Şimdi Ara

Motor sıfırlandı araç yürümüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
4.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhdmr

quote:

Orijinalden alıntı: creauter

Usta dün hyundai servisinden orjinal bir sensör almış ne sensörü olduğunu bilmiyorum 150 tl ye almış ve araba artık çalılıp hareket ediyormuş şimdi aracı almaya gidiyorum yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim Allah kimseyi bir hastaneye birdr sanayiye düşürmesin saygılar.

sonuç ne hocam en son arabayı alacaktınız sabah 7 de

Aldım aracı şuan çok memnunum yardımcı olduğunuz için hepize teşekkür ederim
  • immoyla alakası yok, öyle durumda araç çalışmaz ya da çalışıp stop eder, motor düzgün yapılmamış veya sensörlerde problem var çünkü gaza basıldığı an gidiyor
  • creauter C kullanıcısına yanıt
    Sorun neyden kaynaklanmış peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • creauter C kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun. kazasız belasız kullanın.

Bu arada sorun nasıl çözülmüş anlatırsanız iyi olur.Belki başkaları da aynı durumla karşılaşırsa yazdıklarınız işe yarar.
  • Neden kaynaklıymış sorun. Bu arada usta kesin birilerine sormuş öğrenmiştir. Hangi sensörmüş.
  • Muhtemelen gaz kelebeği potansiyometresi bozuk. Elektronik gaz kelebeği, aracın gaz aldığını algılamıyor olabilir.
  • konuyu açıp cevap arıyor ama kendisi sorun çözülünce ne olduğunu anlatma zahmetinde bulunmuyor.böyle konu sahiplerinin konu açmasını yasaklamak gerekir bir süre.ne oldu bitti anlat da yarın bir gün burda bilgi olsun tekrar bakanlar için.
  • Çok haklısınız bir kaç problem vardı bakamadım sorunun sensörden kaynaklandığını orjinal sensör taktıklarında çalıştığını söylediler sensörün adını unuttum

• Allah sanayideki tamamı için demiyorum %95 i için geçerli hırsız ustaların eline düşürmesin chevrolet lacetti aracımda yağ kaçağı vardı usta usta gezdim kimi motor istiyor dedi kimi üst kapak taşlancak dedi kimi zengin karışım dedi kimi şanzıman incek dedi hiç birini dinlemeden sattım kurtuldum:)yeterki ellerine düş.bundan sonra alacağım araç sıfır olacak 5 sene binip serviste bakımlarını yaptırıp işime bakacam.ahmet ustaymış mehmet ustaymış kalsın babam hepsi aç karnı doymuyor ne zengin oluyolar öyle mezarcı gibi geziniyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: creauter

Çok haklısınız bir kaç problem vardı bakamadım sorunun sensörden kaynaklandığını orjinal sensör taktıklarında çalıştığını söylediler sensörün adını unuttum

motoru 2.ye bosunami indirmisler bence yapamamislar o motor sikinti cikarir yine birine beddua edeceksen allah seni oto sanayiye dusursun diyeceksin..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.