Şimdi Ara

Motor önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 9 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MotorHikayesi.com (1 mesaj) naak98 (1 mesaj) bloodbanger (1 mesaj) Mânâlùx Râpérâ (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2812 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar motor almak istiyorum yeniyim daha 125-250cc olabilir nasıl bir bütçe ayarlamalıyım kendime motor alıyorsanız sıfır alın muhakkak deniyor ne ölçüde doğru bu ? önereceğiniz modelleri bekliyorum teşekkür ederim.

|
    |
  • Yarbay
    2412 Mesaj

250 cc ile de baslanabilir ama en azindan araba tecrubesi olanlara oneriyorum. Kendine hakimsen, gaza gelip tap gaz gitmem sakin sakin en azindan 3-4 ay motorun limitlerini anlayana kadar kendimi oldurmem diyosaniz alabilirsiniz. Ama yas 17-18 ise bizde o yaslardan gectik insan gaza gelebiliyor. Tavsiyem imkanin da varsa 125lik bi commuter ile basla. Ben cb125f almistim zamaninda 9 bin tl di sifiri simdi 16-17 olmus galiba. Cb125-250, mt125-250 dusunebilirsiniz. Ekipman icinde 4-5 bin tl lazim. Orta seviye ekipman icin nexx kask, revit mont eldiven bakabilirsiniz orta yolludur iyidir.
    |
    |
    naak98 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    232 Mesaj
    2. el bir 125cc al, paran varsa 200cc de alabilirsin. 250 önermem bence fazla güçlü yeni başlayan için. Paran varsa sıfır al. Ekipmana en az 3500 lira ayır.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.