Şimdi Ara

Motorda Matematik Olmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Konu Motosiklet ise 2 + 2 daha her zaman 4 etmez…
  Eğer önünüze çıkan köpeğin duygusal yapısını matematik olarak inceleyecek kapasiteniz varsa o zaman ödülü hak ettiniz.. Köpek duracak mı, geri mi dönecek, yoksa karşıyamı gececek karmaşasından oluşan çok kaza bilirim.

  Motosiklet de çizgi ve geometri de yoktur. Çizgi de kalacağım diye güvenlikten tasarruf etmek çok rastlanan bir durumdur… Bu işin en riskli zamanları da başkasının gözlediği zamanlardadır. Sağa bir viraj da hızını düşürerek sağdan gitmek de bir tercihtir. Zira sol da kalıp karşıdan gelen araca gözünün takıldığı için risk alan çok sürücü gördüm.

  Motosiklet de saat hesabı yoktur.. Bu bir tercihtir. 5 saatte de gidilir 25 saatte de….Motosiklet de hızı kurallar ve yol şartları belirler. Motosiklet bir yere yetişme aracı asla değildir ve olmamalıdır. Yolu sindirmek için duruşlar aslında motosikletin en güzel anlarıdır…

  Motosiklet yanlız asvalt da sürülmez. Makbulu dağda sürmektir, yayla da sürmektir, stabilize de sürmektir ve sarı tabelaların yollarında sürmektir… Ben hep motosikleti şöyle anlatırım ; BENİM BİR ARACIM VAR VE SABAH YÜKLENİP DÜNYANIN BÜTÜN YOLLARINDA (otoban, asvalt, stabilize,patika, yangın yolu, keçi yolu, eşek yolu) GİDEBİLİRİM. BUNUN ADI ÖZGÜRLÜKTÜR.

  Motosiklet de benzin hesabını ancak yaptığınız yol, hızınız ve motorunuzun yakış kapasitesi belirler. Kullanımın buna etkisi çok zordur.
  Motosiklet de kalori hesabı da yoktur. İyi bir sevişme de kalori hesabı yapmak ayıptır..İnsan sevgilisinden kalori mi esirgermiş. :)
  Motosiklet de başarı yoktur. Başarı 80 yaşında hala motosiklete binmektir…(80 yaşında sevişebilmek gibi oldu:)))

  Motosiklete robotlar binemez…İnsan duygusuyla, duyularıyla, hisleriyle, sezileriyle ve aşkıyla kullanır.

  not:Bu içerikhttp://tekerdoner.wordpress.com/ adresinden alıntılanmıştır. Haklı olduğunu gördüm ve paylaşıp hepimizin bilgilenmesini istedim. Neşeli forumlar • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.