Şimdi Ara

Motor Yağlarında Uygun Kampanya - Hemde Kargo Ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
10
Favori
6.700
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemall058

Kampanya yapmaya karar verdik yazmışsınız da zaten 1 ay 1 2 hafta önce baktigim fiyatlar ile ayni. Daha önce sizden yağ almıştım .

Cemal Bey,
    Daha önce alımlardan bilirsiniz en uyguna vermeye çalışıyoruz yani 3 ürün haricinde tüm ürünler güncellendi.Yani fiyatlar aynı kalmayacak.İhtiyacınız varsa tekrar almanızda fayda var.
    Selamlar
  • 1 adet sipariş verdim bugün kargolarsanı sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocan lütfen yanlış anlaşılmasın; ama bu motor yağlarının özellikle Castrol'ün piyasada çok sahtesi varmış, en kolay pazarlama yöntemi de internet üzerinden yapılıyor demişti bir arkadaş.

Sizin ürününüz için konuşmuyorum, genel olarak yağın Sahte/Orjinal olduğunu nasıl anlarız?
  • Bo visco 7000 4 litre 5w30 lazım. Stoklara girecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bp visco 7000 olacaktı...

• Geçen hafta için akü aldığım parçacıya edge 5w40 için fiyat sorduğumda 95 tl ama 90 tl ye bırakabilirim dedi ama 5w40 elinde kalmamıştı. Şimdi gelmiş aynı fiyat mı diye sordum. Zam geldiğini 98 tl den kendisinin aldığını, aldığı fiyata verebileceğini söyledi. Ağustos üretimli. İnternet için bence en uygun fiyat.

• motul varken Castrol alınmaz. denemeyenlerin mutlaka denemesini öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Aslında iade talebi kayıtlarım ve firmalarla yazışmalarım var. Ekran görüntüsünü alıp şikayetvar'a yazsam olur. Siz bu kadar şaşırırınca aklıma geldi. Alında çok büyük sorun ve ayıp.

Hadi benim aciliyetim yok bi sezon sonraki yağımı alıyorum ama iade ile uğraşmak istemeyen ve kullanmak zorunda kalanlar vardır. Tarihine bile bakmaz kimse belki.

6 yıl bekleyen şişe, benim bi sene önce motorumdan çıkan yağı koyduğum şişeden eski ve kirli görünüyordu. Renkleri solmuştu. Nasıl güvenip koyar insan myle4 yağı. Castrol türkiye 4 yıl en fazla deyince ve bilgi netleşince daha da kızdım firmaya.

• teknoturk kullanıcısına yanıt
    hemen iade edin bence ,n11 den aldınız ise iade butonu hala duruyordur
    gerekirse n11 ile de görüşebilirsiniz
    az bir para değil niye boş vereceksiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverhands

quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Hala 5lt leri çıkmadı mı bunların !

Lan ne kafasız adamlar.

her yıl 4 + 1 lt alıp 1 lt de kazık yiyip duruyoruz !

Shell Helix Ultra'nın 5 lt'lik ambalajları var.

Kalite olarak aynı segmentte yağlar.. Boşuna Edge'e fazla para vermene gerek yok.

Merhaba.
    Castrol ürünlerinde de 5 Litre var.Ek olarak Edge ürünlerinde ki ibare şu şekilde

Farklı motor devirlerinde gücü test edilen Castrol EDGE, metallerin birbiriyle sürtünmesini azaltmada önde gelen rakiplerinden %45'e kadar daha güçlü.
    ^Bağımsız bir laboratuvarca yapılan Maksimum Dayanıklılık Testi'nde Castrol EDGE'in önde gelen rakiplerine kıyasla %45'e kadar güçlü kaldığı kanıtlanmıştır.

Yani rakiplerine göre diyor başka markalarda bu ibareyi kullanamazlar. Castrol rahatlıkla bunu ifade edebiliyor.

Selamlar

Firma istediği şeyi iddia edebilir, ama aynı standartları karşılayan yağlar arasında hele ki %45 gibi bir fark olması mümkün değildir. Reklam dili bu.

Castrol Edge, Mobil-1 ESP, Helix Ultra, Motul Xcess hepsi denk yağlardır.. Hangisini ucuza buluyorsan ondan alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

motul varken Castrol alınmaz. denemeyenlerin mutlaka denemesini öneririm.

