Şimdi Ara

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: impress

kambersiz düğün olmaz yazın beni de

Abi abant buluşmasına alet edevat da getir xenon la herkesi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Mayıs'ta il toplantıları, Haziran'da ise büyük buluşma organizasyonunu gerçekleştirebiliriz.

Adamdaki ciddiyete bak sanki forum buluşması tertiplemiyor da anadoluda türk birliğini kuruyor çabanı takdir ettim dostum

Yeri gelir onu da yapar Milli Mücadele yaparız ayıp ettin. Bu ülke hepimizin

Konumuza dönersek, böylesi büyük bir buluşma çok yararlı olacaktır diye düşünüyorum. En azından 3-5 dergiye de çıkar isim yaparız. Hatta bakarsın forum.otomobilhaber.com diye adres ayarlar Gün abimiz

Yusuf ustam Caddy için de getir 1 takım

• Bu arada otomobil forumu olarak en mümkün olan en yüksek sayıda araba ile buluşma yaparsak çok cici olur.
  • Buluşma tarihi belirlendi mi? Ona göre yurtdışı toplantı tarihlerimi düzenleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Buluşma tarihi belirlendi mi? Ona göre yurtdışı toplantı tarihlerimi düzenleyeceğim.

Hiç birşey tam olarak belli değil ancak mayıs veya nisan sonlarında şehir toplantıları düzenlenecek sonrasında toplu karar alınacak abant(umuyorum)da günü birlik buluşma düzenlenecek haziran sonu
  • Şu sıralar asabiyim. Sağa sola çatıyorum. Buluşmaya kadar benden nefret etmeyen adam kalmayacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.B.K

Şu sıralar asabiyim. Sağa sola çatıyorum. Buluşmaya kadar benden nefret etmeyen adam kalmayacak gibi

Aman abim seni bilen biliyo buluşmaya birbirini bilmeyen adam zaten gelmiyor gelenlerde yüzyüze muhabbet farklı olur tabiki.

• quote:

Şu sıralar asabiyim. Sağa sola çatıyorum. Buluşmaya kadar benden nefret etmeyen adam kalmayacak gibi

gel bir ıhlamurumu iç bişeyciğin kalmaz

• Haziran'ın ilk haftasonu diyelim o halde.

O.B.K; yeni mi farkettin
  • quote:

Haziran'ın ilk haftasonu diyelim o halde.

O.B.K; yeni mi farkettin

Mümkün ise 20 sinden sonra olabilirmi hocam lys sınavım varda 19 unda!
  • quote:

O.B.K; yeni mi farkettin

Coşkun farkındaydık hep de, bu kadar yüz bulacaklarını, bunlara bu kadar prim verildiğini, istedikleri herkesi yardakçıları gibi kullanabileceklerini tahmin etmemiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.B.K -- 18 Mart 2010; 23:43:39 >
  • osmanlı13; olabilir tabi genele uymak lazım.

quote:

quote:

O.B.K; yeni mi farkettin

Coşkun farkındaydık hep de, bu kadar yüz bulacaklarını, bunlara bu kadar prim verildiğini, istedikleri herkesi köpekleri olarak kullanabileceklerini tahmin etmemiştik.

Abi bence bu gözaltılara misilleme olarak otobüsler ateşe verilmeliydi. Şaka yapmıyorum, Yunanistan'da geçen yıl öğrenciler neler yaptı gördük.

Bu ülkeyi bu hale getirenlere oy verenlerin çocukları bu ülkeyi kurtaracak. Zamanı gelecek onun da.

• quote:

osmanlı13; olabilir tabi genele uymak lazım.

quote:

quote:

O.B.K; yeni mi farkettin

Coşkun farkındaydık hep de, bu kadar yüz bulacaklarını, bunlara bu kadar prim verildiğini, istedikleri herkesi köpekleri olarak kullanabileceklerini tahmin etmemiştik.

Abi bence bu gözaltılara misilleme olarak otobüsler ateşe verilmeliydi. Şaka yapmıyorum, Yunanistan'da geçen yıl öğrenciler neler yaptı gördük.

Bu ülkeyi bu hale getirenlere oy verenlerin çocukları bu ülkeyi kurtaracak. Zamanı gelecek onun da.

Bazı sivri zekalılar o zaman kamu malı der hoplarlar...

Bilmezler ki bu araçlar gökçek'in darphanesi... Bilmezler ki bu kamu malları ile öğrenciler soyuluyor, hakları gasp ediliyor... Bilmezler ki bunların amacı hizmet değil, kar...

• ee abi geliyor musun buluşma olursa?
  • quote:

ee abi geliyor musun buluşma olursa?

Baksana burada muhabbet olmuyor be Coşkun'um. Yüzyüze muhabbet etmek lazım. Gelirim tabi ki...
  • obk hocam senden haz etmeyeni itina ile linç ederiz sen meraklanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soylukan

obk hocam senden haz etmeyeni itina ile linç ederiz sen meraklanma

Saolasın hocam.

Lakin onlar da lazım. Ot çöp olmadan birbirimizin kıymetini zor anlarız...

Varsın onlar da solusun...

Ah bir de solucan gibi toprağın altında solumasalar da çıksalar orta meydana... görsek kimmiş kim değilmiş... Kim adammış, kim samanmış...
  • Okul bitti memleketteyim ama gelmeyi çok isterim.Lancia'ma atlar gelirim Kütahya-Eskişehirden toplu gidilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.