Şimdi Ara

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmanlı13

quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Mayıs'ta il toplantıları, Haziran'da ise büyük buluşma organizasyonunu gerçekleştirebiliriz. Tarih olarak da Mayıs ve Haziran aylarının ikinci Pazar günü fena olmaz gibi.

evet iyi olur hazirandaki ikinci bölüm sınav tarihleriyle çakışmasında

Yok yok ayarlıcaz merak etme

• Ankara'da olursa katılırım, daha önce Ünal'ın düzenliğine katılmıştık. Çok katılımcı yoktu ama güzel geçmişti. Kuş Serisi grubundan gelenler olacaktır. Durumlar netleşsin, oraya da duyururuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Ankara'da olursa katılırım, daha önce Ünal'ın düzenliğine katılmıştık. Çok katılımcı yoktu ama güzel geçmişti. Kuş Serisi grubundan gelenler olacaktır. Durumlar netleşsin, oraya da duyururuz.

Ankarada bende varım aranızda inşallah yine güzel geçer abi
  • quote:

Arkadaşlar büyük organizasyondan önce eş zamanlı il buluşmaları yapalım diyoruz.

Mesela Mayıs ayında güzel bir İstanbul toplantısı yapalım. İstanbul'a yarım saat mesafede Kilyos, Şile, Polonezköy gibi bir yerde ister açık hava ister rezerve edilmiş bir mekanda toplanalım, yeni katılan arkadaşlarla tanışalım düşüncesindeyim. Ankara'daki arkadaşlarla da aynı anda toplanırlarsa güzel bir süreç olur. Bu il toplantılarındaki izlenimler de sonraki genel buluşma için planlı, programlı bir organizasyon için ön ayak olmuş olur.

Lütfen görüşlerinizi ve önerilerinizi esirgemeyiniz.

istanbul buluşması güzel olur hem daha önce tanışılmış olur.
  • Zaten meydanı boş bırakmayıp uygulamada rol oynayacağım ileride fakat taslak aşamasını konuşuyoruz madem, bende aktiviteler yapılsın derim.
    Hatta er meydanına da bekleriz kalkış yarışı vs. amacıyla. Nasıl olsa Attraction aracını sattı, çok sıkıntı çekmem.
  • Hazirana kadar İzmir'de olacağımdan dolayı İstanbul tayfasının affını diliyorum. Umarım İzmir'de de bir buluşma olur da katılıp buradaki arkadaşlarla da tanışabilirim. Yazın abantta dahil olmak üzere her yere gelirim ve arabası olmayan veya uzaktan otobüsle veya uçakla gelecek olan arkadaşlara seve seve servis yapabilirim. Gelişmeleri burdan takip edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Geçen seneki buluşmamızdan...

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI

Benim gözlerde sorun var sanırım yorumlayamadım resmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: RqJnr

Zaten meydanı boş bırakmayıp uygulamada rol oynayacağım ileride fakat taslak aşamasını konuşuyoruz madem, bende aktiviteler yapılsın derim.
    Hatta er meydanına da bekleriz kalkış yarışı vs. amacıyla. Nasıl olsa Attraction aracını sattı, çok sıkıntı çekmem.

kalkış yarışı deme bana

benimki kalkmıyo

• hatta polemik atiyba ve bucakli da şahit, benimkisi daha hızlı kalkıyo

edit: çok ofsayt cümleler oldu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 17 Mart 2010; 21:28:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

hatta polemik atiyba ve bucakli da şahit, benimkisi daha hızlı kalkıyo

edit: çok ofsayt cümleler oldu ama

edit: arkadaşım ayıp oluyor ama öyle ortalık yerde söylenmez bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 17 Mart 2010; 21:33:30 >

• buluşmaya kimseden beni istemiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

buluşmaya kimseden beni istemiyo

özel davet mi bekliyosun,gel sen

• Kimseyi davet etmiyoruz. İstanbul ve Genel buluşmalardan 2 hafta önce buluşma konularını açar, son 1 hafta kala da listeleri hazırlarız.
  • Çok iyi düşünülmüş, hatta niye şimdiye kadar bol katılımlı bir organizasyon gerçekleştirilememiş diyorum. Bir de anket fikrine katılıyorum, yer ve tarih konusunda. Ayrıca önce şehir organizasyonu daha sonra genel buluşma kesinlikle çok mantıklı. Gördüğüm kadarıyla samimi arkadaşlar oldukça fazla, ben de o kadar mesaj yazıp katılıyorum konulara ancak kimseyle şöyle bi muhabbetim olmadı ufak tefek "arkadaşa katılıyorumlar" dışında. Birtek tanıdığım tassellhoff, onu da ortak bi yerden tanıyorum, görmüşlüğüm yok. Kendisi colt fatihidir biliyorsunuz. Bu arada konvoy olacaksa lütfen bizim gibi 1.2 motorlu araçları düşünerek hareket edelim :) Er meydanı filan demiş arkadaşlar gözüm korktu. Gerçi 75 hp ile çok kötü değilim ama 109 hp 240 nm lik dizel focuslara yetişecem diye uğraştırmayın beni...
  • quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Çok iyi düşünülmüş, hatta niye şimdiye kadar bol katılımlı bir organizasyon gerçekleştirilememiş diyorum. Bir de anket fikrine katılıyorum, yer ve tarih konusunda. Ayrıca önce şehir organizasyonu daha sonra genel buluşma kesinlikle çok mantıklı. Gördüğüm kadarıyla samimi arkadaşlar oldukça fazla, ben de o kadar mesaj yazıp katılıyorum konulara ancak kimseyle şöyle bi muhabbetim olmadı ufak tefek "arkadaşa katılıyorumlar" dışında. Birtek tanıdığım tassellhoff, onu da ortak bi yerden tanıyorum, görmüşlüğüm yok. Kendisi colt fatihidir biliyorsunuz. Bu arada konvoy olacaksa lütfen bizim gibi 1.2 motorlu araçları düşünerek hareket edelim :) Er meydanı filan demiş arkadaşlar gözüm korktu. Gerçi 75 hp ile çok kötü değilim ama 109 hp 240 nm lik dizel focuslara yetişecem diye uğraştırmayın beni...

Sizleri öne koyarız problem olmaz bi arkada itişip kakışırız.Şehir organizasyonlarını yapıcaz umarım şehir organizasyonlarına kadar herkesin isteği bu kadar olur şimdi konu eskir fln ondan korkuyorum

• Arkadaşlar bu buluşmaya katılmak isterim tam tarih belirlenirse daha iyi olacak.
    Ben mesela 15 Hazirandan sonra 2-3 hafta istanbulda olucam. umarım tarih uyarda güzel bir buluşma olur.
  • quote:

Ankara'da olursa katılırım, daha önce Ünal'ın düzenliğine katılmıştık. Çok katılımcı yoktu ama güzel geçmişti. Kuş Serisi grubundan gelenler olacaktır. Durumlar netleşsin, oraya da duyururuz.

Hatırladım seni raja,tekrar görüşmek dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Hatırladım seni raja,tekrar görüşmek dileğiyle

Evet kardeşim, umarım tekrar görüşebiliriz. Biz yine Kuşçular olarak katılırız

• Şuanda asker iznindeyim bu hafta sonu olsaydı gelirdim buluşmaya :) Artık bidehaki mevsime...
  • quote:

Mayıs'ta il toplantıları, Haziran'da ise büyük buluşma organizasyonunu gerçekleştirebiliriz.

Adamdaki ciddiyete bak sanki forum buluşması tertiplemiyor da anadoluda türk birliğini kuruyor çabanı takdir ettim dostum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.