Şimdi Ara

Motorcuları ezen Range Rover'ı linç ediorlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
9
Favori
11.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• keşke dayak dışarı çıkartılıp dayak yediği sahne de olsaydı.

o zaman içimin yağları erirdi.
  • Video eksik ne başı ne sonu var.

İzlediğimiz kadarı ile motorcular durup dururken range rover sürücüsünü otobanda zorla durduruyor oda canını korumak için mefsi mudafa yaparak vurarak kaçmaya çalışıyor gibi AMA acaba videonun önünde ne oldu. Range sürücüsü başka motorlarada mı çarptı ya da birinin üstüne mi sürdü bilemiyoruz onun için ilk olarak motorcular olay çıkarmış gibi gözüküyor.
  • nedeni? donald durumu özetlemiş
    ve bu rangerrover trafiğe yakılacağına bile bile neden şehir içine giriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 30 Eylül 2013; 13:53:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Video eksik ne başı ne sonu var.

İzlediğimiz kadarı ile motorcular durup dururken range rover sürücüsünü otobanda zorla durduruyor oda canını korumak için mefsi mudafa yaparak vurarak kaçmaya çalışıyor gibi AMA acaba videonun önünde ne oldu. Range sürücüsü başka motorlarada mı çarptı ya da birinin üstüne mi sürdü bilemiyoruz onun için ilk olarak motorcular olay çıkarmış gibi gözüküyor.

Tamamen aynı yorumu yapacaktım. Videonun başında kaşınan tarafın motorsiklet sürücüleri olduğu açıkça belli oluyor. Öncesinde bir şey olduysa bilemeyiz tabi.
  • öncesinde bir olay varmı bilemiyoruz ??? yoksa , motorcuların bütün yolu işgal etmeleri yanlış , bir şeridi bilemedin iki şeridi alırsın oradan akarsın sinek sürüsü gibi yolu kapatamazsın . ama olayın öncesi var gibi jipin önüne geçip durdu aracın kendine çarpmasını sağladı resmen .

edit: öncesinde bir taciz varsa adam ezip geçmekte haklı, sonuçta nefsi mudafa için kaçmak zorunda . o kadar adama karşı buyrun beni pataklayın demez kimse . video kısa neyin ne olduğu belli değil yani .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 30 Eylül 2013; 13:57:59 >
  • ne kadar kaşınsa da bir insanı öldürmeye çalışma hakkı vermiyor.
  • Büyük ihtimal Range sürücüsüne laf falan atıyorlar veya o laf atıyor öndeki motorcuda onu durdurunca olay çıkıyor videonun devamında adamı hastanelik etmişlerdir büyük ihtimal..
  • aldığım duyumlara göre range rover sürücüsü komalık edilmiş ve hastanedeymiş ayrıca bir motorcuyuda ezerek öldürmüş kaçmasının nedeniyse aracında cocuğunun olması gibi dedikodular dönüyor şu anda.
    http://www.liveleak.com/view?i=319_1380522846
  • Sons of Anarchy gibi video

5:05'e bakarsanız MC olduklarını bunların anlarsınız adamın yeleği var, muhtemelen Range şoförü de mafyatik bir tip o nedenle gangster çatışması gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 30 Eylül 2013; 14:03:16 >
  • İyi de köpek sürüsü gibi otobanda motorla gezmek zaten kazaya davetiyeden başka birşey değil.
    Adam kazayla çarptıysa suç adam da mı. Benim de sağımdan solumdan bir dünya sakil sakil motor geçse dikkatim dağılır. Birine çarpmıyayım derken öbürüne çarpmış olabilir.
    İt sürüsü gibi adamın etrafını sarmak, haydutluktan başka birşey değil. Adamın can güvenliği yok. Ben de olsam ezer geçerdim.

Videonun başında ne olduğu belli değil. Benim gördüğüm adamı durdurmaya çalışıyorlar. Etrafını leş kargası gibi sarıyorlar. O da "doğal olarak" basıp gidiyor.
  • 3 motorcudan fazlasını bir araya getirmeyeceksin. Gelirse gözaltına alacaksın. Bazı motorcular böyle oluyor. Kalabalık olarak bir araya geldiklerinde küçük dağları biz yarattık edasında tavırlar takınıyorlar. Etraflarındaki trafiği umursamıyorlar. Jeep sürücüsü motorları ezip kaçacak kadar korkuya düştü ise demek ki adamın hayati tehlikesi vardı.

Video'nun başlangıcı da olsaymış keşke. Kamera takan motorcu videonun evvelini neden koymadı acaba. Ayrıca sonundaki canavarlığı neden tam göstermedi.
  • Olayın öncesini ya da sonrasını bulabilen olursa paylaşsa çok iyi olur.
  • Ranger Rover sürücünsde bir hata göremedim videoda. Adamın tek derdi kaçmak, amacı saldırı değil. Videoyu çeken motorcular belli linç etmişler, o yüzden de videoyu kesmişler
  • Kesilen yerden sonrası çok kötü olmuştur. Durduk yere de böyle yapmazlar en azından Range sürücüsü öncesinde bişeyler yapmıştır.Hoş değil tabi ..
  • Oldum olası motorculara gıcık olmuşumdur. South Park' da bile dalga geçiliyor adamlarla.

• Böyle bir durumda kalsam, etrafımda ne yapacakları belli olmayan ve yolumu kesmeye çalışan neredeyse yüz tane motorcu, ben de hiç düşünmeden üstlerinden geçer giderim.

Bazı haberlere göre arabada eşi ve çocuğu da varmış.
    Bir tane motorcu ölmüş, Rover'ın sürücüsü de komadaymış deniyor.
  • Videoda RangRover sürücüsünün yaptığı bir hata görmedim ve motorcuların yaptıkları terbiyesizliktir ve suç teşkil etmektedir.Ayrıca böyle koyun sürüsü gibi dolaşığ trafiğin dengesini alt üst etmekte ve başkalarının hayatını riske atmaktadırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 30 Eylül 2013; 15:09:17 >
  • Benim anladığım kadar land sahibi haklı otoyolda adamın önünü kesip çarpması için zorluyorlar
  • motorcu değil bir sürü gereksiz çeteci bunlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.