Şimdi Ara

Motogp 2013 sezonu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Motogp 2013 sezonun ilk yarışı koşuldu.Rossi yedinci sıradan kalktıgı yarışta ikinci oldu.Rossi nin dönüşü ile birlikte Motogp ye heyecanda geri döndü.Önündeki rakipleri ile arayı kapatıp Doktora layık geçişler yaptı ve seyircilere güzel bir yarış izletti.Teşekkürler Doktor.Önümüzdeki yarışlarda Galibiyette bekliyoruz.

• Evet doktor reçeteyi yazmaya başlamış tekrar.
    Yarışı nerden izleyebilirim tekrar veya indirebilirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Evet doktor reçeteyi yazmaya başlamış tekrar.

ben uyduyu 19.2 Astraya çevirdim ve ordaki Free sport1 kanalından izledim.Motorsiklet ile ilgili tüm yarışları canlı veriyorlar.Yine aynı uyduda Ard ve Zdf kanalı beraber DTM Yarışlarını naklen veriyor.Tavisye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Evet doktor reçeteyi yazmaya başlamış tekrar.

ben uyduyu 19.2 Astraya çevirdim ve ordaki Free sport1 kanalından izledim.Motorsiklet ile ilgili tüm yarışları canlı veriyorlar.Yine aynı uyduda Ard ve Zdf kanalı beraber DTM Yarışlarını naklen veriyor.Tavisye ederim.

Bende digitürk var da indirip izleyeceğim bi yer varsa iyi olurdu.DTM'de tivibu'da sportstv veriyor sanırım onda sıkıntı yok .

• SmartSpor yayınını indirebileceğimiz bir yer var mı?
  • pazar akşamı saat 22 de Amerika-Austin pistinde Sezonun ikinci yarışı var.İzlemek isteyenler unutmasın.
  • Marquez tarih yazdı.
  • Marguez gelecegin Starı olacaga benziyor.Çok akıllı sürüyor.Rossinin gençlik yıllarını hatırlattı bana.Pedrosayı istedigi gibi geçti ve pedrosa cevap bile veremedi.Yamahalar bu pistte hiçte iddialı degildi malesef.Şahsen pişst benim hoşuma gitmedi.
    Yarış sonucu:
    1Marguez
    2Pedrosa
    3lorenzo
    4cruchlow
    5bradl
    6rossi
  • Marquez son anda geçti.
    Efsane bi final oldu.
  • Marquez çok tehlikeli geçişler denedi.2-3 kez rakibide alıp düşecekti ama ucuz kurtardı.Yetenek olarak yeni Rossi olacak birisi Marquez.Rossi henüz Yamaha ile uyum saglayamadı.Gerçi yaöaha eski gücünden uzak.Düzlüklerde Hondaya karşı çok yavaş.
  • Valentino 2,5 sene aradan sonraki ilk yarışını Hollandanın Assen pistinde kazandı.Yarıştan sonra çocuklar gibi sevinen Rossiye seyircilerde Tezahüratta bulundu.Moral olrak bu galibiyet Rossiye çok iyi gelmiştir.Son testlerde Yamahaya daha çok alışıp güvendigini belirtmişti.Tekrar zirveye Hoşgeldin Doktor.
  • Assen'de yarış cumartesi günü müydü yahu kafam karıştı şu an ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Assen'de yarış cumartesi günü müydü yahu kafam karıştı şu an ?

Assendeki Motogp yarışı her zaman Cumartesi koşuluyor..Perşembe antrenman 1-2 ,cuma Antrenman 3-4 ve Sıralama Turu.
  • loko kullanıcısına yanıt
    Vay be yıllardır MotoGp izlemiyordum düzenli olarak. Bu sene takip ediyordum ama kafam karışmış.
  • Valentino Rossi henüz Motora alışmadı.Bu gidişlede tüm sezon alışma süresi olarak degerlendirmemiz gerekecek.Yalnız Marc Marquez Motogp de ilk sezonu olmasına ragmen müthiş yarışlar çıkarıyor.Bana göre Rossinin veeliahtı marquez dir.Kimseden çekinmiyor ve korkmuyor.Sollanmayacak yerlerde geçişler yapıyor ve şuan Puan sıralamasında birinci.Kesinlikle bu çocugu izleyin derim.Rossi marquez hakkında şöyle bir Açıklama yaptı:"Hayatımda ilk sezonunda bu kadar iyi olan birisini görmedim"
  • Güzel bi yarış oluyor İspanya'da.Haim yine düştü pardon Pedrosa düştü ama bu sefer Marquez düşürdüTersi olsaydı şampiyona harika bi hale gelicekti.
    F1'deki Trulli trenini Motogp'de Rossi üstlenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 30 Eylül 2013; 13:31:17 >
  • Rossi eski formuna yavaş yavaş ulaşıyor.2 sene berbat bir Ducati sürmek insanı ne kadar geri atıyor Rossi örneginden görebiliriz.
    Bu sezon varsa yoksa Marquez.Rossinin gençligini hatılıyorum onu gördükçe.Çok yetenekli ve gözüpek.Pedrosayı bildigimden böyle hatalarına şaşmıyorum.Düz bir sürücü.
  • Pedrosa konusunda sana pek katılmıyorum hocam.Esasında yetenekli pek düz bi sürücü değil bana göre tek ve en büyük handikapı sık sık düşmeleri bu ona şampiyonluga bile maloldu geçtiğimiz senelerde.
    Rossi konusunda da yine hemfikir değiliz artık bu yaşından sonra Lorenzo-Marquez gibi saldırgan üstün sürücülere direnemez düşüncesindeyim.
  • quote:

Pedrosa konusunda sana pek katılmıyorum hocam.Esasında yetenekli pek düz bi sürücü değil bana göre tek ve en büyük handikapı sık sık düşmeleri bu ona şampiyonluga bile maloldu geçtiğimiz senelerde.
    Rossi konusunda da yine hemfikir değiliz artık bu yaşından sonra Lorenzo-Marquez gibi saldırgan üstün sürücülere direnemez düşüncesindeyim.

Pedrosayu senelerdir Takip ediyorum.Malesef kendisini hiç geliştiremedi.Önemli yarışlarda başarılı olamıyor ve baskıyı kaldıramıyor.Ne zaman önemli bir zamanda yarış kazanması gerekse ya düşüyor yada arkalarda kalıyor.Marquez öyle degil.Motoru kaydırsa bile düşmüyor çocuk.Bu bir yetenektir(Pedrosada olmayan).
    Rossi konusunda dediginizin olma ihtimali daha yüksek lazıkin ben Doktora güveniyorum.İnşallah motora daha fazla güvenir ve alışırda seneye Gençlere kim oldugunu hatırlatır.
    Bu arada Espergaro diye bir yarışçı var.Zayıf bir motorsiklet ile sürüyor ama çok iyi bir sürücü.Dikkat etmenizde fayda var.

• Bugün muhteşem bi final olucak arkadaşlar, takip edenler biliyordur zaten.

F1 fanları da izleyebilirse izlesinler bence. F1de bulamadığımız heyecan bu sene motogp'de fazlasıyla var.

5,6 dakka içinde başlıyor yarış izleyebilenler kaçırmasın derim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.