Şimdi Ara

motorlu araçlar dünyası Balıkesir buluşması tarih değişti 21 şubat saat 12 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konumuz güncel kalsında katılımcı sayımız artar belkim
  • Yağmur sorun değil, önemli olan zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

Yağmur sorun değil, önemli olan zaman

evet en çok kişiyi hangi zamanda yakalayabiliriz
    yoksa açıklıkta duracak halimiz yok
  • en son okudugumda tarih 14 subattı benimde ctesi balıkesirde olacagım bugun kesinlesti sevinmistim tam baslıgı actım geliyorum yazmak icin ama o da ne 21 subata alınmıs neyse saglık olsun zaten cok fazla takılmadan sadece bir merhaba diyebilecektim kısmet değilmis
    belki haftaya ctesi yine balıkesir yoluna düseriz tesadüf ya belli mi olur
  • 21 şubat cts hava hava yağmurlu 9/2 olacak son yahminlere görehttp://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/wxdetail/TUXX0041?dayNum=7
  • hocam havanın durumu problem değil eğerki 21 şubatta katılımcı sayımız en çok olacaksa o zaman yapalım
  • Bu arada yaylada'da bowling varmış. Nasıl bir yer, giden var mı? Olmazsa orada buluşup bowling de oynayabiliriz. Kış için uygun bir spor
  • uyar ben hiç oynamadım. arkadaşlar çok iyi değil diyolar top az varmış filan uygun numara bulamamaış filan. ama denenebilir.
  • quote:

Bu arada yaylada'da bowling varmış. Nasıl bir yer, giden var mı? Olmazsa orada buluşup bowling de oynayabiliriz. Kış için uygun bir spor

Geçenlerde oraya bilardo oynamaya gittim, esnaf ahlakına sahip bir yer değil, bir daha da gitmem.

Bir arkadaşla bilardo oynadık orada, tam 1 saat 35 dakika olmuş, arkadaş bırakalım dedi ok dedim ben de. Kasaya gittik, hesabı ödeyeceğiz. Bilardonun saatinin 6 lira olduğunu biliyorum. Masayı gösterdik, bırakıyoruz dedik. Şöyle bir diyalog gelişti.

Eleman: Borcunuz 12 lira.

Polemik: Biz 2 saat oynamadık ki, 1 saat 35 dakika oynadık. Saat ücreti 6 lira değil mi?

Eleman: 6 lira ama, yarım saati geçince bir saat parası alıyoruz.

Polemik: Böyle saçma bir şey var mı, 2 saat oynamadık ki 2 saat parası verelim. Neden oynamadığımız zamanın parasını verelim?

Eleman: O zaman siz de 2 saate tamamlayın.

Polemik: Bıraktık oyunu, 2 saate tamamlamak zorunda mıyız? Böyle saçma şey olmaz.

Eleman: Ama bizim bu uygulamamız yeni değil ki. Açıldığından beri bu şekilde uygulamamız.

Polemik: O zaman açıldığından beri saçma iş yapıyorsunuz.

Asla 3 liranın peşinde değilim, ama resmen yolunacak kaz gibi bakıyorlar müşteriye. Ben bir daha asla gitmem oraya, esnaf ahlakı olur insanda biraz. Bu kafayla devam etsinler bakalım.

• Balıkesir'de öğreniciyi gördüler mi yolmaya çalışıyolar normal bişey. zaten ilde üniversite olmasa il bu hallere gelemezdi kesinlikle ama nato mermer nato kafa
  • Bizim esnafımızın genel mantığı bu ne yazık ki! Şimdi tek salon olduğu için böylelerdir. İleride bir kaç rakipleri çıksın bak nasıl yola gelirler. Düşünmüyor ki adam, "ben böyle yaparsam adam gelir mi bir daha" diye. Hele bilardo için zaten gitmez millet oraya. Her yer salon kaynıyor

Bu arada bilardo da fena fikir değil aslında, epeydir oynamıyorum özledim
  • gokartta vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    kapalı otoparkın arka tarafından geçerken görmüştüm.hava bozuk falan olmazsa onuda yapabiliriz
    alternatif bol opeth hocamın ilkinde yazdığı gibi toplanıp limon cafede çay çorba içip muhabbette edebiliriz.
  • quote:

Bizim esnafımızın genel mantığı bu ne yazık ki! Şimdi tek salon olduğu için böylelerdir. İleride bir kaç rakipleri çıksın bak nasıl yola gelirler. Düşünmüyor ki adam, "ben böyle yaparsam adam gelir mi bir daha" diye. Hele bilardo için zaten gitmez millet oraya. Her yer salon kaynıyor

Aynen, Balıkesirli esnafı n genelini hiç sevmiyorum desem yeridir.