Aracım cruze otomatik dizel 2012 model.Garanti bitince bakımlarını kendim yaptırdım castrol edge 5-30 kullandım 2 bakım.Yakın zamandaki bakımda övüldüğü için ve deneyim diye Motul kullandım ama memnun kalmadım açıkcası..Araba sanki daha sesli ve sarsıntılı çalışıyor gibi geliyor bana..
    ..Bir dahaki bakımda ya Mobil1 deneyeceğim yada edge ye geri döneceğim ama Motulu açıkcası bir daha almam.
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Ben dört bakımda elf 5w40 kullandım fiyati da gayet uygun hiçbir sıkıntı yaşamadım.Tavsiye ederim

• Motulden daha pahaliya castrol yag satmak bilemedim

Motul 8100 X-Clean Fe 5W30 5 Litre 130 lira

• aybasan kullanıcısına yanıt
    ilginç. Castrol ile motul arasında kimyasal baz olarak belirli bir segment farkı var. derecelendirme sisteminin ismini şu an hatırlamıyorum içeriklerinin kaliteleri farklı. aldığınız yağ aracınıza uygun olmayabilir bir sürü farklı kod var.

belki yaz-kış farkı olmuştur gerçi test mekanizması motor sesi ve kulak olunca oldukça farklı şeyler yaşanabilir. benim dediğim teknolojik fark. sulu supangle ile sütlü supangle gibi, şimdi örnek bulamadım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Hala 5lt leri çıkmadı mı bunların !

Lan ne kafasız adamlar.

her yıl 4 + 1 lt alıp 1 lt de kazık yiyip duruyoruz !

Shell Helix Ultra'nın 5 lt'lik ambalajları var.

Kalite olarak aynı segmentte yağlar.. Boşuna Edge'e fazla para vermene gerek yok.

Merhaba.
    Castrol ürünlerinde de 5 Litre var.Ek olarak Edge ürünlerinde ki ibare şu şekilde

Farklı motor devirlerinde gücü test edilen Castrol EDGE, metallerin birbiriyle sürtünmesini azaltmada önde gelen rakiplerinden %45'e kadar daha güçlü.
    ^Bağımsız bir laboratuvarca yapılan Maksimum Dayanıklılık Testi'nde Castrol EDGE'in önde gelen rakiplerine kıyasla %45'e kadar güçlü kaldığı kanıtlanmıştır.

Yani rakiplerine göre diyor başka markalarda bu ibareyi kullanamazlar. Castrol rahatlıkla bunu ifade edebiliyor.

Selamlar

Firma istediği şeyi iddia edebilir, ama aynı standartları karşılayan yağlar arasında hele ki %45 gibi bir fark olması mümkün değildir. Reklam dili bu.

Castrol Edge, Mobil-1 ESP, Helix Ultra, Motul Xcess hepsi denk yağlardır.. Hangisini ucuza buluyorsan ondan alabilirsin.

% 45 e kadar demiş ,malum % 70 e varan indirim numaraları gibi :)
    aynı kategori de olanlardan % 45 üstün olması asla mümkün olamaz ,zaten öyle olsa herkes onu alır
    diğer konu ise bu bağımsız laboratuvarlar kimmiş ,ne kadar bağımsızmış bunu da bilmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: biefey

Hocan lütfen yanlış anlaşılmasın; ama bu motor yağlarının özellikle Castrol'ün piyasada çok sahtesi varmış, en kolay pazarlama yöntemi de internet üzerinden yapılıyor demişti bir arkadaş.

Sizin ürününüz için konuşmuyorum, genel olarak yağın Sahte/Orjinal olduğunu nasıl anlarız?

Merhaba.
    1. önceliği ürün ağzının mühürlü ve hologramlı olması. 2. si için arkadaşındaki koduFabrikaya iletip orijinal olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.
    Selamlar
  • tyanik T kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
    Selamlar
  • İnternet sitenizde stokta yok şekilde uyarı var. Düzeltirseniz bp visco 7000 5w30 4 litre alacağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biefey

Hocan lütfen yanlış anlaşılmasın; ama bu motor yağlarının özellikle Castrol'ün piyasada çok sahtesi varmış, en kolay pazarlama yöntemi de internet üzerinden yapılıyor demişti bir arkadaş.

Merhaba.
    1. önceliği ürün ağzının mühürlü ve hologramlı olması. 2. si için arkadaşındaki koduFabrikaya iletip orijinal olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.
    Selamlar

Hocam örneğin ben piyasaya sahte yağ süreceksem, bir miktar orijinal yağ alıp bunlardaki kodları sahte yağlarıma basardım. Yani burada o kodun doğruluğundan ziyade, kodun daha önce kaç defa sorgulandığı önemli. Bence bahsedilen kod hologram gibi güvenlik önlemleri bir şekilde aşılabilir.

Bence burada satıcının güvenilirliği ve bayi olması en önemli kriter.

• teknoturk kullanıcısına yanıt
    Kararan yağ iyidir. Çalışan, iş yapan yağ kararır. Şu kadar kilometre yaptım, yağ hala şıkır şıkırsa bir daha o yağı kullanmam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.