Şimdi Ara

motorlu araçlar dünyası Balıkesir buluşması tarih değişti 21 şubat saat 12 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • diğer haftalarda yine haftasonu yapmamız mümkün olamazmı.14 değilde 21 şubat olsun
    katılımcı sayımızın düşmememsi için çabalıyorum
  • 14 Şubat Sevgililer Günü'nde bulışacaksınız ya helal olsun. Kem gözler size mani olmasın sakın? Mesela" birlikte vakit geçirelim "diyen ama yüz bulamayan sevgililer!!!!!!

Kız ---Sevgilim,cumartesi ne yapıyoruz. ? Biliyorsun Sevgililer Günü.....

Erkek---Olmaz işim var,DH olarak toplanacağız!!!!!!

Kız ---
  • Aaa sevgililer günü müydü cumartesi? Neyse, ben evliyim ve şiddetle karşıyım o güne

Zaten iki üç saatlik bir program yapacağız. Ondan sonra herkes sevgilisine ulaşabilir.
  • polemik pazar günü istanbul'a dönüyor cuma da olmuyor. coolfire yüzünden. ne olursa olsun 5 kişi oluyoruz yani

iptal edebiliriz bugün zaten lastiğim patladı gittim sanayiden fiyat baktım filan. cumartesiye kadar taktırabilir miyim bakalım. nakit sıkıntım sağolsun. bu aralar bende bişiler var ama hayırlısı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coolfire

Aaa sevgililer günü müydü cumartesi? Neyse, ben evliyim ve şiddetle karşıyım o güne

Zaten iki üç saatlik bir program yapacağız. Ondan sonra herkes sevgilisine ulaşabilir.

Valla,iyi cesaret,demek sizde sevgililer günü işlemiyor. Emin misin,eşin de aynı kanıda mı?

Bizde de pek geçerli olmasa da ve evli de olsak çocukları bırakıp,arkadaşlarla 2 günlüğüne Uludağ'a kaçış planı yaptık.
  • 1 hafta rötar yapsak kimse burlarda olmayacak mı şimdi?
  • 21 şubat cts olursa bi polemik olmaz yine 5 kişiyiz. gerçi bende olmayabilirim carşamba sınavlarım bitiyo gözüküyor. belki erken gider kayıtın bi daha dönerim filan.
  • Ben çoğunluğun kararına uyarım. Aranızda başka bir zaman belirlerseniz uymaya çalışırım. Mesela pazar günü Polemik için uygun saatler vardır belki?
  • quote:

Ben çoğunluğun kararına uyarım. Aranızda başka bir zaman belirlerseniz uymaya çalışırım. Mesela pazar günü Polemik için uygun saatler vardır belki?

aa evet istanbula gitmeden de buluşabiliriz maksat fire vermeden buluşabilmek
  • Pazar günü otobüsüm öğlen 12.45'te. Pazar günü bir yere kıpırdayabilmem mümkün değil.

Sadece beni düşünmeyin, bana uygun olmaz ama başkalarına uygun olur, daha fazla katılım olabilecekse başka zamana çekin buluşmayı. Tabi ki gelmeyi istiyorum ama bana uygun olan diğer arkadaşlara uygun değilse bana uygun zamanda değil de başka zamanda yapın, fazla katılım benim gelmemden daha önemli.

• 14 Şubatta sevgilime mi gitsem, yoksa yay/ada'yamı gitsem.
    Hava durumu da yağışlı diyor.
    http://turkish.wunderground.com/global/stations/17150.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimiye -- 12 Şubat 2009; 21:33:36 >
  • a şıkkı doğru cevap
  • günü değiştiriyorum gençler 21 şubat cumartesi yapıyorum. zaten lastiğimde yok bisiklet lastiğiyle takılıyorum
  • 21 inde ekstra bir işim çıkmazsa gelmeye çalışırım ama şimdiden söz verip de yalancı çıkmak istemem şahsen ...
  • güzel ayın 21inde daha güzel olacak sanırsam çünkü katılımcı sayısı çok olacak ve muhabbetler daha koyulaşacak.
    lokosit haricinde diğer tanışamadığım abilerim ve arkadaşlarımlada tanışma fırsatı bulabileceğim.
    ekstra işi çıkmayan ve gelme durumu olan kişiler artabilir bu yüzden çünkü 14 şubat ters bir gün ve insanlar eşleriyle buluşmak ve vakit geçirmek isteyebilir.

ne yazık ki 14 şubat olsada ben kendi adıma gelirdim.
  • Uyar

Artık Polemik ve diğer arkadaşlarla yaza doğru yeni bir organizasyon düşünebiliriz. Hele ilk buluşmayı bir yapalımda
  • quote:

Uyar

Artık Polemik ve diğer arkadaşlarla yaza doğru yeni bir organizasyon düşünebiliriz. Hele ilk buluşmayı bir yapalımda

Benim gelememem çok önemli değil, 21 Şubat'ta katılım daha fazla olacaksa buluşmayı ertelemek mantıklı.

Tabi ki gelmeyi isterdim ama kısfmet, bir dahaki sefere inşallah.

• lastikçi tanıdığınız var mı bu arada
  • hocam tabiki herkesin gelmesini isteriz fakat katılımcı sayısının en çok olduğu tarihi seçmek en mantıklısı değilmi.
    benim görüşüme polemikte katılmakta sanırım
    keşke otobüsü daha geç kalksaydıda erken saattede olsa görüşebilsekdik.14 şubat günü sayın lokosit bey nöbetçi olduğundan çalışmak zorunda fire vermekteyiz.21 şubat günü polemik istanbula dönüş yapıyor yine fire veriyoruz.

aşağı tükürsek sakal yukarısı bıyık

21 şubat günü eğerki fazla katılımcı olacaksa edremit bandırma ayvalık akçay gibi o zaman netleştirebiliriz.
    ne yapsakki acaba
    14 şubattada milletin işi gücü vardır heralde
    ne yazıkki bu duruma ben dahil değilim

ben her türlü gelirim diğer katılımcılara göre ayarlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nadirgurece -- 12 Şubat 2009; 23:45:22 >

• lokositte maşallah yani. neyse forumdan tanıdıklarınızı yönlendirin buraya çoğunluğa göre bişi yaparız.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.