Şimdi Ara

Motorlu panjur kullanan var mı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
3
Favori
85.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Peki arkadaşlar bu sistemin ısı yalıtımına etkisi nasıl olur sizce?

Evim balkonu içeri alarak komple sürgülü pimapen yaptırdım,kanatların boyu 180 ve enide toplamda 7 metre yani inanılmaz ısı kaybım var :(

Bu panjurların bir faydası olurmu sizce?
  • Otomatik kepenk ve panjurlu kepenk ler ısı kaybını çok büyük ölçüde engeleyemez fakat bir nebzede olsa yardımcı olur bu tarz sistemlerin asli görevi güvenliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeGoLaSs111 -- 28 Aralık 2016; 12:49:28 >
  • Selamalr,evde bir adet motorlu panjur var,içerde takılı manual veya telefon ile otomasyona komut vererek açabiliyorduk,ancak bu aparat bozuldu ve yenisi yok.İçerden duvara kumandayı takıp çıkarken manual açıp,dışardan gelince kumanda ile açabileceğimiz kaliteli kumanda ünitesi için marka ve yer önerebilir misiniz?
  • Ben sadece size bu firma ilede bir görüşün öyle yaptırın derim

Link : Kepenk
  • Merhabalar,

İstanbul ve Çevre illere motorlu panjur ürün ve hizmetlerimizle çalışmaktayız. Dileyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz.

Türkiyenin her yerine demonte olarak ta göndermekteyiz.

Somfy ve Mosel marka motorlu panjur/otomatik panjur ünitelerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

saygılar.
  • Merhaba arkadaşlar ;

otomatik kapı, panjur, seksiyonel kapı, bariyer , kayar kapı, kepenk gibi ihtiyaçlarınız için ankara ve çevre illerde arıza tamir bakım ve/veya yeni kurulum ihtiyaçlarınız için yardımcı olabilirim.

Ayrıca soğuk oda iklimlendirme sistemleri konusunda da yardımcı olabilirim.

Ne iş olsa yaparız diyeyim :))

iletişim için 0505 744 37 70

sitaş sogutma sistemlerinden de ulaşabilirsiniz 0312 395 43 73 Atakan
  • Arkadaşlar ben de otomatik panjur taktırmak istiyorum Manisa Merkezde sitenin 7. katında oturuyorum. İkindiden sonra çok fazla sıcak oluyor tek amacım sıcaktan bir nebze olsun korunmak.
    Acaba panjur beni sıcaktan koruyabilir mi?

Bu amaçla taktırmış olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

(Bu arada bi firmayı aradım 3 pencere için 1500 tl fiyat verdi kumandasız, fiyat nasıl?)

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybey45 -- 29 Mayıs 2016; 8:25:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Bir kaç gün içinde yaptırmayı düşünüyorum, boşuna yaptırmayayım. Az önce arkadaşla görüştüm o da camları değişlir ısı yalıtımı için dedi.

Bilemiyorum.

• KESİNLİKLE BİLGİ AMACLI PAYLAŞIMDIR KİMSEYLE BİR POLİMİĞİM ÜSTÜN GÖRMÜŞLÜĞÜM YOKTUR İZMİR VE ÇEVRE İLLERDE SERVİS VE MONTAJIMIZ VARDIR 05323081735
    panjur ıster tek ıster 50 tane olsun kesınlıkle frekans karısmaz motorlu panjurlarda maksımum garantı 5 yıldır yerli yada cin malı motorlarda 2 yıldır kesınlıklede garantıden degısım olmaz demıyorum ama cogu zaman montaj sırasında arızalıysa degısır kuyllandıktan sonra bozulursa cok ugrasırsanız deıgtıre bılırsınız takan fırma ınsıyatıfınde tamıratlarda uzerınden cıkan motor 10 nm veya 20 nm de olsa ben cın malı motorda 50 nm kullanırım devamlı onun ıcınde taktıgım cın malı motora 10 yıl garantı verırım kapalı kutuda geldıgı ıcın motor gucunu musterı goremez vede hangı nm oldugunu anlayamaz ama basıt bır sekılde tor gucunuzu deneye bılırsınız panjurunuzu yukarı kaldırıken elınızle assaya dogru abartılı bırsekılde olamadan asılın eger motor zorlanıyorsa ıkı seneye omru dolar
    motorlu panjur ile ilgili her turlu teknık konu ıcın bılgı alabılır malzeme temin ede bılırsınız
    www.cinarpanjur.comwww.panjurcum.com Motorlu panjur kullanan var mı ?
     Motorlu panjur kullanan var mı ?

