Şimdi Ara

Motor kiralama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Birgunluk icin motor kiralamak istiyorum. Ama ehliyetim yok. Kiralamak istedigim motorun ozelliklerinin cok iyi olmasina gerek yok. Acaba rent a car tarzi yerlerden bu sekilde bi kiralama yapabilirmiyim. Ve tahmini fiyat araligi ne kadar olur. 100 lira falan denmis dogrumudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce birgunluk ehliyet kiralayan bir yer bulmanda yarar var. Sorunun yanıtına gelince, Google'da "günlük kiralık motosiklet" diye ararsan burada bulabileceğinden çok daha fazla/doğru yanıt bulursun. ama ilanlarda "ehliyet sorulmaz" gibi bir ifade bulunacağından emin değilim.
  • entarhan E kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Mersindeyim belki tatil bolgesi diye kiralarlar diye umuyordum. Ogleden sonra bi gidip ogrenicem. Ayrica bir gunluk ehliyet olayini bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

Ayrica bir gunluk ehliyet olayini bilmiyordum

Zaten öyle bir şey yok, ehliyetsiz motosiklet kullanma düşüncenize tepkimi belirtmek istemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: entarhan

quote:

Orijinalden alıntı: WalkmaN

Ayrica bir gunluk ehliyet olayini bilmiyordum

Zaten öyle bir şey yok, ehliyetsiz motosiklet kullanma düşüncenize tepkimi belirtmek istemiştim

Haklisin dostumda. Bisiklet tecrubem var biraz. Kiz arkadasim gelicek bir gunlugune otobuslerde surunmeyelim, cok hiz yapmayan turler falan olur diye sormustum. Halkettim sayilir zaten sag olun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.