmis 100 hediye ceki 50 wp + 30 play wp 500 e geldi

Hangi site?Nasıl?

hepsiburadadan aldim on siparisle 100 hediye ceki verecek 50 wp kampanyasi birde playcard olanlarin sanal cardla yaptigi alisverislere %10 veriyodu en fazla 30 tl bu sekilde 500 e geldi

siteye avantajix üzerinden girip alsaydın %2.5 daha alırdın.
    487,5 TL ye gelirdi cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: zupervisor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T

quote:

benim ki kargoya varilmis 100 hediye ceki 50 wp + 30 play wp 500 e geldi

Hangi site?Nasıl?

hepsiburadadan aldim on siparisle 100 hediye ceki verecek 50 wp kampanyasi birde playcard olanlarin sanal cardla yaptigi alisverislere %10 veriyodu en fazla 30 tl bu sekilde 500 e geldi

siteye avantajix üzerinden girip alsaydın %2.5 daha alırdın.
    487,5 TL ye gelirdi cihaz

telefon alımları sayılmıyor avantajix de bakmıştım onada

• atrixi eline ulaşan arkadaşlar

android versiyonu 2.2 froyo mu yoksa 2.3 gingerbread mi ?
    Motorola resmi sitesinde hala android 2.2 olarak versiyon belirtilmiş.
  • arkadaşlar ereyondan aldım dock var ama hdmı kablo yok. arkadaşlar işyerim biraz basık bir yerde kalıyor telefonların çekim gücü düşüyor bazı bölgelerde sinyal olmuyor daha önce bir süreliğine n73 kullanıyordum 3g aktifken güzel çekiyordu motorolada atrix de 3g aktifken bazı bölgelerde çekmiyor herhangi bir başka ayar program vs... varmıdır. kutunun üstünde now upgraded 2,3 yazıyor.
  • Arkadaşlar gsmarena 'dan karşılaştırdım Motoluxe ve Atrix i çok kararsız kaldım hangisini almalıyım diye. gsm arenada motoluxe yi daha yüksek fiyat aralığında gösteriyor ama bizde atrix daha pahalı. Sistem özelliğinde atrix önde ama karar verilecek gibi değil yani çok yakınlar birbirlerine yardım edin lütfen:) . telefonla herşeyi yapmak istiyorum direk mesajımın altına ne için aldığına bağlı gibi yorumlar olmasın diye dipnot olsun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurel

atrixi eline ulaşan arkadaşlar

android versiyonu 2.2 froyo mu yoksa 2.3 gingerbread mi ?
    Motorola resmi sitesinde hala android 2.2 olarak versiyon belirtilmiş.

2.3 gingerbread
  • quote:

Orijinalden alıntı: logsima

Arkadaşlar gsmarena 'dan karşılaştırdım Motoluxe ve Atrix i çok kararsız kaldım hangisini almalıyım diye. gsm arenada motoluxe yi daha yüksek fiyat aralığında gösteriyor ama bizde atrix daha pahalı. Sistem özelliğinde atrix önde ama karar verilecek gibi değil yani çok yakınlar birbirlerine yardım edin lütfen:) . telefonla herşeyi yapmak istiyorum direk mesajımın altına ne için aldığına bağlı gibi yorumlar olmasın diye dipnot olsun:)

Görünen köy kılavuz istemez; bariz atrix daha iyi. luxe'nin tek esprisi yeni olması. Bunun dışında sağşam oyunlarda sıkıntı çıkaracaktır. Açıkçası luxe modelinin tasarımdan başka +'sı yok gibi.

• Bu alet motoluxe den daha mı iyi arkadaşlar veya motoluxe ü tavsiye edermisiniz ? Telefonumu liseyi bitiren yiğenime alacağım (fikir verme açısından)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Bu alet motoluxe den daha mı iyi arkadaşlar veya motoluxe ü tavsiye edermisiniz ? Telefonumu liseyi bitiren yiğenime alacağım (fikir verme açısından)

tartışmayı başlatan kişi olarak konuya açıklık getireyim

motoluxe daha düşük donanımlı, daha ince ve zarif bir telefon. ayfon 4 ile aynı boyutta ama ekranı daha büyük şık bir cihaz. eşime almayı düşünüyorum.

atrix ise donanım olarak daha güçlü, hafızası 16gb, dock vs. aksesuarları ile kurcalamak ve oyun seven kişilere hitap ediyor.

kulvarları farklı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Bu alet motoluxe den daha mı iyi arkadaşlar veya motoluxe ü tavsiye edermisiniz ? Telefonumu liseyi bitiren yiğenime alacağım (fikir verme açısından)

tartışmayı başlatan kişi olarak konuya açıklık getireyim

motoluxe daha düşük donanımlı, daha ince ve zarif bir telefon. ayfon 4 ile aynı boyutta ama ekranı daha büyük şık bir cihaz. eşime almayı düşünüyorum.

atrix ise donanım olarak daha güçlü, hafızası 16gb, dock vs. aksesuarları ile kurcalamak ve oyun seven kişilere hitap ediyor.

kulvarları farklı yani

çok faydalı bir açıklama oldu teşekkürler.

• http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3159&m=1 görünce dayanamadım, World Card ile aldım 1 adet Atrix, 530 TL e gelmiş olacak cihaz ki bu paraya bu özelliklerde başka cihaz değil alternatif bile yok.. Umarım yanılmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Bazı arkadaşlar sadece telefon aldığı halde yanında ayrıca dock ünitesi mi geldi?

Medya oynatıcıya dönüştüren dock mu? Dizüstü görünümü kazandıran dock mu geldi? ayrıca bu dock üniteleri şu an icin kaçar lira mobil olunca göremiyorum

50 puan ve 100 lira çek avantajlarından yararlanmanın son günü nedir?

• Yanında neler geliyor arkadaslar, bu dock neyin nesi paket içinden mi çıkıyor? Bir resim ekler misiniz?

• Dün geldi benim kargo, Samsung wave den bu alete geçtim, android cidden çok hoşuma gitti, uygulama zenginliği çok iyi. bunun dışında ekran kalitesi wave e göre düşük , kamerası da ehh idare eder. henüz modifiye etmeden atrixin hızı beni tatmin etti, ilerde daha da hızlandırabilirim muhtemelen. Bu fiyata alınabilecek en iyi tel olmuş. içinden çıkan dock da sürpriz oldu. on numara (bu arada içinden hdmı kablo çıkmadı, bu kabloyu telefoncularda bulabilir miyim ?)
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.