KİMİ YAPTIĞIYLA KİMİ YAPAMADIKLARIYLA ANILIR

• aybey45 A kullanıcısına yanıt
    hayırlı aksamlar eger cok ruzgar alan bır cephede ıse panjurlarınız alümınyum sıkıntılı olabılır zaman ıcerısınde ses yapmamasını saglayan fıtıller asınır ılerıde sesten sıkıntı yasaya bılırsınız alümınyum olarak dusunuyor ısenız acık renklerı tercıh etmenızı onerırım
  • dr.amon kullanıcısına yanıt
     Motorlu panjur kullanan var mı ? Motorlu panjur kullanan var mı ? Motorlu panjur kullanan var mı ? Motorlu panjur kullanan var mı ? Motorlu panjur kullanan var mı ?

• panjurcum.com P kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Yeni aldığımız evde elektrikli panjur var. Evde temizlik yapıldıktan sonra bir tanesi çalışmaz oldu. Panjur yukarıya çıkmış ve uç kısmı görünmüyor. Düğmeye basınca sesi geliyor, bulunduğu yerde oynama yapıyor ama aşağı inmiyor. İnşallah maliyetli bir arıza değildir.

Bir de bizim çocuk biraz haylaz, bunların düğmelerine basıp duracak illa. Düğmeleri iptal edip kumandalıya çevirme şansı var mıdır?
  • Günümüzün modern mimarisinin vazgeçilmezi şıklık konforun ve kullanım kolaylığı açısından tercih edilen motorlu panjur sistemleri ile ilgili imalat montaj ve bakım onarım çalışmalarında size gerekli uzman desteği verebiliriz bunum için bize web sitemizin Online Teklif bölümünden veya +90 0216 291 16 69 telefon numaramızdan ulaşabilrisiniz.

Saygılarımızla

AdaYapıCam Alüminyum Doğrama Sistemleri

• Panjur yaptirirken dikkat edilmesi gereken ozelliklekr yazar misiniz?

Motoru ne marka olmali?

Profil malzdmesi standartmidir.

Hic kullanmadik simdiye kadar.

Birde yaptirmayi dusundumuz pencere oldukca genis. Genis olunca dilimleri kalinlasiyor mu? Bir komsu yaptirmis dukkan kepengi gibi duruyor.

• Motorlu Panjur ve Kepenk ünitelerinde alanlarında kalite ile özdeşleşmiş Somfy, Alusel, Elero gibi kalitesini dünya çapında kanıtlamış markaların ürünleri kullanıyoruz. Özellikle konutlarda ortaya çıkan termal ve akustik ekstra yalıtım ve Güvenlik ihtiyacına uygun Somfy motorlu panjur üniteleri ile, Kış döneminde evlerde %25’e varan ekstra yalıtım, Solar radyasyonun tamamen ortadan kalkması ve 10 db’e varan ekstra akustik yalıtım sağlıyoruz. Müşteri taleplerine uygun uygun, evlerinizin mimari tasarımı ile uyum sağlayabilecek standartta ve dilediğiniz renk kombinasyonları ile sizlere sunulan Motorlu Panjur üniteleri, üstün nitelikleri ile yıllar boyunca ilk günkü gibi çalışarak hizmet vermeye devam eder. motorlu Panjur üniteleri ile maksimum konfor. Monoblok ve Dıştan Takma Panjur çeşitleri ile talebinize uygun ürün ve hizmetlerimiz ile tanışmak, Panjur ve Kepenk Sistemleri ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Günümüz koşullarında ihtiyaca dönük gelişen motorlu panjur uygulamaları ve bağımsız mekanlarda neredeyse zorunlu hale gelen garaj kapısı sistemleri ile yapıların güvenlik ve konfor arayışınızda da uygulamalarımızla yanınızdayız.Motorlu panjurların her geçen gün gelişen kullanım alanlarından biride aynı zamanda günümüzün vazgeçilmezi haline gelen alışveriş merkezlerinde bölüm ayırmada modern çözüm ve güvenlik odaklı yaklaşımla kepenk niteliğinde kullanılmaktadır.

