Şimdi Ara

*** MOTOR / TAMİR / BAKIM / YAKIT SARFİYATI *** (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
9
Favori
144.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_tl11

Hava filtresine baktınmı?

baktım hava filtresinde 1 tane toz bile yok su döksen su içerim yani bursada tanıdık çok iyi bi usta var ona bıraktık arabayı 3 günden beri ondan yapıyor işte neleri varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemdarhey

Kardeşim senin sorunun biraz karışık gibi bana kalırsa bi gazcıya göster derim.

gazla bi ilgisi yok araba gazda sorunsuz çalısıyor neyse bıraktık arabamızı en iyi bildiğimiz ustamıza
  • mamca16 kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim kardesim mesajını iyi okuyamamışım. Yanlış bilgi vermişim kusura bakma. umarım sorunun çözülmüştür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemdarhey

Özür dilerim kardesim mesajını iyi okuyamamışım. Yanlış bilgi vermişim kusura bakma. umarım sorunun çözülmüştür.

Sorun karbürötördeymiş usta iyi yakmamışsınız arabayı diyor gelen benzin motorun üstüne dökülüyormuş şimdi arabanın heryeri temizlendi gazda bile benzindeymişcesine hızlanıyor
    İyi kardeş hadi gözün aydın. Güle güle binesin.
  • 95 MODEL ŞAHİNİM VAR ARACIM 30 KURUŞ KADAR YAKIYORDU FAKAT 2 AYDIR 35 KURUŞ VE ÜZERİ YAKIYOR ARKADAŞLAR ARACIMIN NERESİNE BAKTIRMALIYIM BU ARTIŞ NEREDEN KAYNAKLANIYORDUR.
  • S.a 98 model slx doganım var bu gece bir sorun yasadım arabamı sorunsuz olarak calıstırdım biraz gaz verdikden sonra yola koyuldum 1 km kadar gittikten sonra arabam birden 3.viteste teklemeye basladı sonra gaza biraz yüklendim düzeldi ısıklara geldiğimde durmak için frene bastım araba titreyerek kapandı tekrar calıstırdıgımda ise 2. ve 3 devirden sonra titreme yaptı yokus asagı vurdurdum arabayı calıstı ancak yine aynı şekilde tekliyordu kaputu actım ve tüp beyni baya soguktu hafif bir gaz kokusu vardı sizce sorun ne olabilir ?
  • MERHABA ARKADASLAR,
    Aracım 94 model Şahin, aracımda olan sıkıntı ,

1,2,3 viteslerde gaza yüklendikce araba bagırıyor gıbı vites kutundan rahatsız edici bir ses gelıyor, tamircıye goturdum, difransıyel dedı, difransıyelo komple degıstırdım, ama ses gıtmedı, busefer tamırcı motor yataklarından geldıgını soyledı, ve arabayı o tamırcıden aldım, adam para kazanmak ıcın yapıyor sanırım, arabadakı ses hala devam edıyor, ve alttan yag akıtıyor., ben sesin sanjumandan geldıgını dusunuyorum,

konu ile yorumlarınızı yazarsanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdidikmen -- 17 Ocak 2014; 12:54:54 >
  • eddieirvine E kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bendede 93 sahin var birebir ayni sorunlari yasadim aylarca.gitmedigim usta kalmadi.ciragin biri buldu sorunu.beyinin ustundeki rolantiyide ayarlamaya yarayan hortumda bir vana var. O vana tekliydi sokup cift ayarli vana taktirdik sorun kesildi araba canavar gibi oldu.Zaten 15 lira gibi bisey. ama iyi bir lpgcide ayar yaptirmayi unutma.yakitta biraz dusuyo cift vana takinca. Kolay gelsin sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahin 58 S kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM kardeşim önerini mutlaka dikkate alacağım
  • hiç ölçmedim bizim arabalarda benzinde ve gazda araba litre olarak ne kadar yakıyor ?
  • Beyler Enişte'de Şahin vardı aldım bi kaç gündür bende fakat yolda giderken arka taraf beşik gibi sallanmaya başlıyor ne olmuş olabilir ne yapmam gerek.
    Ben ölçtüm. Yaz dönemi şehir içi skoru şu şekilde:
    lpg:11,5 lt
    benzin:10 lt
  • selam arkadaşlar benim bir murat 131'im var uzun zamandır ibreler çalışmıyordu bunu yaptırmak kaça patlar pahalımıdır öğrenciyim de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trueblueee

10 litre benzin :D benzine almamak lazım :D
  • quote:

benimde eskiden gaz depom çok büyüktü doldurup deniyemiyordum simdi tüpü değiştirdim doldurdum sehir içi 35 kurus yaktı sehir dışı 120 km ile 33 kurus yaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamca16

quote:

10 litre benzin :D benzine almamak lazım :D

Değil benzine almamak benzin deposunu söktürmek lazım. Gereksiz yere masraf etmiş tofaş
  • Selamın aleyküm arkadaşlar. 2 gün önce kalorifer musluğu patladı ordan biraz su kaçağı oldu. Araba önceden hiç ısınmazdı şimdi çok ısınıyor sanırım radyatör hava aldı radyatör havası nasıl alınıyor yardım edin...93 1.6 Düz Şahin..
  • Arkadaslar 206 arabam var fakat su kacirma problemi yasiyorum uzun zamandir ve son 1 haftadirda gaza basinca motor tarafindan ayaklarima sicak hava vuruyor haralet 90 na kadar cikmaktadir yardimci olabilirmisiniz

• Merhaba dostlar 91 model bir sahinim var arqcimla bu guh uzun y9la ciktim seyir halindeyken arac birden vitesde atop etti gaz yemedi ve sag cektim marsa basiorm basiorm ama calismadi arac s9nra ustami aradim sordum lpg elektrik oesmistir dedi aku nun arti kutubundan lpg beyjinin uzerinde yer alan mavinrole nin artisina elektrik ver calisir dedi allahdan arabada 2 kisiydikde dedigini yaptik calisti araba amantek olsqm cok sikint8yasardim onun uzerine 100 km sikintiwiz geldik su andada nirmal calisiyor ama bunu nedej yapar arksdadlar tamiri icin birndaha yapmalasi icin ne yqpmaliyim.dostlarim lpg beyninin markasi mimgaz 2014 de sifir takilmis cogu zaman tek basima yolculuk yapiorm bunu tekrar yadamamak icin ne yapmam gerek8r acaba distlarim yardim eden etmeyen herkese simdiden tak ederim

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.