Şimdi Ara

Motorin 4.89₺ - İstanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul florya bağlar metrobüs durağına gelmeden cennet mahallesini geçince yanyolda şimdi aldık 4.89₺’den starpet istasyonu boş yer yoktu 2-3 dk bekledik diğer yerlerde 5.04₺ civarı görüyorum işine yarayan olursa ne ala zam üstüne zam yeter artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hergün oradan geçiyorum hiç sıra yok zaten starpet uygun satıyor hatta orası pahalı sancaktepe class istasyonlarda 4.59

Motorin 4.89₺ - İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assur -- 15 Kasım 2017; 9:40:12 >
  • Dustugumuz duruma bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.89 a seviniyoruz

• Assur kullanıcısına yanıt
    ben bugün postu açarken girdim 2 araç bekledim sırada

• ucuz yerleri paylaşalım
  • İzmir için 4,69TL(Pazarları) Emircanlar

http://www.emircanlarpetrol.com/%C4%B0leti%C5%9Fim
  • Gaziantepde her salı Türkiye petrolleride ve her ayın 15 kadoil petrollerinde indirim oluyor. Dün tp den mazot aldım 4.79 tl litresi. Gazda sıra var ama diğer pompalarda yok.

• Iskenderun belen tp 4.66 antakya tp 4.66 total 4.60

• bu tarz istasyonlardan alınan yakıtlar araca zarar verir mi? pek duymadığımız markalar çünkü. ister istemez düşünüyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assur

Ben hergün oradan geçiyorum hiç sıra yok zaten starpet uygun satıyor hatta orası pahalı sancaktepe class istasyonlarda 4.59

Motorin 4.89₺ - İstanbul

Hocam Class mazotu nasıl bir sorun oldu mı ben Pendik ten almaya çekiniyorım açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: altcha

Mahmutbey ateştuğla tarafında energy istasyonunda motorin 4.52 . Adreside aşağıdaki linkte

https://www.google.com.tr/maps/place/Ate%C5%9Ftu%C4%9Fla/@41.045659,28.827738,17z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x14caa510cf3ee11b:0xfd86c6bd938d9652!2zTWFobXV0YmV5IE1haGFsbGVzaSwgSGFsa2FsxLEgQ2QuIDIsIDM0MjE4IEJhxJ9jxLFsYXIvxLBzdGFuYnVs!3b1!8m2!3d41.045659!4d28.8299267!3m4!1s0x14caa510ce9ae1a3:0xd4a0e01cfc8a5767!8m2!3d41.0457202!4d28.8301501?hl=tr

Yaklaşık 1.5 - 2 yıldır energy den alıyorum.Sorun yaşamadım.Bildiğim istasyonları:

Ateştuğla kilerin orada yeni açıldı.(Yukarıda yazılan.)

Gop Bereçte var.

Bağcılar Çiftlik meydandan mahmutbeye çıkan anayolda var.İnternet sitesinden de araştırabilirsiniz.

İstanbulda olanlar ziyaret edebilir.

• starpet ten 7-8 defa mazot almıştık.
    O vakitler hyundai admire aracım vardı.
    Neyse ucuz mucuz diye devamlı alıyoruz.
    Zaten 1 depo ortalama 20-25 gün gidiyor.
    Bir gün araç teklemeye başladı ve stop etti.Bir daha çalışmadı.
    Çekiciyle servise götürdük.
    Baktılar ettiler, mazot pompasını elimize verdiler.
    Dediler ki kalitesiz yakıttan dolayı.
    Gittim starpete anlattım durumu, kabul etmediler, yargı yolu açık dediler.
    2012-2013 senesi olacak, o zamanın parasıyla 650 TL masraf çıkarmıştı bana.

o gün bugündür bilindik markalar (shell-BP-Opet) dışında ve bilindik merkezi istasyonlar dışında yakıt almıyorum.
    Hele ki motorin gibi daha nazik yakıtları .

Çevremde sonradan duydum biçok kişinin tanıdıkları bu ucuz mazottan dolayı başı ağrımış. Genelde listenin başı starpet
  • eskişehir yolunda temelliyi geçince polatlıya doğru tp istasyonunda da 4,69 gibi bir rakam vardı bilginiz olsun
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Ben izmire ve didim gideceğim zaman arabayı class benzinlikte fulluyorum arabam doblo 1.3 yolda giderken bir tekleme yada araçda boğukluk olmadı birde benim kullandığım araç şirket aracı olduğu için petrol ofisi ile anlaşmalı arabayı petrol ofisinde fullediyim zaman ornek veriyorum 1000 km yol yapıyorum class dan aldığım zaman 1200 km yol yaptım fiyat uygun olunca daha fazla km gidiyorsun izmir yoluna gittiğinizde farklı ismi sani duyulmamış firmalar var adamlar daha ucuz satıyorlar yapay mazot satıyorlar onlar class ve starpet pasific gibi bunlar piyasaya gore iyi bu arada tanıdık bir istasyon çalışanı ile muhabbetimde shell çalışanı sizler neden uygun satmıyorsunuz adam bizim gibi firmalar indirim yapamaz biz kurumsal firmayiz

• Assur kullanıcısına yanıt
    Yalova class tan al mazotu sonra bursa çıkışında Aytemiz de var en ucuz İzmir yolunda yine class var oralardan bende alıyorum sorun yok

Çalışanın pek bilgisi olmaz zaten

İstasyon sahibinin anlattıkları kurban bayramından önce

Tüpraş rafineriden geliyor mazot 3.846alıp 4.09 a sattığını kar da elde ettiğini yaZmıştı bana depoma başka birşey girmediğini üstüne basa basa dile getirmişti

zaten rafineriden çıkan mazotlar Avrupa standardını karşılayan dizel

• Lukoil yüzde 6 varken markasız yerlerde macera aramaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

Lukoil yüzde 6 varken markasız yerlerde macera aramaya gerek yok.

Nerde hocam 6 indirim kart filan mı var

• Bugun itibariyle Atestugla energy de 4.52 motorin 5.24 benzindi.Az ilerisinde kadoil var.Orda da 4.69 du motorin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.