Uzaktan Kontrolün Konforu;
    Motorlu panjurlar uzaktan kumandalı çalışma sistemi ile binanın ayrı ayrı ya da bütün olarak kontrol edilir olması “akıllı ev ” sistemine uyumlu uygulama avantajları da sağlamaktadır. Kullanılan alıcılar 50 metre uzaklıklardan bile açma ve kapama özelliğine sahiptir.10 Ampere kadar akım çekebilirler.İstenildiği kadar kumanda tanımlatabilirsiniz. Uzaktan kumandaların yanlışlıkla kullanımları önlemek için güvenlik kapaklı olarak üretilmiştir.

Panjurlarınızı oda oda ve bölüm bölüm kontrol edin.
    Oda içindeki doğal gün ışığını zevkinize göre ayarlayın.
    Uzaktan kumanda sayesinde daha fazla özgürlük.
    Daha rahat askı halkası, “my” fonksiyonu
    Sorunsuz kullanım geliştirilmiş tasarım
    Rts: Radyo frekans teknolojisine sahip,
    Yenilenebilir çağdaş ve modern bir tasarım.

Emre Motorlu Panjur
    Ekstra Isı ve Ses Yalıtımı;
    Motorlu panjur sistemleri, evlerinize yalıtım konusunda minumum %35 oranında bir katkı sağlar. Birçok olumsuz dış hava koşullarından korunmanıza yardımcı olur. Kar, yağmur ve güneş gibi etkilerden sizleri korumakla birlikte hırsızsa karşı güvenli ve huzurlu bir şekilde rahat etmenizi sağlar. Gürültüyü engelleyen yapısıyla yaşanılan tüm yerlerde huzur sağlayan motorlu panjur sistemleri tüm günün ve dışarının yoğunluğunu evinize taşımaktan sizi kurtarır.

Güvenli İş ve Yaşam Alanları;
    Önemli bir maddi kaynak deposu olan ve insanların iş yerleri ve yaşam alanları alanlarının güvenliği oldukça önemlidir. Art niyetli kişilerin hırsızlık ve gasp için en çok tercih ettiği yerlerden biri olan işyerleri, evler ekstra bir güvenlik ve dikkat ister. İşte bu güvenlik faktörlerinden bir tanesi ve beklide en önemli olan iş yerleri ve evler için motorlu panjur sistemleridir. Alüminyum Motorlu Panjurlar, Galvaniz Motorlu Panjurlar ve Çelik Motorlu Panjur gibi kullanılan malzemelere göre çeşitlere ayrılan bu sistemler, uygulanacağı alanın maddi ciddi maddi kayıplar vermesine engel olur.

Kaynak://https://www.emrepanjurpimapen.com/hizmetlerimiz/motorlu-panjur/

• Bugün fiyat aldım y220 g330 alüminyum 3500 galvaniz çelik 2500 ama ben sahile yakın olduğum için galvaniz kuflenme ve kabarma gibi olumsuzluklar yaparmı acaba bu konuda ve fiyat konusunda görüş bildirebilirseniz sevinirim

• Konuyu hortlatmış olacağım ama bilenlere bir soru sormak istiyorum.
    Lameller pvc ve alüminyum olarak seçilebiliyor sanırım.

Acaba hangisi daha iyi olur bilenler aydınlatırsa sevinirim.

• Merhaba, evde çocuk odası kuzeyde kalıyor ve soğuk oluyor diğer odalara göre, yer Konya. Bununla birlikte odadaki cam 2,5*2 ölçüsünde ve odaya göre oldukça büyük kenarlarda biraz duvar kalıyor sadece. Bu sebeple buraya içten yalıtım da yapılsa camların büyüklüğü nedeniyle faydası olmaz, fayda sağlayacak tek şey panjur şeklinde öneriler aldım. Benzer koşullarda panjur farkını kıyaslayabilecek var mı? Farkedilir şekilde etki eder mi? 1900-2000 TL gibi fiyatlar aldım en uygun motorlu ve 43 mm. Yaptırmaya değer mi sizce? Teşekkürler

• dairede monoblok panjurlu pimapen takılı. müteahhit panjur kutularına yalıtım yapmamış, dışarının sesi ve soğuğu eve giriyor. kendimce bir takım yalıtım malzemeleriyle bir şeyler yaptım ama yeterli sonuç alamadım.

İstanbul' da monoblok panjur yalıtımı yapabilecek, pvc den anlayan firma var mı? Yalnız düzgün ve doğru insanları arıyorum, zira bu sahtekar müteahhitden çok çektim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.