Kurtdereli Spor hiç kampanya yapmazdı, en fazla %30 indirim yapardı. Yaylada'da Nike açıldı, her sezon sonunda bir alana bir bedava. Adidas sanırım artık dayanamadı ve onlar da 1 alana 1 bedava yaptı ilk kez.

Bu Nike sürekli kampanya yaparken sormuştum adamlara, Balıkesirli esnaf yapmaz sürekli kampanya, sizin ise sürekli kampanya var, ne iş diye. Adam dedi, biz Balıkesirli değiliz. Eh dedim şimdi oldu işte.

quote:

Balıkesir'de öğreniciyi gördüler mi yolmaya çalışıyolar normal bişey. zaten ilde üniversite olmasa il bu hallere gelemezdi kesinlikle ama nato mermer nato kafa

Büyük konuşmayım ama bir daha gitmem. Çatı Kafe de fena soydu bizi, Balıkesir gibi öğrenci ve memur şehrinde 2 salep 9 lira olur mu? El insaf! İstanbul'da çok daha ciddi hesap ödediğim çok oluyor ama gittiğim yerler de ona göre oluyor. Kitchenette'de limonata içmiştim yemeğin yanında, o bile 6 lira idi. Orada o limonata hiç koymadı, koymaz ama Balıkesir'de 2 salep 9 lira canımı acıttı.

• quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

Balıkesir'de öğreniciyi gördüler mi yolmaya çalışıyolar normal bişey. zaten ilde üniversite olmasa il bu hallere gelemezdi kesinlikle ama nato mermer nato kafa

balıkesirliler kızmasın ama
    sadece öğrenciyimi??
    adamlar tuttuğunu yolmaya çalışıyorlar.
    bencede türkiyenin en kötü esnafı diyebilirim. ben ünv kayseride okudum. esnafı kayseriye kursa göndermek lazım.
    alışverişi biriktirip bursaya yada izmire gidiyorum daha karlı oluyor. mazot parası dahil kurtarıyorum gezdiğim yanıma kar kalıyor.
    üzgünüm ama gerçek bu

• quote:

Orjinalden alıntı: lokosit

quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

balıkesirliler kızmasın ama

Balıkesirliler belki kızmıştır. Belkide üzülmüştür.
    Balıkesir buluşmasından konu nerelere gelmiş.
    Sapla samanı karıştırmayın.

• tamam o zaman buluşmayı bursada yapalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

quote:

Bizim esnafımızın genel mantığı bu ne yazık ki! Şimdi tek salon olduğu için böylelerdir. İleride bir kaç rakipleri çıksın bak nasıl yola gelirler. Düşünmüyor ki adam, "ben böyle yaparsam adam gelir mi bir daha" diye. Hele bilardo için zaten gitmez millet oraya. Her yer salon kaynıyor

Aynen, Balıkesirli esnafı n genelini hiç sevmiyorum desem yeridir.

Kurtdereli Spor hiç kampanya yapmazdı, en fazla %30 indirim yapardı. Yaylada'da Nike açıldı, her sezon sonunda bir alana bir bedava. Adidas sanırım artık dayanamadı ve onlar da 1 alana 1 bedava yaptı ilk kez.

Bu Nike sürekli kampanya yaparken sormuştum adamlara, Balıkesirli esnaf yapmaz sürekli kampanya, sizin ise sürekli kampanya var, ne iş diye. Adam dedi, biz Balıkesirli değiliz. Eh dedim şimdi oldu işte.

quote:

Büyük konuşmayım ama bir daha gitmem. Çatı Kafe de fena soydu bizi, Balıkesir gibi öğrenci ve memur şehrinde 2 salep 9 lira olur mu? El insaf! İstanbul'da çok daha ciddi hesap ödediğim çok oluyor ama gittiğim yerler de ona göre oluyor. Kitchenette'de limonata içmiştim yemeğin yanında, o bile 6 lira idi. Orada o limonata hiç koymadı, koymaz ama Balıkesir'de 2 salep 9 lira canımı acıttı.

Balıkesirli olup da benimle hem fikir olanlar varmış demekki. ev sahibi kiracı olayına hiç girmeyelim tabi. yada buluşunca konuşuruz neyse konu kaymasın. yer çok tabi. hava güzel olsaydı değirmenboğazına gidip içip dönemeyebiliriz de. ilk başta limon cafe dedik limon cafe olsun en azından arabayla bi yerden bi yere gitmenin anlamı olsun. yay/ada'ya yürüyerek de giderim zaten.

valla bilardoyla fazla aram yok limon cafe'de takılırız filan. karting işi de hava muhalefeti nedeniyle biraz zor zaten hava karardığında buluşucağımızdan ve hava yağmurlu olacağından kapalı bir mekan olması daha iyi olacaktır.

• durum hala aynı değilmi 21 şubatta görüşüyoruz
  • evet
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.